Китай

Ключовим елементом будь-яких автоматизованих систем, від рольставен до гаражних воріт, є, звичайно ж електропривод. Саме від його надійності залежить ресурс використання виробів. Компанія AN-Motors, заснована в Китаї, пропонує економічні і якісні рішення для автоматизації ролетних систем.

Примітно, що електроприводи AN-Motors виробляються лише для однієї компанії в світі – ALUTECH. В процесі проєктування і виготовлення враховуються навіть незначні вимоги замовника до зносостійкості приводів і умов їх експлуатації. Все це допомагає отримати продукт, що ідеально підходить для роботи в кліматичних умовах України, Росії, Білорусії та інших країн СНД.

Крім того, конструкція електроприводів AN-Motors максимально спрощена. Це робить її більш надійною, до того ж монтаж самого приводу можна робити за допомогою зручних аксесуарів.

Основною перевагою електроприводів AN-Motors вважається їх економічність і доступність. Названі фактори дозволяють віднести приводи AN-Motors до розряду оптимальних продуктів для тендерного і бюджетного постачання.

ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» інсталює автоматизовані системи на базі електроприводів AN-Motors і може з чистою совістю рекомендувати їх своїм клієнтам. Ми працюємо в таких містах як Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Краматорськ, Макіївка, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Рівне.

Benoplast
Франція
Somfy
Італія
Comunello
Франція
Extruflex
Китай
An-Motors
Нідерланди
Loading systems
Італія
Came
Німеччина
Marantec
Чехія
2vv
Україна
Каскад’
BMP High Speed Doors
ESE
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?