Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех»

Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех» - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Компанія «ВСВ-Груп» з відповідальністю ставиться до кваліфікації своїх менеджерів. Наша мета – відмінна репутація, а, як відомо, левову частку її складають грамотні та підготовлені фахівці. Адже перший, кого зустрічає клієнт, це менеджер, який повинен не просто утримати увагу, а й зуміти передбачити настрій і позицію потенційного замовника.

11-12 червня 2020 року, наші менеджери беруть участь в навчальному тренінгу, який був організований на базі нашого партнера – білоруської компанії «Алютех».

Така зустріч, це не просто сухий і нудний урок як представити товар обличчям і надати консультацію клієнту. Це, перш за все, можливість підвищити кваліфікацію і бути справжнім експертом для потенційних замовників і покупців, зуміти донести всі переваги якісної продукції та співпраці з «ВСВ – Груп».

Оскільки у тренінгу беруть участь також і наші конкуренти, співробітники «ВСВ-Груп» в робочій атмосфері поділилися досвідом вирішення різних нестандартних ситуацій і отримали корисну інформацію від організаторів про те, як менеджер своєю позицією, тактикою і стратегією ведення бесіди може надати клієнту максимум сервісу і налаштувати на плідну співпрацю.

Клієнтам – тільки найкраще!: участь співробітників компанії в навчальному тренінгу «Алютех» - фото - новость от компании ВСВ-Групп

В ході проведення тренінгу від «Алютех» обговорювалися:

  • сучасні тенденції навичок комунікації;
  • тактичні «інструменти»;
  • ефективні стратегії співробітництва;
  • інновації у сфері менеджменту.

Також увагу приділили психологічному клімату в колективі, який є одним із запорук успішності компанії. Адже від атмосфери в офісі та шоу-румі залежить настрій потенційного клієнта.

Живе спілкування і позитивний настрій учасників сприяють кращому засвоєнню матеріалу і розуміння всіх тонкощів менеджменту. Кожен з учасників зміг отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, а також можливі шляхи виходу з нестандартних ситуацій з головним девізом: «Клієнтам – тільки найкраще!»

Ми прагнемо до того, щоб наші замовники з гордістю говорили, що мають досвід співпраці з «ВСВ-Груп». Тому в цьому прагненні, готові докласти максимум зусиль для того, щоб кожен з них отримав сервіс преміум-класу згідно з всіма сучасними тенденціями!


Коментарі

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів