Автоматичні ворота в Маріуполі

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу в Маріуполі

Асортимент продукції європейської якості від «ВСВ-Групп» жителям Маріуполя

Портове місто з шикарною і славетною історією, яке пережило на своєму віку багато, але залишилося вірним насамперед самому собі. В архітектурі Маріуполя присутні свіжість ліній з вишуканістю та їх суворість, характерна для казенної кубічної архітектури.

Для тих чи інших дизайнерських рішень компанія «ВСВ-Групп» в своєму регіональному представництві в Маріуполі рекомендує ознайомитися з каталогом і замовити ідеальну конструкцію для обладнання об’єкта. У нас є можливість наочної демонстрації базових конструкцій і їх технологічних особливостей, а також:

 • презентації варіантів оформлення і монтажу;
 • пропозиції розробки дизайну проекту;
 • розрахунок вартості відповідно до встановлених меж бюджету;
 • надання сервісних послуг, пов’язаних з реалізацією проекту;
 • оформлення співпраці докладним договором для забезпечення гарантії на конструкції і роботи.

Співпраця з «ВСВ-Групп» – якість продукції і послуг найвищого рівня!

Пропонований асортимент

Асортиментний склад, який пропонує «ВСВ-Групп» – це широкі можливості для:

 • обладнання в’їзду на територію, в тому числі і з забезпеченням контролю;
 • оснащення отворів будівлі захисними елементами з ручним і автоматичним управлінням;
 • організація паркування – від офісної парковки до підземного паркінгу;
 • виробництво і установка сонцезахисних систем;
 • обладнання для складу.

Серед позицій каталогу присутні як класичні варіанти, наприклад, розсувні ворота, так і останні розробки – автоматика для воріт і ролет, що спрощує експлуатацію.

Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від «ВСВ-Груп»
Ворота

Конструкції, щодо яких складається перше враження про власника, повинні бути не тільки привабливими і респектабельними. Важливо домогтися поєднання міцності та естетики, щоб протистояти злому і тривалий час зберігати свої споживчі властивості, в тому числі початковий вигляд.


Ролети

Прості в монтажі і обслуговуванні конструкції характеризуються розширеною функціональністю. Їх установка на вікна та двері вбереже будинок або об’єкт від непрошених гостей, а також допоможе істотно економити енергоресурси на опаленні і кондиціонуванні. Залежно від призначення можна вибрати один з варіантів конфігурації або створити свою комбінацію сегментів. Гарантія на зовнішню обробку поверхні становить до 10 років.


Автоматика для воріт

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Переваги співпраці

Звернення по допомогу до реалізації своєї ідеї в компанію «ВСВ-Групп» забезпечує нашим клієнтам наступні переваги:

 • доступ до асортименту сучасних технологій і продукції з можливістю виготовлення ексклюзивного виробу в стислі терміни;
 • спільна розробка дизайну і складу пакета супутніх послуг;
 • комплексне замовлення на поставку декількох товарних одиниць з доставкою на об’єкт і виконанням операцій по встановленню та налагодженню;
 • консультативний супровід досвідченими фахівцями;
 • прозорий розрахунок вартості проекту;
 • конкурентні ціни;
 • можливість замовлення новітньої розробки;
 • розширена гарантія на роботи і продукцію.

Також ми раді вітати кожного відвідувача, незважаючи на те, що маємо досвід співпраці з такими компаніями, як «МЕТІНВЕСТ», «Леруа Мерлен», «АВК», приватні замовники ніколи не будуть обділені увагою.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Принцип ексклюзивності

Асортимент продукції та технології виробництва забезпечують можливість виготовлення не тільки стандартизованої продукції, але і штучне виготовлення відповідно до дизайну замовника, а також неповторність його в інших замовленнях.

Наші пріоритети

Метою діяльності «ВСВ-Групп» завжди були не безликі продажі, а повноцінна співпраця: ви звертаєтеся до нас зі своєю ідеєю, ми робимо все, щоб результат радував не один рік. Саме тому ми не зупиняємося на одному виді товарів, а постійно розширюємо сферу бізнес-інтересів, щоб мати можливість максимально задовольнити попит виробництвом комплексних замовлень.

Індивідуальний підхід

Відхід від стандартів і надання необхідної уваги замовнику є запорукою успіху клієнтоорієнтованої компанії. Тому ми робимо все, щоб співпраця з клієнтом пройшла в комфортній для нього обстановці, були знайдені оптимальні рішення питань без компромісів в якості.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
«ВСВ-Групп» - український постачальник продукції європейської якості

Наші прагнення до розвитку компанії дозволяють підкорювати нові бізнес-вершини. Ми розширюємо асортимент, поповнюємо його новинками і новими позиціями каталогу. Такі дії вже зараз позбавляють наших клієнтів від головного болю в пошуках додаткового елемента, послуг обслуговування або транспортування. Ми впевнені, що готові до виконання комплексних завдань від наших клієнтів і робимо все, щоб наші замовники комфортно себе почували протягом всієї співпраці.

Наші фахівці нададуть консультацію і відповіді на всі питання. Ми не відмахуємося від клієнтів-приватних осіб або представників малого бізнесу, незважаючи на те, що маємо позитивний досвід співпраці з промисловими концернами. Для нас дорогий кожен клієнт і ми готові довести це на практиці!

Питання та відповіді
 • Як відбувається організація доставки та монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проекту додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбережуть обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції. Опційно заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто відбувається оновлення асортименту?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів