Офісні меблі

Основні переваги металевих меблів для офісу

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Офісні меблі – це не просто місце зберігання документів та інших речей, а частина іміджу вашої організації, тому вимоги до такого обладнання досить високі. Міцні та надійні конструкції допомагають організувати документообіг, підвищити ефективність роботи і оптимізувати простір офісу.

Шафи і стелажі повинні бути практичними, зносостійкими і простими у використанні. Такими властивостями володіє металеві меблі для офісів. Сьогодні вона користується особливою популярністю.

Різновиди офісних меблів

Залежно від профілю підприємства, для роботи може знадобитися саме різне устаткування. Найбільш затребувані:

 • шафи архівні;
 • шафи бухгалтерські;
 • шафи файлові;
 • стелажі архівні;
 • стелажі універсальні;
 • сейфи бухгалтерські.

Архівні шафи призначені для зберігання папок різного формату. Найчастіше вони використовуються на підприємствах, в державних установах, навчальних закладах, офісах. Конструкція зроблена з листа стали і оснащена дверцятами, які можуть бути орними, що ховаються або у вигляді жалюзі. Для таких же цілей призначені архівні стелажі. Це більш легкі конструкції, розраховані на меншу навантаження.

Бухгалтерські шафи служать не тільки для упорядкування документів, але і для обмеження несанкціонованого доступу до них. Від архівних відрізняються наявністю осередку з замком (кодовою або механічним), що нагадують бухгалтерські сейфи. На ключ можуть замикатися і все осередки.

Файлові шафи і картотеки – це місце для зберігання папок з документами. Складаються з ящиків або полиць різного розміру, придатних для різних форматів документів. Як правило, ящики оснащені напрямними, які дозволяють висувати їх на всю глибину.
Універсальний стелаж – це найпростіша конструкція, яку можна використовувати не тільки в офісах, але і вдома. Вони складаються зі стійки, планки і полиць, займають мінімум місця. Розраховані на зберігання невеликих вантажів, відрізняються простотою збірки і експлуатації.

Переваги офісних меблів

Металеві меблі стала необхідною в кожному офісі, оскільки це самий простий і доступний варіант подбати про порядок і збереження документів. Таке обладнання має ряд переваг:

 • екологічно чистий матеріал;
 • проста збірна конструкція;
 • стійкість до перепадів температур і вологості;
 • довговічність;
 • можливість дезінфекції.

Ціна таких конструкцій досить демократична, а виготовлення і монтаж займають мінімум часу. Ви можете купити стандартні моделі або замовити їх створення за розмірами.

Серед плюсів металевого офісного обладнання можна назвати і різноманітність дизайнерських рішень. Часто меблі знаходиться на увазі, тому вона повинна гармоніювати зі стилем інтер’єру і виглядати презентабельно. Імідж компанії багато в чому залежить від таких моментів, як зовнішній вигляд і стиль офісу. Відповідні моделі ви можете замовити з доставкою по всій Україні в нашій компанії VSV-Group. Практичні і надійні шафи і стелажі призначені для активного щоденного використання.

Функціонал меблів повинен максимально відповідати роботі співробітників. Будь-які шафи і стелажі виконують кілька завдань, а правильне розташування ящиків і полиць оптимізує витрати часу на пошук потрібних матеріалів.

Регульовані полки допоможуть пристосуватися до мінливих завданням, а замкова система забезпечить безпеку документів. У VSV-Group ви знайдете популярні моделі офісного обладнання. Компанія представлена ​​офісами в багатьох великих містах – Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Хмельницькому та інших.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?