Гаражні ворота в Маріуполі

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - розширений каталог ворітної продукції для Маріуполя

Ворота, встановлені на гараж, повинні не просто закрити собою отвір, але при цьому не порушити естетичність фасаду або архітектурного стилю об’єкта. Але найбільш суворі вимоги до цих конструкцій пред’являються щодо стійкості до злому і здатності герметизувати отвір.

Пропозиція компанії «ВСВ-Групп» за асортиментом ворітної продукції включає 4 основних категорії гаражних воріт, затребуваних в Україні. Щоб детально розглянути зразки продукції ми запрошуємо до регіонального представництва всіх, хто задумався про те, щоб купити гаражні ворота в Маріуполі, але не може визначитися з вибором.

Ми можемо гарантувати те, що наших можливостей буде достатньо для втілення ідеї клієнта навіть в ексклюзивному виробі. Для цього у нас є маса переваг і можливостей, які дозволяють створювати конструкції різного типу з різноманіттям варіантів оформлення і функціональності.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Сучасні конструкції з двох стулок з відкриттям назовні в’їзного простору досить вимогливі до умов установки. За зовнішнім виглядом не поступаються іншим різновидам, так як каркас можна заповнити будь-яким, вподобаним замовнику матеріалом.


Секційні ворота

Для заповнення полотна в моделі застосовується спеціальний матеріал з багатошаровим складом – сендвіч-панелі. Вони мають металеву оболонку і полімерний наповнювач – поліуретан, який за допомогою введення повітря в рідкий стан утворює пористу суміш. Перевага такої конструкції – відмінна теплоізоляція. Також для підвищення енергозберігаючих властивостей таке полотно оснащено ущільнювальною системою зі складним перетином. Для секційних воріт необхідна умова наявність стельового простору, так як в момент відкриття полотно розташовується уздовж стелі.


Рулонні ворота

Одна з економічних, але від цього не менш приваблива модель, відмінна риса якої є можливість скручування в рулон всього полотна. При цьому воно компактно розміщується в захисному коробі, який можна встановити як всередині, так і зовні приміщення або безпосередньо в отворі, якщо дозволяють технічні умови. У якості заповнення застосовується ролетний профіль – ламель.


Ворота поворотно-підйомного типу

Найбільш ефектна конструкція, полотно якої при відкритті не змінює форму, а повертаючись, направляється до стелі. Особливість кріплення конструкції вимагає посилених бічних стійок. Каркас полотна також може бути заповнений будь-яким матеріалом, сендвіч-панелями, фільонкою.

Вимоги до гаражних воріт

Яку б модель не вибрав замовник для свого об’єкта, вона в обов’язковому порядку повинна відповідати наступним вимогам:

 • безпека – конструкція повинна оснащуватися певним набором елементів і пристроїв, які повністю виключають будь-яку небезпеку виникнення травми користувача під час експлуатації воріт;
 • практичність – найбільш переважно функціонування воріт з мінімальними витратами на обслуговування і необхідністю періодичної реставрації;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – регламент установки повинен в процесі чітко слідувати інструкції і виключити деформацію, зміну геометрії конструкції;
 • стійкість до зовнішнього середовища – полімерні матеріали, що застосовуються для зовнішньої обробки повинні бути розраховані на тривалу експлуатацію без необхідності реставрації або повторного фарбування;
 • ізоляційні властивості – в конструкції повинна бути передбачена ущільнювальна система, конфігурація якої має складний перетин з декількома повітряними камерами;
 • безперебійність – конструкція повинна зберігати працездатність при будь-яких умовах і мати елементи розблокування, доступні користувачеві.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ворота для гаража від «ВСВ-Групп» - практичність в поєднанні з комфортом

Жителям Маріуполя та інших міст Донецького регіону, а також в будь-якому населеному пункті України компанія «ВСВ-Групп» може запропонувати:

 • відвідування фахівцем компанії об’єкта замовника для визначення технічних умов;
 • розрахунок проекту обраної модифікації;
 • виготовлення воріт після узгодження;
 • організацію доставки на об’єкт;
 • послуги монтажу та наладки;
 • операції з технічного обслуговування конструкції;
 • розширену гарантію і післягарантійне обслуговування.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька, 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова, 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Волноваха
(Волноваха)
Волноваха, вул. Гагаріна, 21
Курахове
(Курахове)
Курахове, проспект Соборний, 19
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»23 380 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний22 689 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 165 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний15 784 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Гарантія якості і надійності для жителів Маріуполя від «ВСВ-Групп»

Для гаражних воріт важливо забезпечити власнику спокій за збереження майна. Але не менш важливим завданням поєднання міцності і естетичності, так як конструкція залишається і візитною карткою, розташовуючись на фасаді.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує справжню європейську якість гаражних воріт за вартістю набагато нижче, ніж пропонують дилери, а по функціональності нашим конструкціям рівних немає. Наші можливості дозволяють створювати міцні ексклюзивні ворота, автоматизувати їх і втілювати будь-яку ідею замовника.

Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

 • Які технічні особливості моделей?

  Складність технології виготовлення і збірки ворітних конструкції має також деякі особливості і конструктивні рішення.

  Багатошаровість

  На даному принципі побудована вся ворітна конструкція, так як пошарове розташування матеріалів завжди значно підвищує міцність конструкції або окремих її елементів. Багатошаровість дотримана в зовнішній обробці воріт, коли попередньо оцинковане полотно грунтується, покривається молотковою або полімерною фарбою, а потім закріплюється захисним лаком. Також і з елементами конструкції, які обробляються не тільки цинкуванням, але і хімічним антикорозійним захистом.

  Світлопрозорі вставки

  Ці вставки в конструкції покращують естетичність полотна і одночасно служать функціональним елементом, так як забезпечують доступ природного освітлення. Матеріал, який використовується для їх виготовлення, не поступається склу, а по міцності набагато перевершує. Ресурсу матеріалу світлопрозорих вставок вистачає на те, щоб з них збирати ціле полотно воріт.

  Додатковий вхід

  Для того, щоб механізм воріт служив набагато довше, в полотні обладнується додатковий вхід. Конструктивно це зробити можна як в двостулкових воротах, так і в мобільних секційних і рулонних конструкціях.

  Ізолюючі властивості

  Енергозбереження є досить актуальною функцією, тому в її ставленні до гаражних воріт ставлять високі вимоги. Для забезпечення периметр полотна оснащується спеціальною ущільнювальною системою у вигляді багатокамерної конструкції. Камери ці заповнені повітрям, який відрізняється низькою теплопровідністю, в результаті чого запобігається витік тепла з приміщення.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів