Компанія Benoplast

Benoplast – турецький виробник – один з європейських лідерів-постачальників пластикової тари, піддонів, промислової упаковки, виготовленої за міжнародними стандартами якості. Компанія володіє 4 заводами, виробнича потужність яких здатна переробити до 30 000 тонн сировини. Також Benoplast володіє 6 регіональними представництвами. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 65 країн світу.

Benoplast забезпечив повний цикл виробництва, що включає переробку відходів, виробництво сировини і готових виробів. Така схема організації діяльності забезпечує стабільність ведення бізнесу і незалежність від постачальників і розцінок на сировину. Що, в свою чергу, дозволяє домогтися не тільки високої якості продукції, що випускається, а й конкурентних цін для взаємовигідного співробітництва з замовниками.

Асортимент продукції Benoplast постійно оновлюється, так як компанія використовує інноваційні рішення для задоволення потреб замовників своєї продукції. В якості основного принципу компанія використовує можливості задоволення потреб у тарі та упаковці різних галузей бізнесу: харчової, фармацевтичної, електронної промисловості, будівельної галузі та багатьох інших.

Компанія цінує досвід своїх співробітників і віддає перевагу і підтримку тим, хто має значний досвід роботи в Benoplast. Таким чином на підприємстві вирішена проблема плинності кадрів і загальна кількість персоналу складає – понад 375 висококваліфікованих співробітників. Безкомпромісна робоча дисципліна і постійний пошук інновацій забезпечили компанії успішний вихід на світовий ринок.

Мета Benoplast – стати кращим з кращих брендів в своїй галузі.

Білорусь
Алютех
Італія
Компанія Comunello
Китай
An-Motors
BMP High Speed Doors
Франція
Компанія Extruflex
Компанія Benoplast
Німеччина
Компанія Marantec
Італія
Компанія Came
Компанія ESE
Нідерланди
Компанія Loading systems
Україна
Каскад’
Франція
Компанія Somfy
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?