Ролети в Луцьку

Ролети - універсальність і лаконічність захисних конструкцій

Ролети характеризуються лаконічним дизайном і надійністю конструкції. Вони забезпечують захист об'єкта від проникнення зловмисників, а також від сторонніх поглядів і несприятливих погодних умов.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Луцьку це:

Ролети від «ВСВ – Груп» – функціональне рішення для захисту від негоди і зловмисників

Наша компанія пропонує повний перелік послуг з проєктування, монтажу та обслуговування ролетних конструкцій. Ми завжди раді нашим клієнтам, як відвідувачам офіційного представництва в Луцьку, так і інтернет-користувачам – гостям нашого сайту.

Ми пропонуємо замовити як популярні моделі, так і новинки ролетних серій. У нас ви зможете придбати комплектуючі та автоматику для ролетних полотен. Ми готові надати супровід від ідеї до втілення проєкту, здійснити доставку і установку обраної моделі.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Рішення, які ідеально відповідають Вашим потребам
Сталеві ролети

Ролети із сталевого профілю – зазвичай оснащені малогабаритним корпусом і встановлюються на прорізи до 5 кв.м, їх відрізняє значний запас міцності і стійкості до злому, підходять як для житлових об’єктів, так і для комерційних.


Пінозаповнені рольставні

Рольставні з пінозаповненого профілю, який складається з металевої оболонки, наповненої спіненим поліуретаном різної щільності, завдяки цьому забезпечується ізоляція приміщення не тільки від сонця, але і від вітру і холоду, підходять для об’єктів, які потребують підтримці кліматичних параметрів, однаково затребувані, як в житлових будинках, так і на промислових будівлях.


Екструдовані конструкції

Конструкції з екструдованого профілю – призначені для габаритних прорізів – до 15 кв.м завдяки особливій міцності конструкції з внутрішніми ребрами жорсткості, можуть утворювати як «глухе» полотно, так і загратоване із світлопроникаючою здатністю.

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Що таке ролети і які вони бувають?

  Віконні отвори зазвичай закривали віконницями для захисту від зловмисників, сильного вітру або сонячних променів. Ролети – це конструкції, які виконують функцію віконниць, але при цьому більш мобільні конструкції, з великим асортиментом модифікацій – від решіток до металевих полотен. Сучасні ролети доповнюються автоматичним управлінням з розширеним функціоналом, який може регулювати освітлення в будинку або з одного натискання швидко закрити всі отвори.

  Ролети відносяться до рулонних конструкціям. Їх полотно в момент відкриття згортається всередину захисного короба. Таким чином, за непотрібністю, полотно і механізм заховані від забруднення і опадів. При закритті рулон розгортає і закриває собою отвір, рухаючись по напрямних.

  Гнучкість полотну забезпечує особливість конструкції. Полотно виготовляється з окремих сегментів – ламелей, які між собою з’єднані полуподвіжние зчіпкою. Зовнішній вигляд ламелей в різних модифікаціях може відрізнятися не тільки кольором і фактурою, але і наявністю перфорації.

  Також ролети можуть бути з ручним або автоматичним управлінням. Причому вони з легкістю переміщаються за рахунок особливостей механізму. Автоматика ж не тільки прискорює процес відкриття, але і дозволяє об’єднати кілька отворів в одну систему для одночасного управління всіма елементами.

  На сьогоднішній день ролети перестали бути новинкою або суто елементом комерційних споруд. Заміські будинки, тераси, мансарди, балкони житлових приміщень, а також площі торгових центрів, промислові об’єкти – це не повний перелік місць установки ролет.

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Компанія «ВСВ-Групп» має значний досвід в сфері проектування та виробництва ролетних конструкцій різних модифікацій і розміру полотна. У нашому представництві ви можете ознайомитися з асортиментом, підібрати оптимальне рішення для свого об’єкта і замовити практичні ролети в Луцьку з можливістю створення ексклюзивної конструкції.

  Широке різноманітність конструкцій забезпечується:

  • матеріалом виготовлення;
  • особливостями конфігурації ролетних профілів-ламелей;
  • зовнішнім декоративним покриттям.
 • Яке призначення ролет?

  Функціональні відмінності

  Призначення ролет та можливості їх функціоналу ділять їх на наступні види:

  • рольставні – по функціям схожі з застарілими жалюзі, але перевершують їх можливостями захисту не тільки від змін погоди, але і від зазіхань недоброзичливців;
  • захисні ролети – конструкції зі збільшеним запасом міцності для об’єктів, які потребують охоронних заходах, здатні витримати ударні навантаження значної сили, мають противовзломной захистом;
  • ролетні решітки – затребувані для обладнання як терас і альтанок, так і комерційних об’єктів, поєднують в собі протизламні можливості і захист від сторонніх поглядів і прямих сонячних променів в залежності від особливостей профілю.
 • Які є види управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність для користувача

  Для управління переміщенням ролетного полотна передбачено два типи управління – автоматичне і ручне, які можуть бути присутніми в одній конструкції, що особливо актуально в умовах перебоїв з електропостачанням.

  Автоматика доцільна в тих випадках, коли закривається більш як два отвори. Вона забезпечить оперативність управління і комфорт експлуатації. Вибрані моделі вона доповнюється елементами, що дозволяють синхронізувати ролети з системою «розумний дім».

  Ручне управління

  Асортимент ручного управління ролетами, який пропонує компанія «ВСВ-Групп» включає такі модифікації приводів:

  • стрічкові (шнурові приводи) приводи – конструкція передбачає двостороннє з’єднання стрічки з валом і котушкою. У момент натягу стрічки у напрямку вниз роллета підніметься, за напрямом «на себе» – опуститься. Такий привід досить недорогий. Запасу його міцності достатньо для управління ролетою вагою не більше 15 кг;
  • вороткові – конструкцією передбачена скріплена з валом ручка – кардан. За допомогою її обертання здійснюється управління ролетних полотном, вага якого повинен бути не більше 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – всередині валу ролети встановлена ​​пружина, яка в момент опускання фіксується за допомогою нижнього замку. Така конструкція належить до економічних і підходить для управління полотном, вага якого не перевищує 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям міста Луцьк весь асортимент автоматики. Так як наша компанія є офіційним представником провідних європейських виробників автоматичних приводів, ми завжди можемо запропонувати найсвіжіші новинки, які тільки виходять на український ринок.

  Установка автоматики на ролети – це не просто комфорт використання, але і оперативність управління, яке здійснюється натисканням однієї кнопки.

  Ролетні інновації

  Система «розумний будинок» поки ще є новинкою в Україні. Проте це досить актуальне рішення в умовах необхідності раціонального використання енергоресурсів. Досвід фахівців «ВСВ-Групп» дозволяє запропонувати лучанам впровадити встановлену нашими монтажними бригадами ролетну системи в уже наявну конфігурацію «розумний будинок» і синхронізувати її з елементами управління і іншими компонентами конфігурації.

 • У чому переваги ролетів від компанії ВСВ-Груп в Луцьку?

  Переваги ролетів

  Ролети характеризуються лаконічним дизайном і надійністю конструкції. Вони забезпечують захист об’єкта від проникнення зловмисників, а також від сторонніх поглядів і несприятливих погодних умов. Установка ролет забезпечує наступні переваги:

  • монтаж на будь-якому етапі будівництва без порушення цілісності зовнішніх декоративних покриттів;
  • можливість регулювання рівня освітлення на об’єкті;
  • захист від проникнення недоброзичливців і руйнування елементів скління;
  • ізоляція від шуму, пилу і несприятливих кліматичних умов за допомогою пенозаполненних ролетних полотен;
  • забезпечення естетики встановлених конструкцій – палітра доступних кольорів дозволяє об’єднати ролети і наявний архітектурний стиль;
  • застосування технології кольорового друку дозволяє нанести на полотно будь-який малюнок і використовувати поверхню полотна як рекламний банер.
 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Розміри і ціна ролетів

  У вартість ролет входить не тільки розміри, але і структура полотна, особливість зовнішнього покриття, тип приводу і наявність аксесуарів, а також серія ролет. Чим більше отвір, який буде заповнюватися ролетами, і чим ширше їх комплектація, тим вище ціна на таку конструкцію.

  Найдорожча модель – ролетні ворота, які доукомплектовуються елементами безпеки і характеризуються значними розмірами полотна.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Луцьку?

  Послуги проєктування, монтажу та обслуговування ролет в Луцьку від «ВСВ-Груп»

  Виробництво

  Ми можемо запропонувати стандартні рішення для обладнання вашого об’єкта або ж виготовити ексклюзивну конструкцію за індивідуальним проєктом.

  Виготовлення

  Виготовлення ролет регламентується європейськими та міжнародними стандартами безпеки. Їх установка на житлових об’єктах нешкідлива і відповідають умовам експлуатації на території України.

  Установка

  Монтаж ролет фахівцями компанії «ВСВ-Груп» – це доступ до широкого спектру гарантійного обслуговування, регламентних робіт і післягарантійного сервісу.

  Гарантія

  Конструкції, встановлені «ВСВ-Груп», мають гарантію на механізми тривалістю 1 рік. Екстер’єр ролети і якість зовнішнього покриття залишаються в первісному вигляді не менше 10 років з моменту установки.

Контакти
Луцьк
(Луцьк)
Луцьк, вул.Набережна, 4
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Ролети 1350х1350 ексклюзивної серії Prestige3 348 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Ролети Prestige на вікна 900х1350 шоколадно-коричневі2 556 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів