Новинка Trend: бюджетні гаражні та промислові секційні ворота

Новинка Trend: бюджетні гаражні та промислові секційні ворота - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Компанія «ВСВ-Груп» рада повідомити, що вже найближчим часом у продаж надійдуть секційні гаражні ворота Trend і промислові ProTrend. Вони належать до розряду бюджетних, тому будуть доступні широкому колу покупців.

Випускає новинку компанія Alutech(), що зарекомендувала себе як виробник високоякісної продукції, що відповідає найсуворішим європейським вимогам. Багаторічний досвід роботи та унікальні конструкторські розробки дозволили запропонувати ворота із привабливим дизайном та довговічними комплектуючими, відмінними теплоізоляційними характеристиками та захистом від корозії, які за ціною так само доступні, як вироби вітчизняних компаній.

Гаражні ворота Trend – оптимальні за співвідношенням вартості та якості

Ворота Trend виготовляються із панелей товщиною 40 мм. Максимальний розмір – 6*3 м. У стандартний комплект поставки входять пружини, ресурс яких – 25 тисяч циклів відкривання/закривання (при помірній експлуатації цього вистачить на 17 років!). Сендвіч-панелі мають замкнутий контур та забезпечені ущільнювачем з EPDM, тому забезпечують відмінну тепло- та звукоізоляцію.

За захист від негативних зовнішніх впливів відповідає поліуретанове покриття, модифіковане частинками поліаміду, нанесене на лицьову частину панелей. Вся арматура виготовлена ​​з оцинкованої сталі, тому корозія воріт не страшна.

Підібрати індивідуальне рішення під екстер’єр будинку буде дуже просто: пофарбувати ворота можна в будь-якій з кольорів палітри RAL і навіть у три унікальні відтінки «під дерево». Доступні 5 типів сендвіч-панелей із чудовим малюнком.

Серед інших переваг конструкції відзначимо:

  • надійне з’єднання та захист від перекосу забезпечуються завдяки тому, що в місцях кріплення шурупів використано 4 шари металу;
  • пластикова основа кутових стійок підвищує стійкість до корозії та гарантує привабливий зовнішній вигляд воріт навіть через багато років експлуатації;
  • храпові муфти запобігають падінню полотна при поломці пружини;
  • ролики з підшипниками кочення забезпечують безшумне та плавне відкривання;
  • за рахунок регульованих роликових кронштейнів полотно щільно прилягає до отвору, тому протяги виключені.

Промислові ворота ProTrend – витримають найінтенсивнішу експлуатацію

ProTrend – ворота з підвищеним ресурсом, які вже в базовій версії оснащені всіма необхідними опціями, що забезпечують безпеку використання. Їх максимальний розмір становить 7*6 м. Полотно виготовляється із сендвіч-панелей завтовшки 40 мм, а вся арматура – ​​з оцинкованої сталі. Мінімальний ресурс роботи пружин — 25 циклів відкриття/закривання, проте покупці можуть розраховувати, що прослужать ворота набагато довше. До переваг ProTrend варто віднести і широке розмаїття додаткових опцій та варіантів панелей.

Звертайтеся до компанії «ВСВ-Груп» — і ми допоможемо створити ефектну фасадну композицію, заощадивши чимало грошей!


Коментарі

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів