Новий шоу-рум «ВСВ-Груп» – показник сервісу для наших клієнтів

Новий шоу-рум «ВСВ-Груп» – показник сервісу для наших клієнтів - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Ідея переїзду в новий офіс виникла не спонтанно. І, напевно, всі трансформації, які відбуваються зараз у суспільному та економічному житті послужили поштовхом для того, щоб перейти на новий рівень розвитку компанії, стати ближче до клієнтів, але при цьому дотримуватися сучасних тенденцій. На карантині, на відміну від багатьох підприємств, ми ні на день не зупинили роботу, перейшовши до дистанційних замовлень через Інтернет. Проте, актуальним залишалося питання клієнтів: «а де можна подивитися зразки продукції?». Оскільки асортимент включає більше ніж 1000 найменувань різнопланової продукції, для її демонстрації потрібен значний простір. Крім того, необхідно було розв’язати задачу з зонуванням приміщення таким чином, щоб забезпечити нашим відвідувачам максимум комфорту.

Трохи історії

Перший шоу-рум ми відкрили понад 5 років тому. Після невеликого офісу він здавався нашій команді справжніми хоромами та, здавалося, все можна розмістити й показати відвідувачам, тут же обговорити деталі за чашкою кави або чаю. Але рік за роком наш асортимент помітно «зріс», як і кількість реалізованих проєктів. Разом з ними розширилася і клієнтська база. Тому необхідно не просто виставити зразки в приміщенні, а й радо зустріти потенційних і постійних клієнтів, крок за кроком, переміщаючись в просторі шоу-руму, ознайомити з нашими можливостями.

Новий шоу-рум «ВСВ-Груп» – показник сервісу для наших клієнтів - фото - новость от компании ВСВ-Групп

На етапі планування – від ідеї до реалізації

Ми розглянули безліч варіантів, серед яких одні не підходили за місцем розташування, а інші вже були розплановані та не підходили під задуману нами концепцію. Вибір припав на приміщення загальною площею 250 кв. м, що в рази більше нашого попереднього офісу. У співпраці з дизайнерами ми розпланували його, орієнтуючись на інтереси наших майбутніх і постійних замовників.

Новий шоу-рум «ВСВ-Груп» – показник сервісу для наших клієнтів - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Рецепція

Гостинність і привітність, відкритість до діалогу – це і наша місія, і перший відділ, з яким знайомиться відвідувач. Ми постаралися створити зону з приємною атмосферою для зустрічі гостей.

Шоу-рум

Якщо перекласти дослівно – це кімната демонстрації. Ми розташували зразки продукції таким чином, щоб можна переконатися в її якості та експлуатаційних можливостях.

Перемовна кімната

Після ознайомлення з асортиментом ми запрошуємо відвідати кімнату для переговорів для обговорення нюансів майбутньої угоди.

Відділ продажу

Тут ми постаралися створити робочу обстановку для підписання договорів та консультації клієнтів з питань договірних зобов’язань.

Репутація і перше враження – основа ідеї нового шоу-руму

Виконана робота з облаштування офісу, на нашу думку, не просто підкреслить солідність і респектабельність нашої компанії, а допоможе донести нашим відвідувачам нашу відкритість до співпраці, повагу до клієнтів і підкреслить наші дедалі більші з кожним днем ​​можливості. Вже зовсім скоро ми скажемо: «Ласкаво просимо!»

Зміщення акцентів в проєкті шоу-руму: як все починалося

Іноді буває досить важко відмовитися від концепції, яка вже відпрацьована на практиці і приносить прибуток. Адже второваною доріжкою йти простіше і безпечніше, ніж прокладати новий шлях. Тому спочатку ідея переїзду в новий офіс зводилася просто до заміни приміщення на більш просторе.

Але досвід підказував, що необхідно переводити компанію на новий виток розвитку. Тому ми відмовилися від первісної ідеї – залишити все, як було в старому офісі. Адже оновлення – це натхнення на нові звершення і перемоги.

З чого починається успіх

Саме приміщення майбутнього шоу-руму підказало нам свіжу концепцію поділу на конкретні зони. Таким чином можна було і домогтися чіткої організації простору, і забезпечити відвідувачам щось на кшталт «екскурсійного маршруту» – знайомства з напрямками діяльності компанії «ВСВ-Груп».

В ході виконання проєкту нового шоу-руму, ми сподіваємося, що зуміли забезпечити комфорт відвідувачам і наочність нашої роботи. До цього розташовує не тільки грамотне планування, а й обрана колірна гамма, елементи декору інтер’єру.

У суперечці народжується істина: сервіс без компромісів

Співробітники «ТПК « ВСВ-Груп» завжди діють як одна команда, активно залучаючись до процесу. Тому не обійшлося без бурхливих обговорень. Ми постаралися врахувати не тільки думку кожного, але і зуміли об’єднати їх з концепцією сервісу для клієнтів.

До і після: результати трансформації

Попередній шоу-рум, відкритий у 2014 році, розроблявся за принципами трендового тоді проєкту Open plan office. Не можна сказати, що ця концепція застаріла, тому що довгі 5 років вона допомагала нам у розвитку бізнесу.

Але сучасні трансформації диктують свої умови. Тому ми вирішили відійти від принципів відкритого офісу і перейти до більш детального планування нового шоу-руму.

Новий шоу-рум «ВСВ-Груп» – показник сервісу для наших клієнтів - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Планування та організація

Невеликий офіс, де все на виду і кожен може залучатися до робочої обстановки та функціонувати в режимі багатозадачності – таким було наше перше приміщення.

Новий шоу-рум – це розподіл загальної території на функціональні зони з чіткою спеціалізацією. Таке планування не заважає роботі менеджерів, але водночас дає повне уявлення про наші можливості.

Більше наочності

За п’ять років з моменту відкриття попереднього офісу, розширився асортимент і напрямки діяльності.

Тому новий шоу-рум – це можливість «показати товар обличчям», не створюючи незручностей для відвідувачів, які тільки ознайомлюються з нами або вже оформляють співробітництво. Поєднуючи лаконічність і демонстрацію асортименту, ми намагаємося йти назустріч клієнту.

Загальна атмосфера

Ми ніколи не відгороджувалися глухими стінами від відвідувачів.

Зонування нового приміщення в цьому випадку продовжує концепцію попереднього офісу. Але нове розташування офісних меблів і органічне вбудовування в простір демонстраційного матеріалу забезпечують обстановці динамічність у поєднанні з можливістю сконцентруватися.

Увага до деталей – як у бізнесі, так і в офісі: від проєкту до його втілення

В ході реалізації проєкту були вирішені ті питання, які останнім часом стали реальною проблемою в попередньому офісі. Нове приміщення дозволяє:

  • сконцентрувати увагу на деталях – дрібниці, які забезпечують максимум комфорту;
  • спокійно обговорити робочі моменти;
  • швидко реагувати на нюанси переговорного процесу або демонстрації;
  • приділити кожному клієнту більше уваги;
  • вивільнити більше простору для вільного пересування.

Сподіваємося, що ви вже зовсім скоро зможете переконатися, що компанія «ВСВ-Груп» завжди йде назустріч замовнику.


Коментарі

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів