Для торгових центрів, вітрин і кіосків

Нам доверяют

Основна мета ролетних систем для торговельних центрів і магазинів – захист вітрин від пошкоджень. Сильний вітер, дії хуліганів, потрапляння важких предметів гарантовано пошкодять скло. Але при цьому є надійний захист – автоматичні ролети.

Подібні конструкції встановлюються безпосередньо в отвори, тому вони не займають місця. Особливо це актуально при обмеженому просторі (наприклад, для кіосків). Схожі конструкції встановлюються не тільки на вітрини або вікна.

Вхід так само надійно закривають аналогічні системи. Вхідні двері в торгово-розважальні центри і магазини зазвичай повністю складаються зі склопакетів або скла, тому конструкції потребують додаткового захисту.

Різноманітність рішень для магазинів і торгових центрів

Ролетні системи – це не тільки глухі конструкції, шо повністю захищають вхід. Багато торгових центрів працюють цілодобово, а в нічний час ризик пошкодження вітрин зростає. Установка ролетних решіток дозволяє залишати вікна магазину або кіоску прозорими, але міцність залишається на високому рівні. Потенційні покупці побачать усі товари на вітрині за прозорою сіткою, а хулігани або пориви вітру не пошкодять скло.

Якщо нема потреби у демонстрації продукції, то краще замовити ролети глухої конструкції. При необхідності на зовнішню поверхню може бути нанесена реклама, емблема магазину або інші малюнки. Така конструкція ще надійніше – її неможливо зламати або пошкодити, оскільки при спробах злому замка або піддомкрачування механізм заблокує полотно.

Переваги ролет для вітрин

Подібні системи мають на увазі масу переваг:

  • збільшується безпека об’єкта;
  • збільшується кількість покупців, якщо використовується решітчаста система;
  • вітрина надійно захищена від будь-яких пошкоджень;
  • поліпшується зовнішній вигляд об’єкта в будь-який час доби;
  • наявність автоматичного приводу забезпечує зручність використання;
  • встановлені ролети завжди можна використовувати на новому об’єкті, якщо габарити збігаються;
  • доступна вартість автоматики.

Автоматизація ролетних воріт

Рольворота і рольставні набагато зручніше використовувати, якщо використовується автоматичний привід. Натискання єдиної кнопки дозволяє відкрити вікно або двері всього за хвилину. Автоматичний привід – це надійний пристрій, що здатний працювати протягом багатьох років. Зазвичай протягом дня відбувається не більше 3-4 спрацьовувань приводу, що дозволяє йому працювати понад 5-7 років без необхідності ремонту.

У разі відсутності електрики вікна і двері відкриваються вручну. Завдяки наявності особливих пружин процес відкривання не складає труднощів. З ним може впоратися навіть тендітна дівчина. У відкритому стані полотно збирається в невеликий короб. Попри гадану крихкість конструкції, ролетні системи забезпечують надійний захист від злодіїв і інших неприємностей.

Купівля ролетних систем для торговельних центрів, магазинів і кіосків в Україні

Якщо ви вирішили замовити подібні пристрої для свого магазину, то найкраще звернутися в нашу компанію VSV-Group. Жителі Києва і будь-якого іншого міста України можуть вигідно купити ролетні системи на вікна та двері, а також автоматичні секційні ворота за найкращими цінами.

Кожен об’єкт має індивідуальні розміри, тому ми пропонуємо виробництво конструкцій з подальшою доставкою і установкою. Монтаж займає мінімум часу, при цьому помітно підвищується рівень безпеки.

Крім продажу продукції від відомих брендів, наша компанія VSV-Group пропонує професійні консультації з вибору товарів, а також послуги по встановленню та обслуговуванню рольставней і рольворіт.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?