Автоматика для воріт в Миколаєві

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - зручний в'їзд і комфортна експлуатація ворітної системи

Компанія «ВСВ-Групп» не просто виконує реалізацію автоматики для воріт в Миколаєві, а й готова запропонувати широкий спектр послуг, що дозволяє монтувати комплекти автоматизації «під ключ».

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Миколаєві це:

Автоматика для воріт – надійність і зручність експлуатації воріт

Установка комплектів автоматизації воріт не просто спрощує їх експлуатацію, але і є елементом комфорту, який особливо цінується в негоду. Також такі пристрої справляються з функцією забезпечення безпеки, так як здатні блокувати в’їзд натисненням однієї кнопки на пульті управління.

Сучасні електроприводи, що встановлюються на ворота, відповідають строгим вимогам по надійності і функціональності. Сюди належить:

 • широкий асортимент модифікацій для всіх типів комірних конструкцій;
 • безшумність дії;
 • варіант прихованого монтажу;
 • невибагливість до умов установки;
 • доповнення аксесуарами і функціональними елементами.

 Єдина умова, яка залишається незмінною для автоматизації в’їзних і гаражних воріт – відповідність потужності приводу габаритам ворітного полотна. Безвідповідальне ставлення до цього параметру може не тільки стати причиною виходу з ладу механізму, але і спровокувати аварійну ситуацію.

Також особливу увагу при установці електроприводу потрібно приділити параметрам безпеки. Спеціальні базові пристрої – сигнальна лампа і визначники перешкоди вирішують задачу інформування оточуючих про рух конструкції і допоможуть запобігти зіткненню з полотном, розгорнувши його хід у зворотний від перешкоди бік.

При дистанційному управлінні виробники використовують динамічний код. Тому користуючись брелоком для того, щоб відкрити / закрити ворота, немає приводу переживати про можливе перехоплення сигналу.

Представлена ​​в каталозі компанії «ВСВ-Групп» автоматика для воріт в Миколаєві, включає новітні розробки перевірених виробників зі світовим ім’ям. Також до послуг замовників виконання проекту автоматизації конструкції з урахуванням особливостей об’єкта і умов експлуатації. При необхідності можна не тільки замовити комплект і аксесуари, але і оформити заявку на монтаж системи в Миколаєві і області.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

В’їзд в гараж може комплектуватися одним з двох типів приводів: ланцюговим – характеристики комплекту припускають установку на ворота з малою інтенсивністю експлуатації, характерної для побутових потреб, однією з переваг є економічність; вальним – параметри потужності дозволяють обладнати даним приводом об’єкти з інтенсивною експлуатацією в’їзду, характерною для комерційних і промислових об’єктів.


Автоматика для відкатних воріт

При підборі комплекту необхідно врахувати, що потужності характеристики приводу повинні відповідати габаритам стулки, а сама стулка в ручному режимі переміщається без зусиль.


Автоматика для розпашних воріт

Дана модифікація комплектується одним з двох видів автоматики, таких як: лінійний привід – компактна модель з розташованими всередині корпусу елементами механізму, відрізняється надійністю і працездатністю; важільний привід – встановлюється на стулці, являє собою корпус, в якому розміщений механізм і важіль, що передає енергію стулці.


Автоматика для промислових воріт

Для промислових і комерційних об’єктів, для яких характерна висока інтенсивність використання в’їзду автоматика повинна відповідати наступним параметрам: тип приводу – вальний; підвищені характеристики потужності; збереження безвідмовної працездатності в умовах інтенсивного використання; розширена функціональність комплекту; можливість поєднання ворітної автоматики з перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

Дані пристрої зазвичай не входять в базовий комплект, але їх наявність спрощує використання воріт і забезпечує їх безпеку: пульти, сигнальні лампи, фотоелементи.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Який принцип дії автоматичних приводів?

  Вальний привід

  Установку виконують на вал з торсіонними пружинами і барабаном для намотування троса. Натяг троса утримує полотно. Його випадкове зміщення контролюється канавками барабана.

  Ланцюговий привід

  Розташовується на валу. Передбачає наявність корпусу з редукторним механізмом і ланцюг. Натяг ланцюга утримує полотно.

  Лінійний привід

  Рух здійснюється за рахунок передачі енергії від обертового гвинта до гайки, що приводить ворітну стулку в рух.

  Важільний привід

  Автоматика з максимально плавним рухом за рахунок важеля передачі. Енергія від двигуна передається через редукторний механізм від двигуна до валу.

 • У чому переваги автоматики для воріт?

  Автоматизація воріт передбачає мінімізацію зусиль користувача для переміщення стулок. Також до переваг комплектації в’їзду автоматикою для воріт характеризується наступними перевагами.

  Незалежність від несприятливих погодних умов

  Мокнути під дощем, мерзнути в мороз або напружуватися, знемагаючи від спеки під час відкриття / закриття воріт з ворітної автоматикою більше не потрібно. Досить активувати кнопку управління на пульті або брелоку, решта система зробить сама.

  Безшумність роботи приводу

  Практично всі сучасні комплекти автоматики характеризуються безшумністю роботи, що є одним з елементів зручності, особливо якщо в’їзний отвір – це гараж, розташований в будинку або під ним.

  Максимум безпеки

  Електрична та механічна складові доповнюються спеціальними пристроями – елементами індикації руху і виявлення перешкоди. Такий комплект перетворює простий електропривод в «інтелектуальну» систему автоматизації воріт.

  Захист від несанкціонованого доступу

  В електроприводах передбачена система блокування електрозамку, яка здатна протистояти спробам злому. Також дистанційний сигнал захищається від перехоплення застосуванням динамічного коду з безліччю комбінацій.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Миколаєві?

  Автоматизація в’їзду – супровід проектів з розробки, виготовлення і монтажу автоматики для воріт

  Для жителів міста Миколаєва, області, а також будь-якого міста України компанія «ВСВ-Групп» зібрала в своєму каталозі найбільш популярні моделі ворітної автоматики в різних цінових категоріях. Всім, хто відвідав наше регіональне представництво, пропонується:

  • консультування по позиціях каталогу,
  • розробка проекту автоматизації воріт,
  • виготовлення автоматики за індивідуальними параметрами;
  • доставка на об’єкт силами компанії,
  • проведення робіт з встановлення та налагодження системи,
  • сервісне обслуговування.

  На придбане обладнання та виконані роботи компанія надає розширену гарантію.

  Зусилля наших співробітників спрямовані на те, щоб вибір комплекту автоматизації в точності відповідав ідеї проекту і кошторису витрат замовника.

  Звернення до регіонального представництва компанії дозволить не тільки вибрати пристрій, ціна якого буде відповідати очікуванням клієнта, а й значно прискорить виконання замовлення. Кваліфіковані фахівці «ВСВ-Групп» завжди раді вам і готові докласти свої знання і вміння для максимально успішного втілення вашої ідеї по автоматизації воріт.

 • Які види автоматики може запропонувати ВСВ-Груп?

  Асортимент автоматики для різних модифікацій воріт

  Крім того, що електроприводи відрізняються по потужності і типу управління, основна їх відмінність – функціональне призначення по модифікаціям воріт. Зазвичай, імениті виробники, продукція яких завоювала довіру користувачів, такі як:

  • білоруська компанія Alutech,
  • італійський концерн Comunello,
  • An-Motors – підгрупа Alutech
  • німецька компанія Marantec.

  Виробляють всі види автоматики для різних типів в’їзних систем і воріт, а також моделі в різної цінової категорії, з широким діапазоном вартості. Каталог компанії «ВСВ-Групп» включає широкий асортимент цієї категорії товарів, а також аксесуарів та комплектуючих, тому в регіональному представництві в Миколаєві у наших клієнтів є можливість оперативно купити необхідний комплект, а також замовити його установку на об’єкті. Наші фахівці готові допомогти у виборі як всієї системи – «ворота + автоматика», так і окремо приводу на вже встановлені ворота.

 • На що варто звернути увагу при виборі автоматики для в'їзних воріт?

  Автоматика для відкотних воріт

  Алгоритм роботи приводу передбачає перетворення руху вала в хід полотна за рахунок шестерні і зубчастої рейки. При підборі комплекту необхідно врахувати, що потужності характеристики приводу повинні відповідати габаритам стулки.

  Такий тип приводу досить невибагливий в експлуатації і простий в монтажі, тому підходить для установки саморобних воріт.

  Автоматика для розсувних воріт

  При виборі також необхідно враховувати відповідність параметрів потужності комплекту автоматики габаритам стулок.

 • Які бувають аксесуари для автоматики та їх призначення?

  Дані пристрої зазвичай не входять в базовий комплект, але їх наявність спрощує використання воріт і забезпечує їх безпеку:

  • пульти – в залежності від параметрів об’єкта пультів, як і дистанційних брелоків може бути кілька, що спрощує управління роботою воріт з різних точок території;
  • сигнальні лампи – пристрій індикації, яке за допомогою світлового сигналу попереджає оточуючих про переміщення ворітного полотна;
  • фотоелементи – парні пристрої виявлення перешкоди і запобігання зіткнення його з воротними стулками.
Контакти
Новий Буг
(Новий Буг)
Новий Буг, вул. Гагаріна, 24
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова 2Б
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова, 2б
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів