Для будівель і підприємств

Нам доверяют

Для підприємств характерна висока інтенсивність робочих процесів. Протягом дня всередині будівель і на території організації переміщаються співробітники, продукція поставляється з одного приміщення в інше, покидає межі підприємства на автомобілях і т.д. Для таких завдань потрібні особливі промислові ворота, які відрізняються високим ступенем надійності.

Надійні конструкції для виробничих приміщень

Секційні ворота для виробництва повинні відповідати найсуворішим вимогам експлуатації:

  • висока міцність із захистом від злому;
  • стійкість до різних хімічних впливів (УФ-промені, реагенти, газ, волога, пар);
  • високі показники тепло- і звукоізоляції;
  • надійність роботи приводів;
  • безпека всіх систем.

Відмінності воріт для виробництва від побутових моделей

На відміну від побутових моделей, промислові ворота для підприємств відрізняються збільшеним ресурсом служби. Якщо побутові пристрої витримують без необхідності обслуговування до 25 тисяч циклів, то ресурс служби секційних ворітних систем для підприємств перевищує 100 тисяч циклів.

Як правило, подібні системи мають великі габарити. Сучасні приводи здатні забезпечити рух полотна з висотою і шириною до восьми метрів. Таких габаритів цілком достатньо для проїзду навіть найбільшої вантажної техніки. Попри великі розміри, ворота зберігають високі показники звуко- і теплоізоляції. За це відповідають міцні сендвіч-панелі з ущільнювачами між секціями і по всьому периметру дверного отвору.

Управління системою забезпечується декількома способами. Наприклад, привід починає працювати при спрацьовуванні фотоелемента або натисканні на кнопку на пульті. Все залежить від особливостей експлуатації конкретного підприємства.

Не менш важлива і безпека систем. Промислові ворота сучасних виробників – це надзвичайно надійні та безпечні пристрої. Якщо на шляху проходження полотна виникає перешкода, то привід негайно запускає реверсний режим, звільняючи прохід. Навіть при обриві троса або пружин дверне полотно ніколи не пошкодить техніку і не завдасть травм людині.

Оскільки на підприємствах зберігається дороге устаткування, матеріали та техніка, то важливим є захист від спроб злому. Сучасні ворітні системи комплектуються різними способами захисту. Замки неможливо зламати, а при спробах піддомкрачування механізм повністю блокується.

Крім захисту для дверних отворів, важливо забезпечити і неможливість проникнення на територію через вікна. Для таких завдань варто замовити установку ролет на вікна підприємства. Вони також комплектуються електричним приводом, що дозволяє відсувати їх при необхідності. Ціна подібних пристроїв нижче, але це теж важливий елемент для безпеки.

Купівля секційних воріт і рольставней в Україні

Жителі Києва та інших міст України можуть вигідно купити перераховані вище товари та аксесуари до них в нашій компанії VSV-Group. Ми займаємося продажем, доставкою і монтажем систем по всій країні. У багатьох областях України є представництва нашої компанії.

Одна з переваг співпраці з VSV-Group – доступна вартість всього асортименту. Наша компанія пропонує продукцію безпосередньо від виробників, тому клієнти отримують аксесуари за найдоступнішими цінами.

Фахівці VSV-Group завжди готові прийти на допомогу, пропонуючи професійні консультації зовсім безкоштовно. При необхідності виробництва за індивідуальними розмірами фахівець виїжджає на об’єкт і проводить всі необхідні виміри. Сотні клієнтів по всій Україні вже встигли відчути переваги від співпраці з нашою компанією.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів