Ролети у Львові

Ролети від «ВСВ-Груп» - практичний спосіб захисту від несприятливих погодних умов і зловмисників

Якщо ви бажаєте придбати якісну ролетну прдукцію у Львівській області, то у вас є можливість відвідати представництва «ВСВ-Груп» в регіоні - в містах Львів та Стрий.

Ролети від компанії ВСВ-Груп у Львові це:

Ролети – універсальний і надійний захист дверних і віконних отворів

Елементи скління будівлі, а також двері – найбільш уразливі в плані можливого несанкціонованого доступу. Також вони схильні до вітрових навантажень. Щоб приховати інтер’єр від сторонніх очей і захистити вікна і двері від опадів і зазіхань зловмисників, на сьогоднішній день використовують ролети.

Ці конструкції в плані захисних функцій утворюють симбіоз віконниць і жалюзі, а також колись широко поширених металевих решіток. Фактично ролети – це конструкція «3 в 1»:

 • захист від злому;
 • захист від сторонніх поглядів;
 • захист від сонця.

Неперфоровані ролетні полотна з пенонаполненного профілю також є елементом енергоефективності будівлі за рахунок герметизації і освіти повітряного прошарку між вікном і ролетою.

Доповнюються системами автоматичного управління, такі конструкції можуть переміщатися відповідно до рівня освітлення, а також задіяти рух кількох ролет за допомогою однієї кнопки.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям Львівщини широкий асортимент ролетних продукції. Якщо вам складно розібратися в модельному ряді ролет, ми завжди раді вас бачити в представництвах в місті Львів та Стрий.

До ваших послуг:

 • широкий асортимент ролет від виробника;
 • відсутність націнок і дилерських націнок;
 • можливість проєктування конструкції відповідно до розмірів, виконаними безпосередньо на вашому об’єкті;
 • доставка вироби на об’єкт;
 • послуги оперативного монтажу.

Значний експлуатаційний ресурс, привабливість і невибагливість до умов використання забезпечили роллетам значну популярність. Результати проєктів «ВСВ-Груп» – ролети у Львові можна зустріти в житлових будинках, на мансардах кафе, на балконах, в альтанках, а також промислових і комерційних об’єктах. Не менш популярні також ролетні ворота для оснащення в’їзду в гараж або обладнання об’єкта системою ролетів, встановлюваних на двері і вікна.

Замовляючи ролети в нашій компанії, ви довіряєте нам забезпечення своєї безпеки. Ми, в свою чергу, докладемо всіх зусиль, щоб вашу довіру виправдати!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролети із сталевого профілю

Сталевий профіль – профілі невеликого розміру, застосовуються для установки в отвори до 5 кв.м, головна відмітна особливість – підвищена міцність.


Пінонаповнені ролети

Пінонаповнений профіль – виготовляється у вигляді металевої (з алюмінію) оболонки з внутрішнім наповненням з поліуретану різної щільності, виконують функцію енергозбереження.


Екструдовані

Екструдований профіль – виготовляється з цілісних стовпів алюмінію, внутрішня поверхня яких має додаткові ребра жорсткості, зазвичай застосовується для заповнення отворів до 15 кв.м, має попит як захисна конструкція, проводиться двох типів – цілісний і перфорований.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп у Львові?

  Зовнішній вигляд ролет лаконічний і не містить зайвих елементів механізму, здатних зіпсувати екстер’єр конструкції. Монтаж таких конструкцій – це:

  ✅ можливість установки на будь-якому етапі будівництва із забезпеченням цілісності декоративного покриття;

  ✅ простий спосіб регулювання попадання сонячного світла всередину приміщення;

  ✅ захист від проникнення на об’єкт і цілісності елементів скління;

  ✅ відмінні пило шумо- і теплоізоляційні властивості;

  ✅ естетичність захисних елементів, а також можливість їх фарбування в необхідний відтінок;

  ✅ створення ексклюзивного роллетного полотна методом офсетного друку з нанесенням обраного замовником малюнка.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт використання

  Ролетне полотно можна піднімати самостійно вручну або ж скористатися можливістю комплектації системою автоматики.

  Автоматичне управління – найкращий варіант для оперативного управління на тих об’єктах, де ролетами закривається більше 2-3 прорізів.

  Ручне управління

  Для ручного управління ролетними конструкціями в асортименті «ВСВ-Групп» представлені:

  • стрічкові (шнурові приводи) приводи – складаються з двостороннього з’єднання стрічки з валом і котушкою. Якщо стрічку натягнути вниз – роллета підніметься, на себе – опуститься. Ця модель відноситься до категорії «економ». Її характеристики дозволяють переміщати роллету вагою до 15 кг;
  • вороткові – назву отримали за рахунок наявності ручки – воротка, обертаючи яку користувач здійснює переміщення полотна, маса якого не повинна перевищувати 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає пружину, розміщену всередині валу, яка при опусканні фіксується за допомогою нижнього замку. Також відноситься до розряду недорогих приводів і призначена для полотен з вагою до 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Для автоматизації ролетної продукції наша компанія пропонує жителям Львівської області широкий асортимент приводів і аксесуарів від європейських торгових марок з доставкою по регіону.

  Якщо вам необхідна «інтелектуальна» електроніка, що приводить у рух всю систему ролет в будинку або будь-якому іншому об’єкті, наші фахівці не тільки допоможуть підібрати оптимальний варіант, але і налаштувати роботу автоматичного управління.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  В першу чергу ціна ролет залежить від габаритів отвору. Чим вони більші, тим дорожче буде конструкція. Також впливає обрана серія Trend, Prestige, Security і тип приводу. Автоматика завжди здорожує вартість конструкції, так як не обмежується одним лише приводом, а потребує доукомплектації елементами безпеки.

  Крім того, на договірній основі можна замовити не тільки виробництво, але і доставку на об’єкт по території Львівської області і за її межі. Для продовження експлуатації і дотримання технології монтажу компанія «ВСВ-Групп» пропонує також весь спектр послуг по встановленню та налагодженню працездатності ролет та ролетних приводів.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп у Львові?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Львівській області

  Виробництво

  До послуг замовників великий асортимент стандартних конструкцій в інтернет магазині або замовлення індивідуального виробництва ролетної продукції з елементами ексклюзивності.

  Виготовлення

  Всі види ролет відповідають умовам експлуатації на території України і гарантовано будуть безвідмовно функціонувати протягом робочого ресурсу. Виготовлення таких конструкцій регламентовано міжнародним і європейським законодавством і відповідає всім вимогам якості та безпеки для користувачів.

  Монтаж

  У представництвах у Львові або Стрию при замовленні ролет вам запропонують послуги з установки на договірній основі. Не варто економити і намагатися поставити роллету своїми силами, так як від якості монтажу залежить термін експлуатації.

  Гарантія

  На ті ролети, які встановлені монтажної бригадою нашої компанії, поширюється гарантія – 1 рік. Протягом цього часу зобов’язання «ВСВ-Групп» передбачають проведення гарантійного обслуговування без додаткової оплати.

 • Які види ролетних систем Ви можете запропонувати?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Досвід компанії «ВСВ-Груп» в сфері проектування, виготовлення та монтажу ролетних конструкцій дозволяє оперативно провести всі операції і обладнати ввірений нам об’єкт продукцією високої якості. У наших представництвах у Львівській області ви можете проконсультуватися з усіх питань, пов’язаних з ролетною продукцією, укласти договір на виробництво, а також замовити послуги: доставку ролет на об’єкт і монтаж силами наших фахівців високої кваліфікації.

  Широка різноманітність конструкцій забезпечується:

  • матеріалом для виробництва продукції;
  • технологічними особливостями ролетних профілів-ламелей;
  • якістю декоративного покриття.

  Матеріал виготовлення

  Основу ролет становить профіль – металева конструкція особливої ​​форми з конструктивним елементом для зчіпки профілів в єдине полотно. Виділяється три основних конструкції: сталеві, пінонаповнені, екструдовані.

  Функціональні відмінності

  За функціональним особливостям ролетну продукцію можна розділити на три типи модифікацій:

  • рольвіконниці – застосовуються для захисту приміщення від негоди і прямих сонячних променів, можуть бути цільними і перфорованими, останнім часом стали досить популярні для облаштування панорамних балконів;
  • захисні ролети – полотна для отворів для особливо охоронюваних об’єктів, мають підвищені характеристиками міцності і стійкості до злому;
  • ролетні решітки – ролетні модифікації, що виготовляються з решіттчастого профілю, забезпечують одночасно захист від злому і відмінну оглядовість, крім житлових об’єктів досить популярні для оснащення вітрин.
Контакти
Стрий
(Стрий)
Стрий, вул. Сколівська, 12
Львів
(Львів)
Львів, вул. Зелена, 143Б
Радехів
(Радехів)
Радехів, вул. Транзитна, 5в
Дроговиж
(Дроговиж)
Дроговиж, вул. Лугова. 15
Дрогобич
(Дрогобич)
Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 14
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів