Рефлексолі

Основні переваги рeфлексолів:

Захист від прямих сонячних променів
Захист від невеликих опадів
Захист від легкого вітру
Затишний зовнішній вигляд
Довгий період служби
Комфортне автоматичне керування

Найкраще рішення для створення затишної і комфортної атмосфери!

Рефлексолі представляють собою сонцезахисні зовнішні рулонні штори, які мають властивості тканинних маркіз і металевих ролетів.

Влітку вертикальні маркізи найбільш зручні для приміщень, вікна яких орієнтовані на південь і схід, не захищені сусідніми будівлями і максимально піддаються впливу прямих сонячних променів. Тканина не натягується безпосередньо на віконний проріз, а розташовується на певній відстані від нього.

У нашому інтернет-магазині ВСВ-Груп представлені не тільки готові конструкції. Крім покупки стандартної, вже готової рефлексолі на вікна стандартного розміру, можна замовити монтаж і установку унікальної моделі навісу по вашому проекту.

Більше 500 клієнтів в цьому році вже оцінили всі переваги наших сонцезахисних систем! Ви можете стати одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ліктьові маркізи. Вони виготовляються на сучасних підприємствах з використанням інноваційних технологій. Більше 60 різновидів акрилових тканин – мають європейські сертифікати якості.

Сучасне сертифіковане виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Всі ці моделі мають просту і надійну конструкцію. Вона заснована на використанні вала для намотування тканини. Таке намотування здійснюється вручну, за допомогою ланцюгового механізму або автоматично, за допомогою електродвигуна.

Така конструкція вертикальних маркіз не дозволяє влітку підніматися температурі в приміщенні за рахунок відбиття прямих сонячних променів. Взимку ж створюється тепловий екран, який відокремлює вікно від вуличного простору, що допомагає зберегти тепло.

Високу ефективність рефлексолі забезпечує особлива тканина, яка застосовується для цих цілей. Переваги такої тканини в наступному:

 • має підвищену міцність;
 • не пропускає сонячні промені;
 • не промокає під дощем;
 • зберігає свої розміри – не сідає і не провисає;
 • служить довго, не втрачаючи своїх якостей;
 • легко забарвлюється в різні кольори;
 • досить просто чиститься.

Електродвигун включається одним натисканням кнопки, а ланцюговий механізм приводиться в рух незначним фізичним зусиллям. При цьому всі рефлексолі, що мають електродвигуни, забезпечуються і ланцюговим механізмом (на випадок відключення електроенергії).

Найбільш поширені наступні моделі:

VERANDA - вертикальна маркіза з тросовою фіксацією

Конструкція Veranda – вертикальні маркізи можуть використовуватися для затінення альтанок, терас, балконів заміських будинків, веранд. Фіксуються тросом з нержавіючої сталі. У свою чергу, тент маркізи може бути виготовленим з двох видів тканини: Ultra Screen і акрилової. Модель нагадує велику тканинну ролету та має відкритий вал для полотна з тросовою фіксацією.


ZIP - рефлексоль касетна з направляючими

ZIP касетна з напрявляючими – це маркіза, бічні ZIP-направляючі якої створюють закриту конструкцію. Вона дає повне затінення і захищає приміщення від яскравого сонячного світла.


VERANDA Plus - касетна рефлексоль

VERANDA PLUS касетна рефлексоль, що теж нагадує тканинну ролету, але відрізняється наявністю особливого короба зверху, в якому розміщується полотно. Це дуже зручно для захисту тканини від бруду і атмосферних опадів.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів