Металеві меблі

Металеві меблі - надійне рішення для вашого підприємства

Металеві меблі це простий і надійний спосіб зберігання речей і документів на підприємствах, в офісах, вдома. Незважаючи на те, що сьогодні велика частина інформації зберігається на електронних носіях, залишається дуже багато галузей, в яких не обійтися без традиційних меблевих конструкцій.

З їх допомогою легко впорядкувати документи, папери та інші матеріали. Їх можна використовувати як в промисловості, так і в роздрібній торгівлі. Такі вироби мають тривалий термін служби, вони функціональні і міцні.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Офісні меблі

До офісних меблів можна віднести багато різновидів шаф, стелажів, картотек та бухгалтерських шаф. Все це робить роботу в офісі зручною і впорядкованою, а також формує імідж підприємства. Архівні шафи виконують функцію систематизації документів, служать для зручності зберігання і обробки інформації. Це стійкі конструкції, оснащені скриньками і полками, які витримують досить велике навантаження. Вони можуть бути знімними або стаціонарними.


Промислові металеві меблі, верстаки

У промисловості використовуються металеві столи, верстаки, господарські та інструментальні шафи. Все це обладнання дозволяє зробити комфортним проведення робіт, допомагає тримати інструменти в порядку. Зручне робоче місце підвищує ефективність роботи, а відповідні меблі для інструментів дозволяють підтримувати порядок в складських приміщеннях.


Металеві сейфи

Сейфи можуть бути використані як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Головне в них рівень взломостійкості, оскільки в таких шафах зберігають виключно важливі документи. Сейфи також можуть бути вогнестійкими, їх вміст залишиться цілим в разі пожежі. Ціна таких шаф залежить від рівня захисту, яку вони здатні надати. Таке обладнання можна замовити з доставкою по всій Україні в нашій компанії VSVGroup.


Металеві шафи для одягу

Металеві шафи для одягу зручне рішення для роздягалень в виробничих приміщеннях; у школах, спортзалах і камерах зберігання. Такі меблі займають мінімум місця і дозволяють з комфортом зберігати одяг, взуття, сумки та інші необхідні речі.

Питання та відповіді

 • У чому переваги металевих меблів?

  Основні переваги меблів з металу полягають у тому, що вони:

  • мабть тривалий термін служби;
  • легко розбираються і транспортуються;
  • не деформуються;
  • не містять шкідливих речовин;
  • прості в експлуатації;
  • підлягають ремонту.


  Створення та монтаж такого обладнання здійснюється в короткі терміни. Ви можете купити готовий виріб або замовити виготовлення меблів за розмірами, які вам необхідні.

  Металеві меблі легко розібрати і змонтувати, вони не доставляють проблем при переїзді. Термін їх служби дуже великий, на відміну від дерева, а при поломці компонентів їх легко замінити новими, не купуючи нові конструкції.

  Вироби відрізняються невеликою вагою і зручністю використання, тому металеві шафи та стелажі можна побачити на заводах, в гаражах, в магазинах, офісах і школах. Багатофункціональне і практичне обладнання стало універсальним, тому використовується повсюдно.

 • Де купити якісні металеві меблі?

  Металева продукція універсальна і різноманітна, надійна і зручна. За допомогою VSVGroup ви зможете вибрати саме те обладнання, яке необхідно вам вдома, в офісі або на підприємстві.

  Представництва нашої компанії можна знайти в Києві, Одесі, Рівному, Дніпрі, Луцьку та інших містах, а доставкою можна скористатися в будь-якому населеному пункті країни. Якісні меблі будуть служити вам роками і не завдадуть клопоту. Вибираючи дизайн обладнання, пам’ятайте про те, що ви формуєте імідж своєї компанії.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів