Гаражні ворота в Миколаєві

Вибір воріт від «ВСВ-Груп» - поєднання функціональності і декору для будь-якого об'єкта

Для виробництва всіх можливих модифікацій воріт ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками і постійно поповнюємо свою скарбничку ідей інноваціями в сфері ворітних конструкцій.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп у Миколаєві це:

Гаражні ворота – респектабельна в’їзна конструкція

Сучасні тенденції розселення жителів міст в передмісті, зміни квартир на заміські котеджі надають актуальності розвитку такої сфери, як гаражні ворота. До таких конструкцій пред’являються вимоги не тільки надійності і забезпечення охорони майна від зловмисників, але і виконання функції енергозбереження. Не менш важливою є естетика таких конструкцій, здатність підкреслити солідність архітектури.

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує зі свого каталогу ворота гаражні в Миколаєві всім жителям міста і області, і гарантує, що пропонований сервіс і вартість ворітних конструкцій вас приємно здивують.

Компанія «ВСВ-Групп» – це гарантія якості конструкції, їх функціональності і надійності, а також ціни, перед якою неможливо встояти. Для виробництва всіх можливих модифікацій воріт ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками і постійно поповнюємо свою скарбничку ідей інноваціями в сфері ворітних конструкцій. Уже сьогодні нашим клієнтам доступне замовлення на виконання офсетного друку на ворітному полотні будь-якого малюнка, обраного замовником. Технології, що застосовуються для створення зовнішніх покриттів, дозволяють їм зберігати первинний зовнішній вигляд не менше 10 років з моменту установки.

Жителям Миколаєва та регіону, а також будь-якого населеного пункту України ми пропонуємо не просто замовити виробництво ворітної конструкції, а отримати весь спектр послуг, які передбачають:

 • розробку проекту;
 • виробництво модифікації;
 • дбайливу доставку на об’єкт;
 • роботи по установці;
 • налагодження обладнання;
 • гарантійні зобов’язання;
 • договір на технічне обслуговування або разовий сервіс.

Всі ці операції або індивідуальний підбір переліку послуг ми виконуємо на договірній основі з гарантією на обладнання і монтаж.

Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Компанія «ВСВ-Групп» робить все можливе, щоб клієнти залишилися задоволені співпрацею і могли рекомендувати наші послуги. Для цього поповнюється асортимент, вдосконалюється сервіс, персонал щорічно проходить навчання, щоб зуміти задовольнити запити і реалізувати проект по обладнанню в’їзду воротами з урахуванням всіх побажань замовника.

Щоб прискорити практичне втілення ідеї, пропонуємо відвідати миколаївське регіональне представництво «ВСВ-Групп» і детально розповісти про свої плани. Наші співробітники докладуть максимум зусиль, щоб обрана модель воріт перевершила очікування по ціні, якості та надійності!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Лаконічна модифікація, в якій полотно складається з окремих рухомих секцій для того, щоб в момент відкриття утворити вигин, коли ворота по напрямних йдуть під стелю. Достатньо вимоглива до технічних умов конструкція, що потребує стельового простору для розміщення напрямних, але при цьому економить в’їзний простір і дозволяє автомобілю перед відкриттям під’їхати близько до воріт. Одна з переваг – енергозберігаюча функція воріт. За рахунок наявності спеціальної ущільнювальної системи секційні ворота здатні надійно герметизувати отвір. Щільність наповнювача секцій дозволяє їм успішно протистояти злому і ударним навантаженням.


Рулонні ворота

Така модифікація характеризується відносною гнучкістю полотна за рахунок того, що складається з окремих сегментів – ролетних ламелей. Вони можуть бути як суцільнометалевими, так і пінонаповненими. Залежно від пріоритетів для об’єкта можна вибрати оптимальний варіант. Рулонні ворота відносяться до найбільш невибагливих моделей і щодо умов монтажу, і в обслуговуванні, але при цьому окремі їх види здатні надійно герметизувати отвір, виконуючи функцію енергозберігаючого елемента.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Ворота складаються не тільки з основи конструкції, але і елементів, що утримують полотно, а також рухомих сполук, тому до них пред’являються строгі вимоги:

  • безпека – установка конструкції не повинна створювати небезпеку для оточуючих і користувача, в модифікації повинні бути передбачені технічні можливості для запобігання травм або каліцтв від зіткнення зі стулкою або защемлення пальців;
  • функціональність – цей параметр не повинен обмежуватися тільки замиканням в’їзду, ворота повинні виконувати енергозберігаючу і захисну функцію, а також володіти технічними умовами для оснащення автоматикою для воріт;
  • відповідність технічним умовам об’єкта – розміри, наявність одвірок, товщина стінок отвору – всі ці параметри повинні відповідати вимогам для установки обраної конструкції;
  • стійкість до зовнішнього середовища – матеріали збірки конструкції повинні не тільки декорувати поверхню, але і надійно захищати від агресивних умов зовнішнього середовища;
  • ізоляційні властивості – ущільнювальна система гаражних воріт повинна сприяти підтриманню мікроклімату всередині приміщення, так як це впливає на збереження автомобіля і одночасно є енергозберігаючою функцією;
  • безперебійність – модифікація повинна поєднувати в собі можливості надійного замку і збереження працездатності при будь-яких умовах, особливо при наявності електроприводу в умовах відсутності електроживлення.
 • Які технічні особливості моделей?

  Асортимент каталогу «ВСВ-Групп» включає як ергономічні модифікації, прості у виробництві і управлінні, так і технічно складні конфігурації, з можливістю автоматизації і впровадження в загальну систему управління об’єктом.

  Багатошаровість полотна

  Пішли в минуле одношарові металеві зварні конструкції. На зміну їм пропонуються моделі, головний принцип складання яких – багатошаровість. Вона проявляється не тільки в окремих елементах, наприклад, пінонаповнених секціях з 3 шарів матеріалів, скріплених адгезійним лаком, але і в конструкції в цілому, коли двосторонній каркас заповнюється одним або декількома матеріалами. Той же принцип використовується для зовнішнього покриття, яке включає антикорозійну обробку, пошарове нанесення декоративного покриття і захисний поліуретановий лак.

  Світлопрозорі вставки

  Один з інноваційних елементів ворітного полотна, який може бути присутнім у вигляді поодиноких оглядових вікон, або служити основним матеріалом ворітного полотна. Технологія виготовлення забезпечує вставкам довговічність і відсутність слідів експлуатації не менше 10 років. Їх функціональність дозволяє забезпечити необхідну оглядовість без втрати герметичності.

  Додатковий вхід

  Даний елемент призначений не тільки для доступу в приміщення, але і для економії експлуатаційного ресурсу механізму роботи воріт. Установку додаткового входу можна виконати на будь-який модифікації воріт.

  Особливості теплоізоляції

  При виробництві воріт перевага віддається складній ущільнювальній системі, яка утворює повітряні камери. Повітряний прошарок надійно герметизує отвір від температур зовнішнього середовища, а еластичність ущільнювача герметизує отвір від попадання опадів і протягів.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Стандартні рішення для оформлення гаража від «ВСВ-Груп»

  Для приблизного уявлення технологій створення воріт, а також ознайомлення з приблизними цінами стандартних рішень, пропонуємо відвідати інтернет-сторінку vsv-group. Для того, щоб ознайомитися з модифікаціями очно і переконатися в їх функціональних особливостях, запрошуємо до регіонального представництва «ВСВ-Групп». Тут вам допоможуть не тільки визначитися з вибором, але і запропонують послугу зняття замірів об’єкта, так як від їх точності залежить довговічність конструкції і її працездатність.

  Стандартні модифікації і ціни на них представлені в таблиці, дані якої можна взяти за основу розрахунку вартості всього проекту.

  Ціна цих моделей не остаточна, оскільки може бути збільшена за рахунок додаткових аксесуарів, установки автоматики, доставки і монтажу.

  Варіанти конфігурації

  Асортимент пропонованих конструкцій досить широкий. У каталозі «ВСВ-Груп» представлені і класичні розсувні моделі, і останні новинки. Також увага приділяється підбору матеріалів, які поєднували б у собі екологічність і довговічність робочого ресурсу. Наші менеджери, які знають всі тонкощі підбору оптимального варіанту воріт відповідно до технічних умов об’єкта, завжди готові детально розповісти про кожну позиції асортименту.

  Розсувні ворота

  Модифікація воріт, що відноситься до класики ворітних конструкцій. Такі моделі залишаються затребуваними для отворів, розміри яких достатньо великі. Головна вимога – наявність в’їзного простору для руху стулок. Варіанти заповнення полотна дозволяють з класики створити шикарні в’їзні ворота, а також встановити автоматику для воріт, що трансформує їх у надійну охоронну систему з дистанційним управлінням.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Модифікація, якій необхідний стійкий отвір, але не потрібна перемичка. Полотно представляє монолітну конструкцію, яка в момент відкриття повертається і йде до стелі. Так як стулка може володіти значними габаритами, то привід і механізм переміщення воріт мають функції блокування для безпечної експлуатації конструкції. Асортимент матеріалів виготовлення воріт дозволяє створювати ексклюзивні поверхні, які не просто функціональні, але і відмінно вписуються в будь-який архітектурний стиль.

Контакти
Новий Буг
(Новий Буг)
Новий Буг, вул. Гагаріна, 24
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова 2Б
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова, 2б
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2250 мм L-гофр колір антрацит26 352 грн
Ворота гаражні секційного типу Алютех Класик 2250х2125 мм M-гофр коричневого кольору25 596 грн
Ворота гаражні секційного типу Alutech Trend 2375х2000 мм S-гофр червоний17 784 грн
Гаражні ворота Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля білого кольору17 280 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів