Для кафе і ресторанів

Нам доверяют

Рольставні і ролетні ворота набули широкого поширення у власників кафе і ресторанів. Установка подібних систем вирішує відразу декілька завдань.

По-перше, забезпечується відмінний захист від різних факторів. Установка ролетів забезпечує надійний захист від:

  • несанкціонованого проникнення в приміщення в нічний час;
  • пошкодження вікон;
  • шуму з вулиці;
  • ультрафіолетових променів (дорога обробка меблів всередині приміщення не вицвітає, що особливо актуально для південних областей України);
  • сильного вітру;
  • пилу.

По-друге, можна замовити спеціальні ролетні решітки. Це особливий вид алюмінієвої сітки, який дозволяє побачити, що відбувається всередині закладу. При цьому самі вікна залишаються під надійним захистом. Установка подібної системи дає можливість залучити більше клієнтів, адже люди з вулиці гарантовано зацікавляться атмосферою всередині кафе чи ресторану, якщо їм буде все видно з вулиці.

Управління ролетними системами надзвичайно просте. Полотно збирається в невеликий короб над вікном або дверима. При уявній крихкості забезпечуються найвищі захисні функції.

Установка приводу на ролетні ворота і віконниці в кафе і ресторані

Вручну керувати подібними конструкціями не дуже зручно, адже дану процедуру доводиться проводити щодня. Набагато зручніше використовувати привід для руху полотна. Це невеликий двигун, який встановлюється в коробі над дверним або віконним отвором і управляється з невеликого пульта. Одне натискання кнопки на компактному пульті управління, і всі вікна відкриті.

Якщо заклад знаходиться в центральній частині міста і працює цілодобово, то вигідніше провести монтаж решіток, через які видно, що відбувається всередині. Якщо кафе або ресторан знаходиться в небезпечному районі або не працює вночі, то краще провести установку суцільної системи, що надійно оберігає внутрішній простір від посягань хуліганів. Можлива також одночасна установка решітки і суцільних захисних ролетів.

Автоматичний привід працює від мережі і витримує багаторазові навантаження. Навіть найпримітивніші конструкції від відомих виробників дозволяють піднімати і опускати ролети понад 25 тисяч циклів. В середньому такої кількості вистачає на кілька років роботи. Якщо використовуються конструкції з посиленим механізмом, то робочий ресурс становить понад 100 тисяч циклів – більше ніж 10 років система не потребуватиме обслуговування або ремонту.

Якщо відсутня електрика, то ролетні конструкції опускаються або підіймаються вручну. Це не важко, оскільки міцна пружина підійматиме саме габаритне полотно, а людині навіть не потрібно буде докладати особливих зусиль.

Вартість виробництва і встановлення подібних конструкцій доступна кожному власнику кафе чи ресторану. Монтаж окуповується дуже швидко, адже в найближче десятиліття об’єкт надійно захищений від атмосферних явищ і дій недобросовісних осіб.

Купівля ролетних систем для ресторанів і кафе в Україні

Замовити продукцію цього типу та аксесуари до них за найкращою ціною найзручніше в нашій компанії VSV-Group. Багато організацій Києва та інших міст країни вже співпрацюють з VSV-Group. Наша компанія займається виробництвом, продажем і доставкою ролетних систем і устаткування для кафе і ресторанів.

Всі товари відомих європейських виробників можна купити за доступними цінами, оскільки ми напряму співпрацюємо з відомими брендами, тому покупці отримують продукцію без націнок.

Забезпечити високу безпеку ресторану, кафе або іншого закладу дуже просто – потрібно лише замовити рольставні або ролетні ворота від VSV-Group.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів