Для будинку, котеджу, дачної ділянки

Нам доверяют

Системи автоматичних воріт набули широкого поширення в приватному будівництві. Власники заміського котеджу, дачі або будинку вже встигли оцінити переваги автоматичних воріт. Часто установка конструкцій починається відразу ж після придбання ділянки ще до стадії будівництва самого приміщення.

Переваги автоматичних воріт для будинку

Для будинку використання такої системи дає масу переваг:

  • надійна автоматика забезпечує відкривання протягом декількох секунд;
  • радіосигнал з невеликого пульта дає можливість сигналу прямо з автомобіля;
  • надійні пристрої працюють протягом багатьох років;
  • автоматика закриває полотно без натискання кнопки;
  • вартість подібного обладнання доступна практично кожному.

Головна зручність автоматичного приводу полягає в можливості дистанційного керування. Тепер не потрібно залишати транспорт в дощ, сніг чи спеку, щоб відкрити ворота при в’їзді на подвір’я. Система додатково використовує різне обладнання, що полегшує експлуатацію.

Різноманітність ворітних систем для будинку

На в’їзді у двір встановлюються різні системи, серед яких найпопулярнішими залишаються такі типи воріт:

  • відкатні;
  • розсувні;
  • секційні.

Перший тип рухається за допомогою спеціальних напрямних, а зрушення полотна відбувається в сторону. Оснащення приводом істотно спрощує експлуатацію. Розсувні стулки – є найпопулярнішими. Якщо є достатньо місця для відкривання стулок, то таке обладнання буде ідеальним варіантом. Воно недорого коштує, самі ворота виглядають гідно, а наявність приводу практично непомітна. Це дозволяє використовувати обладнання в будинках з класичним стилем.

Окрема категорія воріт – секційні. Ці моделі встановлюються на в’їзді у двір або в гараж, а секційне полотно згортається вгору. Попри поширену оману, таке рішення не поступається по міцності суцільним стулкам, а по ряду показників навіть перевершує їх. Продукція цього типу набагато краще захищає від низьких температур і вологи, тому секційні ворота встановлюють прямо на в’їзді в гараж.

Кожен з різновидів воріт має власні переваги, але незалежно від вибору установка подібних систем приносить тільки зручності.

Вибір приводу – запорука довговічної роботи

На увагу заслуговують тільки якісні товари від відомих виробників. Багато закордонних компаній випускають приводи, призначені для роботи в різних умовах. Вибір виробника грає ключову роль, адже компанії використовують самі передові розробки, щоб зробити механізми довговічними.

Слід вибирати тільки приводи від відомих компаній, чия продукція знаходиться в середньому ціновому діапазоні. Така автоматика гарантовано пропрацює багато років незалежно від частоти використання і зовнішніх умов. Компанії-виробники гарантують, що їх пристрої пропрацюють понад 7-10 років при середньому навантаженні у 3-4 спрацьовування приводу на добу.

Купівля автоматичних воріт для будинку в Україні

Жителі України можуть замовити виробництво, доставку і установку автоматичних ворітних систем в нашій компанії VSV-Group. Головний офіс знаходиться в Києві, але представництва є в багатьох містах. Ми займаємося виготовленням, продажем, монтажем та ремонтом всіх перерахованих вище типів воріт і приводів до них.

VSV-Group пропонує кращі ціни на продукцію від відомих світових виробників. У нас покупці з будь-якого міста можуть не тільки купити продукцію, але також отримати професійні консультації з приводу кращого обладнання для певних умов і кліматичних зон.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?