Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Маріуполі

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу в Маріуполі

Асортимент продукції європейської якості від «ВСВ-Групп» жителям Маріуполя

Портове місто з шикарною і славетною історією, яке пережило на своєму віку багато, але залишилося вірним насамперед самому собі. В архітектурі Маріуполя присутні свіжість ліній з вишуканістю та їх суворість, характерна для казенної кубічної архітектури.

Для тих чи інших дизайнерських рішень компанія «ВСВ-Групп» в своєму регіональному представництві в Маріуполі рекомендує ознайомитися з каталогом і замовити ідеальну конструкцію для обладнання об’єкта. У нас є можливість наочної демонстрації базових конструкцій і їх технологічних особливостей, а також:

 • презентації варіантів оформлення і монтажу;
 • пропозиції розробки дизайну проекту;
 • розрахунок вартості відповідно до встановлених меж бюджету;
 • надання сервісних послуг, пов’язаних з реалізацією проекту;
 • оформлення співпраці докладним договором для забезпечення гарантії на конструкції і роботи.

Співпраця з «ВСВ-Групп» – якість продукції і послуг найвищого рівня!

Пропонований асортимент

Асортиментний склад, який пропонує «ВСВ-Групп» – це широкі можливості для:

 • обладнання в’їзду на територію, в тому числі і з забезпеченням контролю;
 • оснащення отворів будівлі захисними елементами з ручним і автоматичним управлінням;
 • організація паркування – від офісної парковки до підземного паркінгу;
 • виробництво і установка сонцезахисних систем;
 • обладнання для складу.

Серед позицій каталогу присутні як класичні варіанти, наприклад, розсувні ворота, так і останні розробки – автоматика для воріт і ролет, що спрощує експлуатацію.

Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від «ВСВ-Груп»
Ворота

Конструкції, щодо яких складається перше враження про власника, повинні бути не тільки привабливими і респектабельними. Важливо домогтися поєднання міцності та естетики, щоб протистояти злому і тривалий час зберігати свої споживчі властивості, в тому числі початковий вигляд.


Ролети

Прості в монтажі і обслуговуванні конструкції характеризуються розширеною функціональністю. Їх установка на вікна та двері вбереже будинок або об’єкт від непрошених гостей, а також допоможе істотно економити енергоресурси на опаленні і кондиціонуванні. Залежно від призначення можна вибрати один з варіантів конфігурації або створити свою комбінацію сегментів. Гарантія на зовнішню обробку поверхні становить до 10 років.


Автоматика для воріт

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Переваги співпраці

Звернення по допомогу до реалізації своєї ідеї в компанію «ВСВ-Групп» забезпечує нашим клієнтам наступні переваги:

 • доступ до асортименту сучасних технологій і продукції з можливістю виготовлення ексклюзивного виробу в стислі терміни;
 • спільна розробка дизайну і складу пакета супутніх послуг;
 • комплексне замовлення на поставку декількох товарних одиниць з доставкою на об’єкт і виконанням операцій по встановленню та налагодженню;
 • консультативний супровід досвідченими фахівцями;
 • прозорий розрахунок вартості проекту;
 • конкурентні ціни;
 • можливість замовлення новітньої розробки;
 • розширена гарантія на роботи і продукцію.

Також ми раді вітати кожного відвідувача, незважаючи на те, що маємо досвід співпраці з такими компаніями, як «МЕТІНВЕСТ», «Леруа Мерлен», «АВК», приватні замовники ніколи не будуть обділені увагою.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Принцип ексклюзивності

Асортимент продукції та технології виробництва забезпечують можливість виготовлення не тільки стандартизованої продукції, але і штучне виготовлення відповідно до дизайну замовника, а також неповторність його в інших замовленнях.

Наші пріоритети

Метою діяльності «ВСВ-Групп» завжди були не безликі продажі, а повноцінна співпраця: ви звертаєтеся до нас зі своєю ідеєю, ми робимо все, щоб результат радував не один рік. Саме тому ми не зупиняємося на одному виді товарів, а постійно розширюємо сферу бізнес-інтересів, щоб мати можливість максимально задовольнити попит виробництвом комплексних замовлень.

Індивідуальний підхід

Відхід від стандартів і надання необхідної уваги замовнику є запорукою успіху клієнтоорієнтованої компанії. Тому ми робимо все, щоб співпраця з клієнтом пройшла в комфортній для нього обстановці, були знайдені оптимальні рішення питань без компромісів в якості.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
«ВСВ-Групп» - український постачальник продукції європейської якості

Наші прагнення до розвитку компанії дозволяють підкорювати нові бізнес-вершини. Ми розширюємо асортимент, поповнюємо його новинками і новими позиціями каталогу. Такі дії вже зараз позбавляють наших клієнтів від головного болю в пошуках додаткового елемента, послуг обслуговування або транспортування. Ми впевнені, що готові до виконання комплексних завдань від наших клієнтів і робимо все, щоб наші замовники комфортно себе почували протягом всієї співпраці.

Наші фахівці нададуть консультацію і відповіді на всі питання. Ми не відмахуємося від клієнтів-приватних осіб або представників малого бізнесу, незважаючи на те, що маємо позитивний досвід співпраці з промисловими концернами. Для нас дорогий кожен клієнт і ми готові довести це на практиці!

Питання та відповіді
 • Як відбувається організація доставки та монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проекту додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбережуть обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції. Опційно заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто відбувається оновлення асортименту?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?