Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех»

Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех» - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Компанія «ВСВ-Груп» з відповідальністю ставиться до кваліфікації своїх менеджерів. Наша мета – відмінна репутація, а, як відомо, левову частку її складають грамотні та підготовлені фахівці. Адже перший, кого зустрічає клієнт, це менеджер, який повинен не просто утримати увагу, а й зуміти передбачити настрій і позицію потенційного замовника.

11-12 червня 2020 року, наші менеджери беруть участь в навчальному тренінгу, який був організований на базі нашого партнера – білоруської компанії «Алютех».

Така зустріч, це не просто сухий і нудний урок як представити товар обличчям і надати консультацію клієнту. Це, перш за все, можливість підвищити кваліфікацію і бути справжнім експертом для потенційних замовників і покупців, зуміти донести всі переваги якісної продукції та співпраці з «ВСВ – Груп».

Оскільки у тренінгу беруть участь також і наші конкуренти, співробітники «ВСВ-Груп» в робочій атмосфері поділилися досвідом вирішення різних нестандартних ситуацій і отримали корисну інформацію від організаторів про те, як менеджер своєю позицією, тактикою і стратегією ведення бесіди може надати клієнту максимум сервісу і налаштувати на плідну співпрацю.

Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех» - фото - новость от компании ВСВ-Групп

В ході проведення тренінгу від «Алютех» обговорювалися:

  • сучасні тенденції навичок комунікації;
  • тактичні «інструменти»;
  • ефективні стратегії співробітництва;
  • інновації у сфері менеджменту.

Також увагу приділили психологічному клімату в колективі, який є одним із запорук успішності компанії. Адже від атмосфери в офісі та шоу-румі залежить настрій потенційного клієнта.

Живе спілкування і позитивний настрій учасників сприяють кращому засвоєнню матеріалу і розуміння всіх тонкощів менеджменту. Кожен з учасників зміг отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, а також можливі шляхи виходу з нестандартних ситуацій з головним девізом: «Клієнтам – тільки найкраще!»

Ми прагнемо до того, щоб наші замовники з гордістю говорили, що мають досвід співпраці з «ВСВ-Груп». Тому в цьому прагненні, готові докласти максимум зусиль для того, щоб кожен з них отримав сервіс преміум-класу згідно з всіма сучасними тенденціями!


Коментарі

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?