Продаж та встановлення воріт, ролет і автоматики в Миколаєві

Співпраця з «ВСВ-Групп» - це сервіс преміум-якості для кожного

Один з головних пріоритетів компанії - поставка якісного і сучасного обладнання і конструкцій на український ринок, кожному споживачеві в кожне місто України.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Миколаєві

Компанія «ВСВ-Групп» виконує всі замовлення виключно на договірній основі. Нам не важливий обсяг замовлення, ми однаково відповідально ставимося до кожного клієнта. Серед наших замовників є як фізичні особи, так і імениті комерційні та промислові концерни.

Ми не робимо різниці в пропозиціях та асортименті пропонованої продукції, пріоритет відбору продукції для каталогу – якість і надійність. Вся продукція каталогу, в тому числі і від білоруської компанії «Алютех» доступна до замовлення та купівлі жителям міста Миколаїв. Ми пропонуємо сучасні ворота, якісні ролети, інноваційні сонцезахисні конструкції, бар’єрні і паркувальні системи та обладнання для складу.

Співпраця з компанією «ВСВ-Групп» – це:

 • найкоротші терміни реалізації проекту;
 • широкий спектр супутніх послуг;
 • забезпечення проекту ексклюзивним рішенням;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Устаткування в’їзду – візитна картка всієї території і її власника. Від екстер’єру залежить перше враження, а від надійності – збереження майна. Компанія «ВСВ-Групп» володіє значним досвідом для реалізації проектів по створенню як респектабельних, так і економічних в’їзних воріт, а також обладнання гаражних отворів.


Ролети

Дана категорія містить кілька варіацій продукції, кожен елемент якої буде доречний на будівлі будь-якого призначення. Ролети, ролетні решітки, рольворота і рольвіконниці можуть використовуватися на об’єкті як окремо, так і складати систему охорони майна, приміщення та в’їзду на територію або в гараж. Особливо актуальні рольвіконниці в якості елемента енергозбереження. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує виробництво як окремої одиниці, так і виконання комплексного замовлення, доповненого автоматичним управлінням ролетних конструкцій.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Проблема міст – постійна боротьба за місце для паркування. У каталозі нашої компанії представлено обладнання для організації як паркування під під’їздом або офісом, так і великого паркінгу зі значною кількістю автомобілів. Також до послуг виконання проекту майбутньої парковки, монтажу придбаного у нас обладнання та систем обмеження в’їзду.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Миколаїв
(Миколаїв)
Миколаїв, вул. Сьома Слобідська, 70б
Новий Буг
(Новий Буг)
Новий Буг, вул. Гагаріна 24
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова, 2б
Питання та відповіді
 • Чому варто віддати перевагу ВСВ-Груп?

  Наші пріоритети

  Основний пріоритет «ВСВ-Групп» – приємні враження від співпраці. Орієнтуючись на нього і піклуючись про свою репутацію, компанія не припиняє свій розвиток, освоюючи нові сфери діяльності. Тому асортимент компанії обчислюється не однією тисячею найменувань, серед яких ролети, ворота, сонцезахисні конструкції, обладнання для складу, шлагбауми і паркувальні системи. Для того, щоб проекти виконувалися оперативно, ми відкриваємо регіональні представництва в різних містах України. Є таке і в Миколаєві, куди ми запрошуємо всіх бажаючих для ознайомлення з асортиментом і можливостями компанії.

  Індивідуальний підхід

  Ми можемо запропонувати клієнтам як стандартні рішення для реалізації ідей, так і виробництво ексклюзивних конструкцій і виробів. Це стосується не тільки застосування матеріалів або розмірів. Ми готові до вирішення складних завдань, так як намагаємося виправдовувати довіру клієнтів.

  Постійне поповнення асортименту

  Асортимент представленої до реалізації продукції динамічний і поповнюється наймоднішими і свіжими новинками. Партнерські відносини з провідними європейськими виробниками дозволяють нам на українському ринку бути завжди на крок попереду своїх конкурентів. Це стосується не тільки асортименту, а й цін на продукцію, які у нас не містять дилерських і прихованих націнок.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Якщо клієнт бажає, щоб дизайн його замовлення більше ніде не повторювався, ми в силах втілити таку ідею. Для цього ми використовуємо:

  • інноваційні розробки,
  • ексклюзивні відтінки для зовнішнього покриття;
  • унікальну комбінацію матеріалів.

  І це далеко не повний список наших можливостей для втілення найсміливіших проектів.

  Послуги доставки і монтажу

  Якісна доставка, яка збереже конструкцію від передчасного пошкодження, буде забезпечена силами компанії по регіону або будь-яким способом, який вибере клієнт. Наше завдання, щоб замовлення приїхало вчасно і без дефектів, за допомогою організації доставки ми можемо це гарантувати своїм замовникам.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  За домовленістю ми виконуємо сервісне обслуговування наших конструкцій. Ми можемо гарантувати не тільки якість виконаних операцій, але і їх своєчасність, а також приїзд фахівця у зручний для замовника час.

 • Який ще асортимент товарів може запропонувати ВСВ-Груп жителям Миколаєва?

  Щорічно сфери діяльності компанії поповнюються новими напрямками, переліком зарубіжних партнерів, щоб поповнити каталог якісною продукцією та організувати своєчасну поставку на український ринок останніх розробок. Ми можемо запропонувати своїм замовникам:

  • всі види ролетної продукції – решітки, віконниці, захисні конструкції і рольворота різних розмірів і комбінацій матеріалів;
  • безліч модифікацій в’їзних і гаражних воріт;
  • паркувальні системи, шлагбауми та бар’єри;
  • складське устаткування;
  • автоматику для воріт і ролет від провідних європейських виробників;
  • сонцезахисні конструкції.

  Сонцезахисні системи

  Тераса, альтанка, вікно або літній майданчик можуть перетворитися в об’єкт з приємною тінню в спекотний літній день. Компанія «ВСВ-Групп» реалізує інноваційні конструкції для захисту від сонця приміщень і створення майданчиків для відпочинку в вигляді маркіз і рефлексолі.

  Устаткування для складу

  Від якості організації складського господарства залежить продуктивність його функціонування. Асортимент «ВСВ-Групп» включає як складську техніку, так і елементи для розміщення продукції і товарів. Ми можемо запропонувати поставку окремих одиниць техніки або організацію складського господарства «під ключ» з повним спектром супутніх послуг.

 • Чому співпраця з «ВСВ-Груп» - це сервіс преміум-якості для кожного?

  Один з головних пріоритетів компанії – поставка якісного і сучасного обладнання і конструкцій на український ринок, кожному споживачеві в кожне місто України. Для цього ми розвиваємо нові бізнес-напрямки і укладаємо партнерські угоди з провідними європейськими виробниками, щоб жителям наших міст була доступна продукція справжньої європейської якості за прийнятними цінами.

  Тільки у нас ви можете ознайомитися з можливостями і замовити найсвіжіші новинки, які тільки вступають на ринок.

  Щоб спростити доступ до асортименту і стати ближче до замовників, ми відкриваємо регіональні представництва. Ми готові ознайомити вас з нашими можливостями і допомогти визначитися з вибором, а також знайти ідеальне рішення поставленої задачі!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?