Для транспортно-логістичних центрів, ангарів і цехів

Нам доверяют

Діяльність транспортно-логістичних центрів і складських підприємств вимагає надійних автоматичних систем, що безвідмовно працюють протягом робочої зміни і протягом тривалого терміну. Для складів, цехів і ангарів є особлива категорія ворітних систем – надійні конструкції, які готові до екстремальних навантажень.

Переваги установки автоматичних воріт на складах і в цехах

Якщо правильно вибрати виробника і компанію, яка проведе установку, то можна отримати масу переваг:

  • Швидкість і комфорт. Тепер для виїзду транспорту не потрібно відкривати величезні розсувні конструкції – звільнення проїзду здійснюється натисканням єдиної кнопки або навіть безконтактним способом (за допомогою різних датчиків, фотоелементів і т.д.). Все це економить час на в’їзд і виїзд техніки.
  • Надійність. Виробники гарантують бездоганну роботу воріт для складів і ангарів протягом багатьох років. Використовуються спеціальні пружини, що мають збільшений ресурс служби.
  • Безпека. У разі розриву троса або пошкодження пружин полотно не впаде на техніку і не заподіє шкоди людині.
  • Універсальність застосування. Незалежно від особливостей діяльності компанії, надійні ворітні системи будуть служити протягом багатьох років. Подібні конструкції підходять для перевантажувальних складів, ангарів, м’ясокомбінатів і будь-яких інших об’єктів.
  • Захист від злому. Секційні системи не поступаються за міцністю суцільній стулці двостулкових чи відкатних моделей. Особливе розташування секцій додатково зміцнює конструкцію, тому пошкодити полотно практично неможливо. Є також захист від піддомкрачування – при спробах підняти стулку система блокується.

Перераховані далеко не всі переваги промислових воріт для подібних організацій. Але можна сміливо стверджувати, що таке рішення в рази надійніше установки звичайних розсувних стулок.

Автоматизація системи

Для успішної роботи системи необхідний надійний привід, який забезпечить відкривання-закривання протягом всього терміну експлуатації. Купити готові конструкції, приводи до них або інші аксесуари найзручніше в нашій компанії VSV-Group. Сучасні приводи для промислових воріт – це надзвичайно довговічні пристрої, що працюють в широкому температурному діапазоні. Для них не страшна літня спека або суворі морози, підвищений рівень вологості, загазованість приміщення та інші фактори.

Сучасні виробники приводів гарантують сотні тисяч циклів спрацьовування механізму. Цим промислові пристрої відрізняються від побутового обладнання. Посилені конструкції мають більш тривалий робочий ресурс.

Для зручності роботи підприємства можна замовити не тільки промислові ворота, але і рольставні на вікна. Це дасть можливість забезпечити достатній рівень освітлення вдень, не залучаючи електроприлади. Ролетні системи дуже надійні, додатково можуть так само оснащуватися приводом для відкриття.

Купівля воріт для ангара або складу в Україні

Замовити виробництво секційних воріт для торгово-логістичних центрів найзручніше в нашій компанії VSV-Group. Жителі будь-якого регіону України зможуть купити товари відомих світових брендів за кращими цінами. Продаж аксесуарів за найбільш вигідною вартості пов’язана з прямим співробітництвом з виробниками.

Підприємства Києва та інших регіонів можуть отримати консультації від наших фахівців, замовити доставку і монтаж системи або автоматизацію вже встановлених воріт. VSV-Group забезпечить будь-яке підприємство надійною системою контролю в’їзду та виїзду.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів