Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Будь-яке починання при належній до нього увазі приносить свої плоди. Удвічі приємно, коли твоє дітище з простої ідеї переростає в щось більше, що приносить задоволення не тільки своєму творцеві, а й значну користь людям. Компанія «ВСВ-Груп» починалася з простих кухонних посиденьок хороших друзів, перед якими стояло питання не просто забезпечення своїх сімей, але і свого професійного розвитку.

Чому в такий непростий для бізнесу період карантину та економічної кризи компанія переїжджає в новий офіс і відкриває шикарний, навіть за київськими мірками, шоу-рум? Яким бачили його керівники тоді, в далекому 2006 році? Що надихало їх на звершення? Напередодні відкриття повноцінного шоу-руму про це розкажуть творці і керівники компанії «ВСВ-Групп», яка пройшла серйозний шлях від ідеї до дистрибуції на правах партнерства, від міні-офісу до масштабної дилерської мережі.

У період карантину і прагнення до мінімізації витрат чому було прийнято рішення про переїзд до нового офісу і відкриття шоу-руму?

Примачок Віталій, директор компанії: новий офіс – як новий етап розвитку. На даному етапі ми вже досягли певного рівня. І, можливо, хтось тихо радів би своєму щастю. Але не ми. Наше завдання – йти далі. Окремо відзначу, що грамотно організованому бізнесу не страшна ніяка криза. Передбачаючи події зазначу, що такий крок – це не стільки спосіб заявити про себе і привернути увагу, скільки момент переходу від одного ступеня еволюції нашої компанії до іншої.

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Антоменюк Олександр, комерційний директор: щоб не мінімізувати витрати та не йти в тінь, перечікуючи кризу, ми відкриваємо шоу-рум. Цей крок – можливість донести клієнтам не тільки інформацію про якість нашої продукції і нашої солідної репутації серед клієнтів і партнерів, а й відстояти свою позицію лідера. Ми вже відчули смак перемоги у 2017 році та впевнені, що не за горами нові успіхи.

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Чи мріяли ви спочатку своєї діяльності про теперішній рівень розвитку компанії?

Віталій: Ніде правди діти, що мріяти про підкорення бізнес-висот почав задовго до відкриття власної справи. Швидше це пов’язано з тим, що досвід роботи підлеглим не давав повною мірою розкрити талант керівника. Оскільки відкривали ми свою справу ще в докризовий період, то основну мету – роботу на перспективу – ставили перед собою вже тоді.

Олександр: В той час все-таки основним завданням було втриматися на плаву, як жаби в глечику молока, нам доводилося посилено «борсатися», розвиваючи все нові напрямки. Тому не буду приховувати, основна наша місія – постійний розвиток і прагнення до розширення діяльності.

Успіх «ВСВ-Груп» – це випадковість чи закономірність?

Віталій: Не можна сказати, що успіх «звалився» нам на голову. Це непростий шлях, по якому ми йдемо вже 13 років, і, впевнені, що не пройшли ще й половини.

Олександр: Вважаю, що закономірність. Тому, що ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб бізнес не просто працював, а розвивався. Ми не зупинилися на постійних споживачах ПВХ-завіс. За час існування сфера діяльності розширилася, відкрилися офіційні представництва у великих містах України. Про нас знають понад 12 тисяч задоволених клієнтів, які, ми впевнені, задоволені отриманим сервісом і розкажуть про нас своїм знайомим. Хіба стільки праці можуть бути простою випадковістю?

Що послужило запорукою успішного розвитку компанії?

Віталій: на мій погляд, у нашого успіху дві складові – працьовитість і кваліфікований персонал. Наша команда – висококласні фахівці, які готові розвиватися і йти в ногу з сучасними технологіями, а, може навіть, і на крок попереду.

Олександр: мені здається, що немає такого поняття «запорука успіху». Ніхто не дає ніяких гарантій. Адже є люди, які працюють на заводі, їх не можна назвати ледарями. Але вони чесно виконують свою роботу і не прагнуть ставати акулами бізнесу. Успіх «ВСВ-Груп», на мою думку, це як споруда цегляного будинку – по цеглинці від кожного співробітника, скріпленого надійними партнерськими відносинами, перевірена часом взаємодія всієї команди та загальне прагнення вище. Таким я бачу наш успіх.

Де ви черпали натхнення для підкорення нових бізнес-вершин?

Віталій: можливо це прозвучить банально, але сім’я – це головне натхнення.

Олександр: я б відповів так – кожен новий день, як у пісні «адже якщо сонцю вставати не лінь, то для нас – просто дрібниця».


Коментарі

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів