Офісні меблі

Основні переваги металевих меблів для офісу

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Офісні меблі – це не просто місце зберігання документів та інших речей, а частина іміджу вашої організації, тому вимоги до такого обладнання досить високі. Міцні та надійні конструкції допомагають організувати документообіг, підвищити ефективність роботи і оптимізувати простір офісу.

Шафи і стелажі повинні бути практичними, зносостійкими і простими у використанні. Такими властивостями володіє металеві меблі для офісів. Сьогодні вона користується особливою популярністю.

Різновиди офісних меблів

Залежно від профілю підприємства, для роботи може знадобитися саме різне устаткування. Найбільш затребувані:

 • шафи архівні;
 • шафи бухгалтерські;
 • шафи файлові;
 • стелажі архівні;
 • стелажі універсальні;
 • сейфи бухгалтерські.

Архівні шафи призначені для зберігання папок різного формату. Найчастіше вони використовуються на підприємствах, в державних установах, навчальних закладах, офісах. Конструкція зроблена з листа стали і оснащена дверцятами, які можуть бути орними, що ховаються або у вигляді жалюзі. Для таких же цілей призначені архівні стелажі. Це більш легкі конструкції, розраховані на меншу навантаження.

Бухгалтерські шафи служать не тільки для упорядкування документів, але і для обмеження несанкціонованого доступу до них. Від архівних відрізняються наявністю осередку з замком (кодовою або механічним), що нагадують бухгалтерські сейфи. На ключ можуть замикатися і все осередки.

Файлові шафи і картотеки – це місце для зберігання папок з документами. Складаються з ящиків або полиць різного розміру, придатних для різних форматів документів. Як правило, ящики оснащені напрямними, які дозволяють висувати їх на всю глибину.
Універсальний стелаж – це найпростіша конструкція, яку можна використовувати не тільки в офісах, але і вдома. Вони складаються зі стійки, планки і полиць, займають мінімум місця. Розраховані на зберігання невеликих вантажів, відрізняються простотою збірки і експлуатації.

Переваги офісних меблів

Металеві меблі стала необхідною в кожному офісі, оскільки це самий простий і доступний варіант подбати про порядок і збереження документів. Таке обладнання має ряд переваг:

 • екологічно чистий матеріал;
 • проста збірна конструкція;
 • стійкість до перепадів температур і вологості;
 • довговічність;
 • можливість дезінфекції.

Ціна таких конструкцій досить демократична, а виготовлення і монтаж займають мінімум часу. Ви можете купити стандартні моделі або замовити їх створення за розмірами.

Серед плюсів металевого офісного обладнання можна назвати і різноманітність дизайнерських рішень. Часто меблі знаходиться на увазі, тому вона повинна гармоніювати зі стилем інтер’єру і виглядати презентабельно. Імідж компанії багато в чому залежить від таких моментів, як зовнішній вигляд і стиль офісу. Відповідні моделі ви можете замовити з доставкою по всій Україні в нашій компанії VSV-Group. Практичні і надійні шафи і стелажі призначені для активного щоденного використання.

Функціонал меблів повинен максимально відповідати роботі співробітників. Будь-які шафи і стелажі виконують кілька завдань, а правильне розташування ящиків і полиць оптимізує витрати часу на пошук потрібних матеріалів.

Регульовані полки допоможуть пристосуватися до мінливих завданням, а замкова система забезпечить безпеку документів. У VSV-Group ви знайдете популярні моделі офісного обладнання. Компанія представлена ​​офісами в багатьох великих містах – Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Хмельницькому та інших.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів