Металеві сейфи

Основні переваги металевих сейфів

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Металеві сейфи є міцні шафи, в яких зберігають цінні речі і документи. Головна їхня особливість полягає в наявності спеціального електронного або механічного замка, який дозволяє обмежити доступ до вмісту.

Такі пристосування можуть використовуватися як вдома, так і в офісах, на підприємствах і в банках. Вибір сейфа залежить від обсягу матеріалів і частоти звернення до них, виходячи з цього вибирають і тип замка. Конструкції допоможуть зберегти цінності від несанкціонованого використання, вогню та інших небезпек.

Різновиди металевих сейфів

Сейфи, які сьогодні можна купити для будинку або офісу, діляться на кілька видів:

  • вогнестійкі;
  • зламостійкі;
  • бухгалтерські.

Головне завдання вогнестійких сейфів – дбати про безпеку документів під час пожежі. Металевим конструкціям не страшний вогонь, вони витримують високі температури, тому можуть забезпечити збереження паперів. Вони можуть бути обладнані електронним кодовим або механічним ключем або двома механізмами відразу.
Взломостойкие шафи відрізняються посиленою системою замикання, можуть бути оснащені системою антизріза і блокування при силовому впливі. Деякі моделі кріпляться до підлоги. Таке обладнання може мати відразу як вогнестійкість, так і взломостойкостью.

Бухгалтерські сейфи використовуються переважно в офісах. Всередині можуть бути знімні полки або лотки, додаткове відділення на дверцятах. Замок може бути кодовою, механічним або комбінованим. При наявності декількох замикаються відділень рекомендують встановлювати замки різних типів.

Сейфи дуже різноманітні за розмірами, конфігурацією і дизайну. Ви можете купити готові моделі або замовити виготовлення по заданих параметрах. Ціна таких виробів невисока, а їх створення та монтаж не займуть багато часу.

Переваги металевих сейфів

Металевий ящик з надійним замком – це найкращий спосіб захистити цінності, оскільки він:

  • виготовлений з екологічно чистого матеріалу;
  • стійкий з високим і низьким температурам, а також до вологи;
  • оснащений одним або кількома замками.

Є сейфи, які монтуються в стіну або в підлогу, а також в предмети меблів. Існують спеціальні касові сейфи особливої ​​взломостойкости, призначені для банків і фінансових установ. Збройові відрізняються прямокутною формою і розраховані на зберігання зброї та комплектуючих. Також є особливі моделі для зберігання магнітних носіїв інформації.

Ви можете знайти підходящу шафу для зберігання цінностей, враховуючи його завдання і розташування. Незалежно від способу розміщення і кріплення такої ящик здатний забезпечити збереження і безпеку вмісту. Конструкції постійно вдосконалюються, тому сьогодні нам доступні високоякісні сейфи з найвищими рівнями безпеки.

Якщо перші шафи були одношаровими, то сьогодні їх виготовляють з декількох шарів металу. Така структура дає додаткову міцність і збільшує шанси на те, що розкрити цю ємність без відома господаря буде неможливо.

Доставкою металевих сейфів по всій Україні займається наша компанія VSV-Group. Головний офіс знаходиться в Києві, а представництва можна знайти в багатьох великих містах – Дніпрі, Одесі, Луцьку, Рівному, Хмельницькому та інших. Завдяки новим технологіям системи зберігання речей значно вдосконалилися і справляються зі своїми завданнями на вищому рівні. Подбайте про важливі і цінних речей – встановіть металевий сейф будинку або в офісі.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів