Гаражні ворота в Новоселиці

Кращий спосіб зберегти автомобіль в сухих і комфортних умовах, захистити його від викрадення і крадіжки запчастин ― встановити ворота від «ВСВ-груп»

Гаражні ворота від «ВСВ-груп» в Новоселиці це:

Ворота для автомобільного боксу від «ВСВ-груп» ― міцні конструкції від злому й грабежу

Сучасні автомобілісти дуже трепетно ставляться до засобу пересування ― власного авто. Гаражне, а не вуличне, зберігання показує, що власник дійсно дбає про збереження машини. До того ж, в автомобільному боксі зберігають також різний дорогий інструмент, змінний комплект шин, садовий інвентар та інші потрібні корисності. Будь-якій людині не хочеться, що гараж став місцем, яке привертає увагу зловмисників. Безпека окремої будівлі, наприклад, в гаражному кооперативі, вимагає більш пильної уваги в організації безпеки для зберігання авто й майна.

У торгово-промисловому офісі компанії “ВСВ-Груп” жителі Новоселиці та прилеглих околиць можуть отримати розгорнуту консультацію наших фахівців. Вам розкажуть про переваги моделей різного типу та виберуть той варіант, який буде максимально гарантувати збереження Вашого майна. Виїзд техніка на місце знаходження боксу допоможе врахувати ряд інших факторів: місце розташування, переважання клімату, супутні небезпеки.

Ми не рекомендуємо проводити самостійний підбір, а тим більше установку автоматики віддаленого доступу. Сучасні приводи відрізняються складністю налаштування і вимагають технічних навичок для злагодженої роботи всіх деталей. Комплектація полотна воріт ущільнювальними гумками перешкоджає попаданню вологи й поширенню вогкості всередині приміщення. Приводи управління оснащуються захисними кожухами від снігу та дощу, також використовується додатковий обігрів двигуна в холодний період. Завжди передбачайте аварійну систему для відкривання або закривання воріт при відключенні живлення.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Мій гараж ― моя фортеця з компанією «ВСВ-груп» в Новоселиці
Секційні моделі

Полотно секційних воріт формується шляхом послідовного набору сендвіч-панелей. Виготовляється з полегшених сплавів алюмінію та металу. Мають обмеження по вазі й площі отвору ― застосовуються, як правило, для паркування одного автомобіля. При вазі полотна більш ніж 30 кг рекомендовано встановити автоматичний привід управління.


Рулонні

Застосовуються для одномісних гаражних боксів з відсутністю місця для громіздкого полотна для розорювання або відкочування. Легко згортаються в рулон при підйомі. Покриваються антикорозійним просоченням і довго не втрачають зовнішні характеристики. Практичні в догляді й універсальні в застосуванні.


Відкатні зразки

Встановлюються на отвір, що має досить вільного місця для безперешкодного ходу стулки. Вага конструкції не має особливого значення ― полотно ковзає по направляючої рейці, розташованої в нижній частині воріт. Через значну вагу моделей краще встановити датчики руху і блокаторні стопи для безпеки.


Підйомно-поворотні

Моделі з полотном, що відкочується в будь-яку зі сторін ― досить поширена конструкція для обладнання і основного в’їзду, і гаражного боксу. Центральне полотно може бути виготовлено з будь-якого виду матеріалу ― від важкої сталі та дерева до легкого алюмінію ― і декоровано за смаком замовника.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
  • Які ще бувають типи воріт для гаража?

    Розстібний

    Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

    Вироби підйомно-поворотного типу

    Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Контакти
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 28
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?