Металеві меблі

Металеві меблі - надійне рішення для вашого підприємства

Металеві меблі це простий і надійний спосіб зберігання речей і документів на підприємствах, в офісах, вдома. Незважаючи на те, що сьогодні велика частина інформації зберігається на електронних носіях, залишається дуже багато галузей, в яких не обійтися без традиційних меблевих конструкцій.

З їх допомогою легко впорядкувати документи, папери та інші матеріали. Їх можна використовувати як в промисловості, так і в роздрібній торгівлі. Такі вироби мають тривалий термін служби, вони функціональні і міцні.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Офісні меблі

До офісних меблів можна віднести багато різновидів шаф, стелажів, картотек та бухгалтерських шаф. Все це робить роботу в офісі зручною і впорядкованою, а також формує імідж підприємства. Архівні шафи виконують функцію систематизації документів, служать для зручності зберігання і обробки інформації. Це стійкі конструкції, оснащені скриньками і полками, які витримують досить велике навантаження. Вони можуть бути знімними або стаціонарними.


Промислові металеві меблі, верстаки

У промисловості використовуються металеві столи, верстаки, господарські та інструментальні шафи. Все це обладнання дозволяє зробити комфортним проведення робіт, допомагає тримати інструменти в порядку. Зручне робоче місце підвищує ефективність роботи, а відповідні меблі для інструментів дозволяють підтримувати порядок в складських приміщеннях.


Металеві сейфи

Сейфи можуть бути використані як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Головне в них рівень взломостійкості, оскільки в таких шафах зберігають виключно важливі документи. Сейфи також можуть бути вогнестійкими, їх вміст залишиться цілим в разі пожежі. Ціна таких шаф залежить від рівня захисту, яку вони здатні надати. Таке обладнання можна замовити з доставкою по всій Україні в нашій компанії VSVGroup.


Металеві шафи для одягу

Металеві шафи для одягу зручне рішення для роздягалень в виробничих приміщеннях; у школах, спортзалах і камерах зберігання. Такі меблі займають мінімум місця і дозволяють з комфортом зберігати одяг, взуття, сумки та інші необхідні речі.

Питання та відповіді

 • У чому переваги металевих меблів?

  Основні переваги меблів з металу полягають у тому, що вони:

  • мабть тривалий термін служби;
  • легко розбираються і транспортуються;
  • не деформуються;
  • не містять шкідливих речовин;
  • прості в експлуатації;
  • підлягають ремонту.


  Створення та монтаж такого обладнання здійснюється в короткі терміни. Ви можете купити готовий виріб або замовити виготовлення меблів за розмірами, які вам необхідні.

  Металеві меблі легко розібрати і змонтувати, вони не доставляють проблем при переїзді. Термін їх служби дуже великий, на відміну від дерева, а при поломці компонентів їх легко замінити новими, не купуючи нові конструкції.

  Вироби відрізняються невеликою вагою і зручністю використання, тому металеві шафи та стелажі можна побачити на заводах, в гаражах, в магазинах, офісах і школах. Багатофункціональне і практичне обладнання стало універсальним, тому використовується повсюдно.

 • Де купити якісні металеві меблі?

  Металева продукція універсальна і різноманітна, надійна і зручна. За допомогою VSVGroup ви зможете вибрати саме те обладнання, яке необхідно вам вдома, в офісі або на підприємстві.

  Представництва нашої компанії можна знайти в Києві, Одесі, Рівному, Дніпрі, Луцьку та інших містах, а доставкою можна скористатися в будь-якому населеному пункті країни. Якісні меблі будуть служити вам роками і не завдадуть клопоту. Вибираючи дизайн обладнання, пам’ятайте про те, що ви формуєте імідж своєї компанії.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?