Автоматика для воріт в Маріуполі

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт - елементи комфорту та безпеки

Монтаж ворітної автоматики – технологічний комфорт, що дозволяє із забезпеченням надійності і без зусиль з боку користувача активувати управління ходом полотна за допомогою функціональних кнопок, не виходячи з приміщення, за допомогою функціоналу керуючої системи обладнання.

Комплект автоматизації ворітних конструкцій передбачає наявність електродвигуна, пульта управління, дистанційних брелоків. Спосіб кріплення для кожного різновиду ворітної моделі має істотні відмінності. Також базовий комплект доповнюють елементами, що забезпечують безпеку експлуатації – світлочутливими датчиками і пристроями, що попереджають про рух стулок за допомогою світлового сигналу.

Найбільший інтерес для користувачів також представляють можливості автоматики забезпечувати блокування стулок. В системі передбачений як електромеханічний замок так і можливість його розблокування, надійно захищена від несанкціонованого доступу. Тому автоматика функціонує не тільки як елемент комфорту, але і в якості надійної охорони майна.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує купити автоматику для воріт в Маріуполі, відвідавши регіональне представництво та ознайомитися наочно з асортиментом продукції та її функціональними можливостями.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Переваги автоматики для воріт

Щоб мінімізувати власні витрати часу і сил на відкриття воріт, доцільно виконати їх оснащення автоматичним приводом. Такий захід не тільки забезпечить комфорт, але і безпеку, а також дозволить розширити функціональність ворітної конструкції.

Зручність експлуатації воріт

Користувач більше може не піддаватися наслідкам примхливої погоди в момент відкриття або замикання воріт, так як автоматика для воріт оснащується пультами управління, в тому числі з віддаленим доступом.

Відсутність стороннього шуму

Безшумне переміщення полотна за допомогою ворітної автоматики – обов’язкова умова для сучасних механізмів європейської якості, які пропонує компанія «ВСВ-Груп».

Вища ступінь безпечної експлуатації

Автоматичні приводи для воріт в складі електронного функціоналу оснащені базової захистом, який спрацьовує в момент поломок механічного приводу, запобігаючи раптовому обриву полотна. Також спеціальним обладнанням можна запобігти зіткненню з полотном.

Захист від несанкціонованого доступу

Представлена в асортименті «ВСВ-Групп» автоматика для воріт в Маріуполі не тільки синхронізує роботу електричної і механічної частин, а й блокує в’їзд, функціонуючи як елемент протистояння спроб злому.

Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для гаража, на отворі якого встановлені секційні модифікації, клієнти «ВСВ-Групп» можуть купити автоматику для воріт в Маріуполі одного з двох видів: ланцюговий і вальний.


Автоматика для відкотних воріт

Механізм для відкотних модифікацій істотно відрізняється не тільки пристроєм, але і принципом передачі зусилля на полотно. Воно виконується через вихідну шестерню приводу і зубчасту рейку. Модельний ряд включає різновиди відповідно потужності приводу. Вибір залежить від параметрів стулки: чим більші її габарити, тим потужнішим має бути електромотор.


Автоматика для розсувних воріт

Для даної модифікації користувач може вибрати один з двох різновидів приводів, конструкція яких розроблена для установки на розсувні ворота: лінійний і важільний механізми.


Автоматика для промислових воріт

так як його характеристики відповідають інтенсивності умов експлуатації. Також в пристрої повинні бути передбачені: система захисту від обриву полотна; забезпечення збереження функціональності при відсутності електропостачання; технічна можливість синхронізації роботи ворітного механізму і встановленого в отворі перевантажувального обладнання.

Автоматика для воріт: сервісний супровід проекту до його завершення

Для зручності і доступу до якісних товарів жителів Донецького регіону відкриті кілька представництв «ВСВ-Групп», де можна замовити обраний в інтернет-магазині комплект автоматики для воріт або купити привід з наявного асортименту. Компанія гарантує своїм клієнтам не тільки високу якість продукції, але і доступ до повного сервісного обслуговування, як пакетом, так і з можливістю вибору певних послуг:

 • кваліфікована консультація;
 • виїзд фахівця на об’єкт;
 • замовлення ексклюзивного комплекту;
 • послуги з виробництва монтажу та наладки обладнання;
 • гарантія якості виконаних робіт з гарантійними зобов’язаннями;
 • післягарантійне обслуговування.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 711 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 849 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 306 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 017 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 829 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 034 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 006 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт14 219 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 155 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 733 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Автоматика для воріт від «ВСВ-Груп» - зручність і безпека за відмінною ціною

Для жителів Маріуполя і регіону тепер в стислі терміни можливо виконання проекту і установки ворітної автоматики, ціна якої приємно здивує. Це можливо завдяки партнерським угодам «ВСВ-Групп» з європейськими виробниками цієї продукції і відкриттю регіонального представництва в Маріуполі.

Висока кваліфікація наших співробітників, широкий асортимент базових комплектів і аксесуарів дозволить замовити ідеальний варіант для ворітної конструкції замовника. Ми гарантуємо, що всі пристрої, встановлені силами наших монтажних бригад, забезпечать безперебійну експлуатацію воріт з усіма заявленими функціями.

Питання та відповіді
 • Принцип дії автоматичних приводів?

  Дана технологічна характеристика передбачає поділ асортименту автоматичних приводів для воріт на наступні типи.

  Вальний привід

  Передбачає наявність на валу багатоканавкового барабана. Кріплення такого пристрою виконується безпосередньо на вал. Також обов’язкова наявність торсіонних пружин, які крім основної функції діють в якості елемента безпеки. Переміщення полотна здійснюється за допомогою троса.

  Ланцюговий привід

  Корпус такого приводу розташовується на валу. Рух ворітного полотна забезпечує переміщення ланцюга. Від корпусу до валу енергія передається за допомогою передавального механізму.

  Лінійний привід

  Розроблено для установки на розсувні ворітні модифікації. Рух стулки відбувається за рахунок передачі енергії від двигуна через обертовий гвинт.

  Важільний привід

  Встановлюється на розсувні модифікації. Відрізняється методом передачі енергії руху від електродвигуна, який передбачає наявність важеля передачі.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів