Компанія 2vv

Чехія

2VV – відомий європейський бренд, що належить сімейному підприємству з Чехії, під маркою, якою вже понад 15 років виробляються компоненти систем вентиляції та електричних повітряних завіс для отворів торгових приміщень і виробничих підприємств.

Для утримання і розширення займаної економічної ніші, фірма постійно бере активну участь в різноманітних галузевих виставках і форумах, що проводяться в Європі. Досвід і інформація про новітні тенденції, розробки і пропозиції, одержувані на таких заходах, дозволяють компанії «2ВВ» максимально швидко пристосовуватися до постійно мінливих умов ринку і зберігати високий рівень конкурентоспроможності вироблених товарів і послуг. Саме тому клієнти фірми з країн Євросоюзу завжди впевнені в якості та інноваційних технологіях виробництва, що купується ними за досить демократичними цінами, продукції.

Також велику увагу компанія 2VV приділяє формуванню надійних партнерських відносин зі своїми клієнтами, адже будь-які досягнення неможливі без постійних партнерів і взаємовигідного довгострокового співробітництва.

Компанія 2VV постійно вдосконалюється та спрямовує всі свої сили на поліпшення якості та швидкості постачання, підвищення мотивації співробітників, постійне вдосконалення професійного рівня менеджерів, жорсткість контролю якості продукції на кожному етапі виробництва.

Девізом фірми є вислів: «Бути партнером і постачальником виробів та послуг найвищої якості!». Протягом всього часу своєї діяльності, «2ВВ» ніколи не відступала і не відступає від цього принципу, і в майбутньому робити цього не збирається!

Компанія Benoplast
Італія
Компанія Comunello
Франція
Компанія Somfy
Білорусь
Алютех
Україна
Каскад’
Німеччина
Компанія Marantec
Чехія
Компанія 2vv
Франція
Компанія Extruflex
BMP High Speed Doors
Нідерланди
Компанія Loading systems
Китай
An-Motors
Італія
Компанія Came
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?