«УРА! Ми відкрилися!»: відкриття повноцінного шоу-руму компанією «ВСВ-Груп»

«УРА! Ми відкрилися!»: відкриття повноцінного шоу-руму компанією «ВСВ-Груп» - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Сьогодні ми хочемо поділитися радісною новиною про відкриття нового повноцінного шоу-руму і сказати всім нашим постійним та потенційним замовникам: «Ми раді вітати всіх в нашому новому шоу-румі, ласкаво просимо!»

Трохи з історії

Минуло трохи більше ніж п’ять років з моменту останнього переїзду компанії в новий офіс. За цей час розширено напрямки діяльності та асортимент, укладені партнерські угоди з дистрибуції товарів. Наше дітище, «ВСВ-Груп», впевнено завойовує лідерські позиції у сфері продажів і монтажу гаражних воріт, ролет, автоматичних відкатних та зсувних ворітних систем і вузлів для їх автоматизації. Скромні розміри приміщення вже не вміщали всі модифікації реалізованої продукції.

Але попит диктує свої умови, адже потенційний замовник бажає переконатися на власні очі в можливостях конфігурацій і автоматичних систем. Переслідуючи мету стати ближче до клієнтів і забезпечити можливість демонстрації асортименту, адміністрація компанії прийняла рішення про можливість розширення і пошуку нового офісного приміщення. Мета задуманого – втілення ідеї відкриття повноцінного шоу-руму.

У реалізацію проєкту були залучені всі співробітники, оскільки повноцінне функціонування компанії неможливо без згуртованості колективу і врахування думки кожного. Разом ми обирали приміщення, розглядали безліч варіантів дизайну та оформлення, а також розташування основних елементів.

Сьогодні ми раді вітати всіх в новому шоу-румі та сподіваємося, що наші зусилля забезпечать відвідувачам сервіс преміум-класу і допоможуть замовникам втілити їхні мрії в реальність.

«Товар обличчям»: більше можливостей для демонстрації асортименту

За допомогою дизайнерських прийомів ми зуміли розмістити зразки продукції так, щоб можна було максимально наочно продемонструвати всі нюанси та переваги товару.

Ми пропонуємо:

 • різні модифікації воріт в цінових категоріях від економ до преміум від білоруського виробника «Алютех»;
 • ролети і ролетні системи;
 • демонстрацію можливих варіантів монтажу;
 • всі популярні серії ворітних систем;
 • комплекти автоматики для воріт і демонстрацію їх особливостей;
 • рольставні;
 • гаражні ворота Алютех;
 • серії та можливі варіанти установки,
 • механізми ручного управління.

Крім того, своїм клієнтам ми пропонуємо попереднє моделювання майбутнього замовлення. Така послуга дозволить максимально точно підібрати конфігурацію під загальний архітектурний стиль забудови. Наявність каталогів для вибору фактури та кольору спростять задачу розробки оптимального рішення і втілення ідей замовника.

Шоу-рум як міні-екскурсія: від привітної рецепції до затишної кімнати перемовин

Ідея шоу-руму – це не просто формальний переїзд. Для «ВСВ-Груп» він прирівнюється до нового ступеню розвитку. Рік за роком, завдяки надійному партнеру «Алютех», довірі клієнтів, злагодженій роботі колективу, компанія зростає і розвивається. І сьогоднішнє відкриття шоу-руму – наочне тому підтвердження.

Замість принципів відкритого офісу – чітке зонування. Ми передбачили:

 • рецепцію – де відвідувача завжди зустрічають з посмішкою;
 • шоу-рум – тут продемонструють всі переваги співпраці з нами;
 • кімната перемовин – для уточнення нюансів;
 • відділ продажів – для укладення договорів і отримання консультації.

Наші фахівці проведуть для вас екскурсії та продемонструють асортимент, ознайомлять зі спектром наших послуг і нададуть консультацію про особливості продукції.

Втілюйте свої проєкти разом з нами. Ми гарантуємо своїм клієнтам сервіс преміум класу. А переконатися в цьому ви можете, відвідавши наш новий шоу-рум: «Ласкаво просимо!»


Коментарі

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів