Металеві шафи для одягу

Основні переваги металевих шаф

Оптимізація процесів зберігання
Великий вибір типорозмірів і комплектуючих
Оперативне виробництво і доставка
Доступна ціна
Сертифікована продукція
Довгий термін експлуатації

Металеві шафи для одягу – зручне рішення для роздягалень в виробничих приміщеннях, школах, спортзалах і камерах зберігання. Такі меблі займає мінімум місця і дозволяє з комфортом зберігати одяг, взуття, сумки та інші необхідні речі.

Шафки розділені на кілька секцій, мають двері з вентиляційними отворами і індивідуальним замком. Вони можуть бути цільними або збірними, які більш зручні при транспортуванні. Різноманітність кольорів і видів дозволяє вибрати відповідну модель для будь-якого приміщення.

Конструкція металевих шаф

Шафи для роздягалень і офісів виробляють з листової сталі, яку покривають емаллю. Покриття не тільки надає привабливості, а й підвищує зносостійкість вироби. Сама конструкція може бути зварений, цільної або збірної, що дозволяє швидко розібрати меблі при необхідності транспортування.

При щоденному використанні це теж зручно – завжди можна додати в ряд ще кілька секцій. Усередині меблі можуть бути обладнана по-різному – кількість поличок і гачків можна замовити індивідуально.
У двері шафки є вентиляційні отвори, які перешкоджають появі неприємного запаху, цвілі, сирості. Оскільки в гардеробних зберігають особисті речі, то кожна секція має замок з індивідуальним ключем.

Вміст шафи завжди залишається в цілості й схоронності, оскільки доступ до нього має тільки один користувач. Найбільш поширені моделі мають ширину 30-40 см, висоту 180-200 см і глибину близько 50 см. При цьому завжди можна замовити виготовлення нестандартних секцій за розмірами, які необхідні вам.

Шафи для одягу можуть складатися з чотирьох стінок (монтаж здійснюється на несучу конструкцію) або з трьох (сама несуча конструкція виконує роль четвертої стінки). Ціна виробів з трьома стінками вигідно відрізняється від чотиристінну, а їх створення займає менше часу. Секції можуть бути розраховані як на зберігання спортивного одягу та невеликих речей, так і на верхній одяг (ширші і глибші моделі).

Переваги металевих шаф

Популярність металевих меблів обумовлена ​​її перевагами:

  • зносостійкість;
  • можливість чищення та дезінфекції;
  • проста конструкція;
  • стійкість до вологи, високих і низьких температур;
  • різноманітність моделей.

Метал залишиться цілим навіть в разі загоряння, тому вміст шафки залишиться цілим. Крім того, індивідуальний замок можна відкрити тільки ключем, силовий вплив в цьому не допоможе, тому особисті речі завжди будуть збережені.

Шафки для одягу часто розташовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, але на металевих виробах це не відбивається. Завдяки спеціальному покриттю обладнання може служити роками, зберігаючи презентабельний зовнішній вигляд.

Для спортзалів, офісів і підприємств завжди можна підібрати відповідні кольори меблів, так як дизайн досить різноманітний. Купити металеві шафи для одягу можна в нашій компанії VSV-Group. Компанія займається доставкою продукції по всій Україні і має представництва в багатьох великих містах – Києві, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Луцьку та інших.

Металеві конструкції доречні в виробничих приміщеннях, в офісах і в спортзалах. Ними легко користуватися, за ними легко доглядати, а обслуговування такого обладнання не потребує додаткових зусиль. Проста і функціональна меблі доступна всім і популярна у всьому світі. Надійні і легкі шафки не просто виконують роль сховища, але також стають частиною інтер’єру.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?