Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новина від компанії ВСВ-Групп

Будь-яке починання при належній до нього увазі приносить свої плоди. Удвічі приємно, коли твоє дітище з простої ідеї переростає в щось більше, що приносить задоволення не тільки своєму творцеві, а й значну користь людям. Компанія «ВСВ-Груп» починалася з простих кухонних посиденьок хороших друзів, перед якими стояло питання не просто забезпечення своїх сімей, але і свого професійного розвитку.

Чому в такий непростий для бізнесу період карантину та економічної кризи компанія переїжджає в новий офіс і відкриває шикарний, навіть за київськими мірками, шоу-рум? Яким бачили його керівники тоді, в далекому 2006 році? Що надихало їх на звершення? Напередодні відкриття повноцінного шоу-руму про це розкажуть творці і керівники компанії «ВСВ-Групп», яка пройшла серйозний шлях від ідеї до дистрибуції на правах партнерства, від міні-офісу до масштабної дилерської мережі.

У період карантину і прагнення до мінімізації витрат чому було прийнято рішення про переїзд до нового офісу і відкриття шоу-руму?

Примачок Віталій, директор компанії: новий офіс – як новий етап розвитку. На даному етапі ми вже досягли певного рівня. І, можливо, хтось тихо радів би своєму щастю. Але не ми. Наше завдання – йти далі. Окремо відзначу, що грамотно організованому бізнесу не страшна ніяка криза. Передбачаючи події зазначу, що такий крок – це не стільки спосіб заявити про себе і привернути увагу, скільки момент переходу від одного ступеня еволюції нашої компанії до іншої.

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Антоменюк Олександр, комерційний директор: щоб не мінімізувати витрати та не йти в тінь, перечікуючи кризу, ми відкриваємо шоу-рум. Цей крок – можливість донести клієнтам не тільки інформацію про якість нашої продукції і нашої солідної репутації серед клієнтів і партнерів, а й відстояти свою позицію лідера. Ми вже відчули смак перемоги у 2017 році та впевнені, що не за горами нові успіхи.

Відкриття найбільшого фірмового шоу-руму продукції «АЛЮТЕХ» в Києві від компанії ВСВ-Груп – шлях від бізнес-ідеї до підкорення нових висот - фото - новость от компании ВСВ-Групп

Чи мріяли ви спочатку своєї діяльності про теперішній рівень розвитку компанії?

Віталій: Ніде правди діти, що мріяти про підкорення бізнес-висот почав задовго до відкриття власної справи. Швидше це пов’язано з тим, що досвід роботи підлеглим не давав повною мірою розкрити талант керівника. Оскільки відкривали ми свою справу ще в докризовий період, то основну мету – роботу на перспективу – ставили перед собою вже тоді.

Олександр: В той час все-таки основним завданням було втриматися на плаву, як жаби в глечику молока, нам доводилося посилено «борсатися», розвиваючи все нові напрямки. Тому не буду приховувати, основна наша місія – постійний розвиток і прагнення до розширення діяльності.

Успіх «ВСВ-Груп» – це випадковість чи закономірність?

Віталій: Не можна сказати, що успіх «звалився» нам на голову. Це непростий шлях, по якому ми йдемо вже 13 років, і, впевнені, що не пройшли ще й половини.

Олександр: Вважаю, що закономірність. Тому, що ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб бізнес не просто працював, а розвивався. Ми не зупинилися на постійних споживачах ПВХ-завіс. За час існування сфера діяльності розширилася, відкрилися офіційні представництва у великих містах України. Про нас знають понад 12 тисяч задоволених клієнтів, які, ми впевнені, задоволені отриманим сервісом і розкажуть про нас своїм знайомим. Хіба стільки праці можуть бути простою випадковістю?

Що послужило запорукою успішного розвитку компанії?

Віталій: на мій погляд, у нашого успіху дві складові – працьовитість і кваліфікований персонал. Наша команда – висококласні фахівці, які готові розвиватися і йти в ногу з сучасними технологіями, а, може навіть, і на крок попереду.

Олександр: мені здається, що немає такого поняття «запорука успіху». Ніхто не дає ніяких гарантій. Адже є люди, які працюють на заводі, їх не можна назвати ледарями. Але вони чесно виконують свою роботу і не прагнуть ставати акулами бізнесу. Успіх «ВСВ-Груп», на мою думку, це як споруда цегляного будинку – по цеглинці від кожного співробітника, скріпленого надійними партнерськими відносинами, перевірена часом взаємодія всієї команди та загальне прагнення вище. Таким я бачу наш успіх.

Де ви черпали натхнення для підкорення нових бізнес-вершин?

Віталій: можливо це прозвучить банально, але сім’я – це головне натхнення.

Олександр: я б відповів так – кожен новий день, як у пісні «адже якщо сонцю вставати не лінь, то для нас – просто дрібниця».


Коментарі

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?