Ролети в Миколаєві

Ролети від «ВСВ - Груп» - доступне рішення для захисту від негоди і зловмисників

Співробітники компанії завжди готові прийти на допомогу і на підставі ідей клієнта створити проект на виробництво ролетних конструкції. Також до послуг клієнтів - виїзд замірника, підрахунок вартості, підбір аксесуарів і монтаж.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Миколаєві це:

Ролети – універсальність захисних конструкцій та захист від зовнішнього середовища

Ролети – спеціальні конструкції, особливості яких дозволяють обладнати ними будь-який отвір від маленького віконного до габаритного в’їзного. Їх головна здатність – переміщення по напрямних і здатність згортатися в рулон в момент відкриття. Для полотна використовується кілька видів ламелей, загальна властивість яких – об’єднання в полотно за допомогою виступів на корпусі.

Залежно від властивостей і матеріалу виготовлення ламелей, що складають ролетне полотно, відрізняється їх функціональне призначення. Ролети можуть бути як захисними, так і енергозберігаючими, «глухі» або зі збереженням оглядовості.

Компанія «ВСВ-Групп» в каталозі зібрала найбільш затребувані моделі ролет. Також відвідувачам регіонального представництва пропонуються ролети в Миколаєві, які можна не тільки розглянути, а й замовити виготовлення полотна за індивідуальним ескізом і розмірами.

Такі конструкції отримали досить широке поширення завдяки своїм функціоналу і естетиці. Особливо актуальні енергозберігаючі моделі в сучасних умовах економії енергоносіїв, так як дозволяють знизити тепловтрати і істотно заощадити на обігріві приміщення.

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Компанія «ВСВ-Групп» досить довго розвиває спеціалізацію «ролети» і вже має значний досвід і володіє можливостями для реалізації складних проектів з виробництва та встановлення таких конструкцій. У представництві в Миколаєві представлені демонстраційні зразки, які дають уявлення про функціонал таких конструкцій.

Різноманітність ролет забезпечено трьома факторами:

 • матеріалом полотна;
 • типом ламелей;
 • декоративним покриттям.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – моделі з базовими функціями захисту, підходять ідеально як ролети на вікна по функціональним можливостям подібні з жалюзі.


Захисні ролети

Захисні ролети – виконують функцію елемента охорони, так як припускають забезпечення противозламної здатності.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – якісне поєднання захисних функцій і оглядовості, затребувані для терас, вітрин з великою площею для захисту скління.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-Груп в Миколаєві?

  Лаконічність і надійність ролет стали відправною точкою завоювання українського ринку, а енергозберігаючі властивості зробили їх по-справжньому актуальними. Також ролети відрізняються наступними перевагами:

  • можливістю установки на будь-якому етапі будівництва або експлуатації будівлі, так як їх монтаж можна виконати досить акуратно, не порушивши цілісність декоративного покриття;
  • здатністю регулювання освітленості приміщення і його оглядовості;
  • стійкістю до злому, спробам порушити цілісність полотна;
  • ізоляцією приміщення від міського шуму, пилового забруднення та інших агресивних впливів зовнішнього середовища;
  • естетичністю встановлених конструкцій – колірне рішення і різноманітність поверхонь ламелей дозволяють відповідати стилю будівлі;
  • інноваційністю – впровадженням в управління життєзабезпеченням будівлі і використання в якості рекламного банера завдяки застосування технології офсетного друку.

  Компанія «ВСВ-Груп» має значний досвід роботи з ролетами і ролетними конструкціями, тому з відкриттям регіонального представництва в Миколаєві купити ролети не коштуватиме значних зусиль. При необхідності здійснюємо сервісне обслуговування встановлених конструкцій.

  Ми готові зробити все можливе, щоб співпраця і придбана у нас продукція радували вас не один рік!

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність для користувача

  Незважаючи на габарити і механізм згортання полотна, ролетами можна керувати вручну. Зазвичай такий спосіб вибирається при спробі заощадити або ж, якщо отворів не більше двох. В інших же випадках кращим залишається автоматичне керування, яке може бути як стаціонарним – з пульта, так і дистанційним – з брелока або за допомогою мережі Інтернет. Можливості сучасних приводів дозволяють не тільки налаштувати управління, але і впровадити його в загальну конфігурацію «розумний дім».

  Ручне керування

  Для ручного управління ролетами вибирається один з наступних типів приводів:

  • стрічковий (шнурковий) привід – стрічка або шнур обома кінцями кріпиться до валу і котушки і від натягу стрічки залежить переміщення полотна, популярний завдяки економічності і універсальності, встановлюється на ролети масою до 15 кг;
  • воротковий – до валу приєднана ручка управління, що діє за принципом кардана, обертанням якої управляється переміщення полотна, маса якого до 30 кг;
  • пружинно-інерційний – всередині валу передбачено наявність пружини, при цьому нижнє положення полотна фіксується замком, так як пружина знаходиться розтягнутому положенні, при відкритті замку пружина стискається і піднімає полотно вгору, підходить для полотен масою до 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Автоматика для ролет – одна з спеціалізацій «ВСВ-Групп». Її асортимент представлений як в інтернет-каталозі, так і в регіональному представництві компанії в Миколаєві. Автоматичне управління включає в себе не тільки електропривод, але і пристрої дистанційного керування. Також може бути укомплектована спеціальними датчиками, які з захисної системи ролет дозволить створити «інтелектуальну» конфігурацію.

  Ролетні інновації

  «Розумний будинок» – електронна система управління життєзабезпеченням житлового будинку або комерційного об’єкта поки що тільки освоює український ринок. У компанії «ВСВ-Групп» є можливості для впровадження автоматичного управління ролетами в таку конфігурацію.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Підсумкова вартість ролет залежить не тільки від розмірів вікна або будь-якого іншого отвору, але і від матеріалу виготовлення, типу зовнішнього покриття, різновиду приводу, а також супутніх послуг. Чим ширше функціонал конструкції і передбачено наявність електронних датчиків, тим дорожче конструкція.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Миколаєві?

  Асортимент супутніх послуг і технічного обслуговування ролет в Миколаєві від «ВСВ-Групп»

  Виробництво

  «ВСВ-Групп» готова докласти всіх зусиль, щоб втілити ідею в дієздатний проект. У нас можна замовити як виготовлення базових моделей, так і створення ексклюзивних конструкцій.

  Виготовлення

  Всі матеріали, використовувані в виготовленні відповідають нормам безпеки. Також вся продукція відповідає вимогам за якістю, що регламентуються міжнародними і європейськими стандартами.

  Установка

  Оформлення заявки на монтаж при покупці ролет в Миколаєві від компанії «ВСВ-Групп» це забезпечення гарантії на роботи і доступ до гарантійного обслуговування.

  Гарантія

  Компанія надає гарантію 1 рік на механізм і виконані роботи, а також 10 років на зовнішнє оформлення ролет.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  Види ролет в залежності від функціональних особливостей: рольставні, ролети, решітки.

  Матеріал виготовлення

  При класифікації ролет за матеріалом, з якого виконується виробництво ламелей, можна виділити три основні категорії:

  • сталеві – виготовлені з металевої стрічки, підходять для установки на невеликі отвори, стійкі до злому, можуть встановлюватися на різні об’єкти з площею отвору не більше 5 кв.м;
  • пінонаповнені – ламель являє собою сендвіч зі спіненого поліуретану, розташованого усередині металевої оболонки, підходять в якості як захисної, так і енергозберігаючої конструкції, що скорочує тепловтрати і захищає від вітру, холоду і спеки, допускається їх установка на отвори будівель будь-якого призначення, в тому числі і на гараж;
  • екструдовані – виготовлені за особливою технологією з цільного злитка алюмінію, встановлюються на вікна, двері, гаражі з прорізом не більше 15 кв.м, наявність внутрішніх ребер жорсткості дозволяє протистояти значним ударним навантаженням.
Контакти
Новий Буг
(Новий Буг)
Новий Буг, вул. Гагаріна, 24
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова 2Б
Вознесенськ
(Вознесенськ)
Вознесенськ, вул. Лісова, 2б
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 662 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд11 764 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 168 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 523 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250023 356 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG849 811 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів