Промислова металеві меблі, верстаки

Основні переваги промислових металевих меблів

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Промислові меблі з металу використовується для обладнання робочих місць на заводах і підприємствах, в гаражах і автосервісах. Використання спеціальних конструкцій допомагає забезпечити комфортне і ефективне виконання слюсарних та столярних робіт.
Шафи дозволяють організувати простір і містити в порядку робочий інструмент і інші матеріали. Міцна металева меблі стійка до перепадів температур і підвищеної вологості, її можна використовувати навіть в неопалюваних приміщеннях.

Різновиди промислових меблів

Найбільш затребуваним обладнанням на підприємствах є:

  • столи;
  • верстати;
  • інструментальні шафи;
  • господарські шафи.

Металеві столи використовуються для різних видів робіт на підприємствах і в майстернях. Зручне робоче місце сприяє ефективності роботи і забезпечує працівникові безпеку, тому без такого обладнання обійтися неможливо. Стіл виконує ту ж функцію, що і верстак, але в ньому немає додаткових ящиків і тумб. Це просто робоча поверхня з міцного і стійкого до пошкоджень матеріалу.
Верстати слюсарні та столярні володіють більш складною конструкцією і виконують більше функцій. Вони можуть бути слюсарні, Однотумбовий і Двотумбовий. У кожній тумбі є кілька висувних ящиків, які можуть бути забезпечені замками.

Залежно від типу підприємства і виду робіт ви можете замовити виготовлення верстата з вбудованими розетками, гачками, власниками, лампами. Монтаж такого устаткування не вимагає спеціальних навичок, а ціна готового виробу досить демократична.
Шафи для інструментів – незамінний спосіб правильно організувати робочий простір і підтримувати порядок. Ці конструкції бувають самих різних конфігурацій, їх можна замовити за розмірами інструментів і речей, які передбачається зберігати.

Полиці, ящики і перфоровані панелі забезпечують вільний доступ до інструментів, який при необхідності можна обмежити за допомогою замка на дверцятах. Господарські шафи призначаються для прибирального інвентарю. Зазвичай такі конструкції встановлюють в підсобних приміщеннях. У них можна зберігати як інвентар, так і особисті речі.

Переваги промислових меблів

Велике виробництво і маленьке підприємство однаково потребують зручних місцях для роботи і зберігання речей. Металеве обладнання – це:

  • екологічно чистий матеріал;
  • гігієнічність;
  • простота експлуатації і ремонту;
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • надійність і довговічність.

Металевий верстак або шафа можна мити і дезінфікувати, він не псується і не деформується від підвищеної вологості, високих і низьких температур. Завдяки цьому обладнання може використовуватися практично в будь-яких умовах.
Меблі має спеціальне покриття, яке оберігає його від іржі і механічних пошкоджень. Шафки для зберігання інвентарю, як правило, мають вентиляційні отвори, які перешкоджають виникненню вогкості і цвілі.

Купити і замовити таке обладнання з доставкою по Україні можна в нашій компанії VSV-Group. Створення стандартних моделей займає мінімум часу, тому незабаром ви зможете отримати необхідну промислову меблі і переконатися в її перевагах перед іншими видами.
Надійні і прості конструкції хороші також тим, що їх можна ремонтувати.

Немає необхідності міняти обладнання повністю, якщо вийшла з ладу одна з деталей – її можна замінити і повернути предмет меблів до первісного вигляду. Зробити вибір допоможе наша компанія VSV-Group, яка має представництва в Києві, Одесі, Дніпрі, Рівному, Луцьку та інших містах.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів