Для автостоянок, паркінгу

Нам доверяют

Робота автостоянки або паркінгу пов’язана з великою кількістю відкривання і закривання воріт протягом всього дня. Тому потрібні такі ворітні системи, які будуть легко справлятися з подібними навантаженнями. Розробники вже давно винайшли спеціальні ворота, які не тільки готові до навантажень, але також забезпечують достатній рівень безпеки.

Особливості експлуатації ворітних систем для паркінгу або автостоянки

Місце паркування – це територія з високим транспортним потоком. Ворота для автомобільних стоянок повинні бути не тільки довговічними і надійними, але і швидко спрацьовувати. Для таких завдань цілком підходять секційні або відкатні конструкції. Залежно від місця експлуатації розрізняють закриті паркінги і відкриті автостоянки.

Секційні ворота для закритого паркінгу

У закритій стоянці важливо забезпечити стійкість до злому, достатню тепло- і звукоізоляцію. Природно, сам матеріал повинен протистояти корозії. Секційні конструкції відрізняються наступними перевагами:

  • компактність (секції складаються під стелею, не займаючи місця у відкритому стані, що вигідно виділяє їх перед відкатними або розсувними стулками);
  • простота експлуатації;
  • швидкий монтаж всієї системи професіоналами;
  • висока надійність;
  • можливість установки вентиляційних отворів, хвірток та вікон;
  • доступна вартість.

Єдиний недолік подібних систем – обмеження по висоті. Відкатні конструкції можуть встановлюватися для стоянок будь-якої техніки.

Розсувні конструкції для паркінгу

Найбільш часто використовуються відкатні або розсувні ворітні системи. Перший тип підходить в тому випадку, якщо на в’їзді достатньо місця для зміщення полотна в одну сторону. Якщо потрібно заощадити місце, то краще використовувати розсувні ворота.

В основі подібних конструкцій – сталева або алюмінієва рама з напрямною рейкою. Матеріали забезпечують достатню міцність і зносостійкість. Зовнішня поверхня може складатися з різних матеріалів: від сендвіч-панелей до натурального дерева.

Автоматизація ворітних систем для паркінгу

Установка подібних систем має на увазі її автоматизацію. Тільки так можна забезпечити швидке відкривання і закривання воріт. Для таких завдань використовується різне обладнання, що складається з приводу і системи управління. Електродвигун забезпечує рух полотна, а різні датчики – зручність і безпеку.

Можливе автоматичне звільнення проїзду при наближенні авто (фотодатчики), подача сигналу з пульта і т.д. Електронне обладнання відповідає і за безпеку. Наприклад, фотодіоди не допустять закриття дверей, якщо на шляху руху стулки буде стояти автомобіль або людина.

Купівля ворітних систем для паркінгу в Україні

Жителі України завжди можуть купити продукцію даного типу в нашій компанії VSV-Group. Ми пропонуємо товари від відомих світових виробників, продукція яких готова до бездоганної роботи в будь-яких температурних і погодних умовах. Ми займаємося виробництвом і продажем ворітних систем і аксесуарів до них.

Автоматичні ворота для паркінгу доступні жителям Києва і будь-якого іншого населеного пункту країни. Наша компанія VSV-Group безпосередньо співпрацює з провідними європейськими виробниками, тому пропонує кращі ціни на їх товари.

Ми подбаємо про доставку придбаної продукції, а також про допомогу у виборі обладнання виходячи із запитів клієнта.

Якщо вам потрібно замовити установку автоматичних ворітних систем в Україні, то зверніться в VSV-Group. Паркінг або автостоянка стануть ще більш зручними і безпечними.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?