Ролети в Маріуполі

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - функціональні конструкції для захисту отворів

Площа скління будівлі, а також дверний отвір рідко залишаються без «уваги» зловмисників. Тому їх захисту важливо приділити належну увагу.

Ролети – конструкції, які надійно закривають отвір і захищають майно не тільки від ультрафіолету або негоди, але і здатні відбити удар важким предметом або запобігти несанкціонованому доступу в приміщення. Отже, ролети на вікна, а також двері або будь-які елементи скління доцільно встановлювати не тільки на об’єкти комерції, але і житлові будинки, тим більше, що технології їх виробництва дозволяють створювати будь-які модифікації, привабливі з естетичної точки зору.

Конструктивно ролета складається з трьох елементів:

 • ролетного полотна – окремі горизонтальні елементи з виступами на корпусі зчеплені між собою в єдине ціле зі збереженням рухливості для того, щоб все полотно було здатне згорнутися в рулон;
 • напрямних – парні елементи у вигляді П-подібних конструкцій, які кріпляться на бічні сторони прорізу, порожнини паза утримують полотно і, в залежності від конфігурації, сприяють виконанню конструкцією її прямого призначення;
 • короба – порожниста конструкція з валом для розміщення в ній ролетного полотна, може також включати механізм управління.

У регіональному представництві «ВСВ-Групп» представлені демонстраційні матеріали базових конструкцій, щоб наші відвідувачі могли ознайомитися з можливими конструктивними рішеннями і купити ролети в Маріуполі для забезпечення домоволодіння або виробничого об’єкта надійними конструкціями з функціональної захистом.

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Об’єднуюча назва насправді приховує значну безліч модифікацій, які можна розділити за конструктивними особливостями:

 • по застосовуваному матеріалу для виробництва окремого сегмента полотна – профілю;
 • за типом управління;
 • за пріоритетною функцією конструкції;
 • за наявністю додаткового функціоналу.

Конструкції ролет рідко виділяються однією ознакою, найчастіше це комбіновані вироби для розширення їх функціональності.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Установка ролет на отворі навіть при відсутності електроніки дозволяє приховати від сторонніх очей найбільш вразливі елементи фасаду і скління, виключаючи доступ в приміщення через вікна. Крім цього, ролети на вікна мінімізують попадання всередину вуличного шуму, пилу і опадів.

Також такі конструкції характеризуються наступними перевагами:

 • монтаж конструкцій не вимагає спеціальних навичок і умов, при цьому операції по установці не пов’язані з надмірними руйнуваннями або змінами в геометрії фасаду або місця установки;
 • допускається вибір типу установки – накладний або прихований;
 • можливий демонтаж конструкції зі збереженням її функціональності і перенесення на інший об’єкт;
 • регулювання оглядовості;
 • протистояння ударним навантаженням;
 • для деяких моделей – функціонування в якості елемента енергозбереження (пінонаповнені ролети).
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Послуги створення проекту і установки ролет в Маріуполі від «ВСВ-Груп»

Виробництво

Якщо пропозиції в каталозі не зовсім відповідають уявленням замовника про ідеальні конструкції, фахівці компанії виконають проект необхідних елементів. Виробництво ролет буде виконано за розробленим ескізом.

Виготовлення

Процес виготовлення ролет проходить контроль якості на всіх етапах. Так як ролети призначені для установки на житлові будівлі, їх елементи повинні відповідати нормам якості та еко-безпеки, закріпленим в Україні законодавчо.

Установка

Доставка і установка – дві складових сервісу, здатні істотно вплинути на збереження цілісності та подальшу експлуатацію. За заявкою замовника компанія «ВСВ-Групп» організовує додатковий сервіс до договору поставки з гарантією дотримання правил і регламентів.

Гарантія

Якщо виконана умова монтажу ролет силами бригади фахівців «ВСВ-Групп», то замовник отримує доступ до гарантії на виріб і роботи строком на 1 рік з можливістю отримання безкоштовного обслуговування. Для декоративного оздоблення гарантія якості складає 10 років.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ролети від «ВСВ-Груп» - надійний захист отворів від зловмисників і негоди

Компанія «ВСВ-Груп» рада презентувати свої можливості для жителів Маріуполя і рекомендує відвідування регіонального представництва для демонстрації зразків і можливих варіантів конструкцій, а також спільної діяльності в цьому напрямку і можливості замовити виробництво ролет з власним дизайном. Ми гарантуємо не тільки якість і конкурентні ціни, а й втілення ідеї замовника в привабливих і надійних конструкціях.

Ми зробимо все і навіть трохи більше, щоб жителям Маріуполя були доступні новинки ролет з Європи, а результат співпраці перевершив всі очікування!

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  У якості матеріалу, з якого виконується виготовлення ролетних профілів застосовується метал. Це може бути як сталь з антикорозійною обробкою, так і екструдований і довговічний алюміній. За цією ознакою існує три види ролет:

  • з металопрофілю – ламель є порожнистої оболонкою, покритою зовнішнім декоративним покриттям, обробленою попередньо антикорозійним грунтом, застосовується в полотнах до 5 кв.м, через невисоку вартість відноситься до низької цінової категорії;
  • з профілю зі спіненим поліуретаном – оболонка під тиском заповнюється полімером, при цьому досягається певна його щільність для підвищення міцності. Завдяки пористій структурі наповнювача такі елементи відносяться до енергозберігаючих. Застосовується на роллетах до 10 кв.м;
  • з екструдованого профілю – конструктивно складний і дорогий у виготовленні елемент, який виготовляється з цільного злитка алюмінію. При цьому внутрішня поверхня такого профілю має ребра жорсткості, які підвищують міцність конструкції. Встановлюється на отвір до 15 кв.м.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  За функціональними відмінностями ролети прийнято розділяти на ролетні решітки, ставні і захисні ролети.

  Рольставні

  Закривають отвір повністю. Для їх виготовлення застосовуються різні типи ламелей або їх комбінацію. Затребувані конструкції для установки на різні об’єкти. Виконують базовий захист отвору, перешкоджають проникненню міського шуму і пилу, регулюють освітлення, можуть протистояти спробам злому.

  Захисні ролети

  Виробництво виконується за допомогою екструдованого профілю. Його характеристики міцності дозволяють тримати удар і виключати несанкціонований доступ.

  Ролетні решітки

  Виготовлені з ламелей з перфорацією, не перешкоджають вільному переміщенню потоків повітряних мас, охороняють великі за площею елементи фасаду, запобігаючи потрапляння прямих сонячних променів.

 • Які є способи управління ролетами?

  Щоб не витрачати багато часу на те, щоб керувати ролетами, їх механізм оснащується автоматичним або ручним приводом. Ціна на такі пристрої різна, тому установка залежить не тільки від комплекту автоматизації, але і його технічних характеристик.

  Ручне керування

  Щоб забезпечити простоту управління вручну, на ролети може бути встановлений один з трьох типів механізмів:

  • стрічковий (шнуровий) – заснований на регулюванні положення полотна за допомогою натягу стрічки (шнура), встановлюється на легкі полотна, маса яких не перевищує 15 кг;
  • воротковий – регулювання положення конструкції в отворі здійснюється за допомогою обертання ручки-воротка, призначений для полотен, маса яких не перевищує 30 кг;
  • пружинно-інерційний – для підйому полотна вгору в конструкції діє сила пружності пружини, розміщеної всередині валу, встановлюється на полотна, маса яких не перевищує 60 кг.

  Також при виборі ручного управління орієнтуються на кількість отворів, на які планується встановити ролети. Якщо їх не більше 3, то раціональним буде заощадити на приводі, так як ручні механізми набагато дешевше.

  Автоматичні приводи

  Значно економлять час на переміщення полотен ролет у отворі автоматичні приводи. Конструкція таких пристроїв передбачає наявність електродвигуна і передавального механізму, а управляти їх дією можна як зі стаціонарного пульта, так і за допомогою дистанційного. У пристрої дистанційного керування ролетами передбачений динамічний захист сигналу, який виключає його несанкціоноване копіювання.

  Вибір пристрою автоматичного управління повинен орієнтуватися на забезпечення відповідності технічних показників автоматики і габаритів полотна.

  Ролетні інновації

  Для автоматики, крім дистанційного, можна реалізувати віддалене керування за допомогою мережі-інтернет. Також, установка фотоелементів і датчиків погоди дозволяє домогтися саморегулювання положення ролети в отворі в залежності від рівня освітлення або змін погоди. Така електроніка при необхідності досить просто інтегрується в систему життєзабезпечення «розумний дім».

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?