Промислова металеві меблі, верстаки

Основні переваги промислових металевих меблів

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Промислові меблі з металу використовується для обладнання робочих місць на заводах і підприємствах, в гаражах і автосервісах. Використання спеціальних конструкцій допомагає забезпечити комфортне і ефективне виконання слюсарних та столярних робіт.
Шафи дозволяють організувати простір і містити в порядку робочий інструмент і інші матеріали. Міцна металева меблі стійка до перепадів температур і підвищеної вологості, її можна використовувати навіть в неопалюваних приміщеннях.

Різновиди промислових меблів

Найбільш затребуваним обладнанням на підприємствах є:

  • столи;
  • верстати;
  • інструментальні шафи;
  • господарські шафи.

Металеві столи використовуються для різних видів робіт на підприємствах і в майстернях. Зручне робоче місце сприяє ефективності роботи і забезпечує працівникові безпеку, тому без такого обладнання обійтися неможливо. Стіл виконує ту ж функцію, що і верстак, але в ньому немає додаткових ящиків і тумб. Це просто робоча поверхня з міцного і стійкого до пошкоджень матеріалу.
Верстати слюсарні та столярні володіють більш складною конструкцією і виконують більше функцій. Вони можуть бути слюсарні, Однотумбовий і Двотумбовий. У кожній тумбі є кілька висувних ящиків, які можуть бути забезпечені замками.

Залежно від типу підприємства і виду робіт ви можете замовити виготовлення верстата з вбудованими розетками, гачками, власниками, лампами. Монтаж такого устаткування не вимагає спеціальних навичок, а ціна готового виробу досить демократична.
Шафи для інструментів – незамінний спосіб правильно організувати робочий простір і підтримувати порядок. Ці конструкції бувають самих різних конфігурацій, їх можна замовити за розмірами інструментів і речей, які передбачається зберігати.

Полиці, ящики і перфоровані панелі забезпечують вільний доступ до інструментів, який при необхідності можна обмежити за допомогою замка на дверцятах. Господарські шафи призначаються для прибирального інвентарю. Зазвичай такі конструкції встановлюють в підсобних приміщеннях. У них можна зберігати як інвентар, так і особисті речі.

Переваги промислових меблів

Велике виробництво і маленьке підприємство однаково потребують зручних місцях для роботи і зберігання речей. Металеве обладнання – це:

  • екологічно чистий матеріал;
  • гігієнічність;
  • простота експлуатації і ремонту;
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • надійність і довговічність.

Металевий верстак або шафа можна мити і дезінфікувати, він не псується і не деформується від підвищеної вологості, високих і низьких температур. Завдяки цьому обладнання може використовуватися практично в будь-яких умовах.
Меблі має спеціальне покриття, яке оберігає його від іржі і механічних пошкоджень. Шафки для зберігання інвентарю, як правило, мають вентиляційні отвори, які перешкоджають виникненню вогкості і цвілі.

Купити і замовити таке обладнання з доставкою по Україні можна в нашій компанії VSV-Group. Створення стандартних моделей займає мінімум часу, тому незабаром ви зможете отримати необхідну промислову меблі і переконатися в її перевагах перед іншими видами.
Надійні і прості конструкції хороші також тим, що їх можна ремонтувати.

Немає необхідності міняти обладнання повністю, якщо вийшла з ладу одна з деталей – її можна замінити і повернути предмет меблів до первісного вигляду. Зробити вибір допоможе наша компанія VSV-Group, яка має представництва в Києві, Одесі, Дніпрі, Рівному, Луцьку та інших містах.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?