Італія

Компанія САМЕ вже понад 30 років займається розробкою і виробництвом автоматики для воріт, шлагбаумів, паркувальних майданчиків, а також автоматики контролю доступу, маючи для цих цілей свою сучасну інженерно-виробничу базу в Італії. Якість виробленої тут продукції, а також раціональне і дбайливе ставлення до навколишнього середовища підтверджено сертифікатами міжнародної системи якості ISO.

Пріоритетом в роботі компанії САМЕ є якість продукції. Вона досягається завдяки контролю на всіх етапах виробництва: від дизайнерського рішення і придбання сировини до кінцевого випуску виробу. Такий контроль здійснюється шляхом застосування комплексної системи управління якістю.

Основними напрямками, в яких розвивається компанія САМЕ, є: інновації, безпека, надійність, вдосконалення технологій, міцність партнерських відносин і прагнення до майбутнього через реалізацію всіх поставлених цілей.

Для досягнення цих завдань в групу САМЕ зараз входять 2 виробничих підприємства (CAME Cancelli Automatici та CAME Cancelli Urbaco) і сервісна фірма -CAME Service Italia. CAME Cancelli Automatici займається автоматичними системами для домашнього, офісного або промислового використання, а CAME Cancelli Urbaco – автоматичними блокаторами для контролю над міським простором. Таким чином, різна специфікація цих фірм дає можливість кожній максимально розвиватися і контролювати якість виробленої продукції. При цьому, завдяки CAME Service Italia, клієнти групи САМЕ можуть отримати вичерпну технічну підтримку і весь спектр сервісних послуг при установці та обслуговуванні придбаного обладнання марки САМЕ.

ESE
Україна
Каскад’
Білорусь
Алютех
Італія
Came
Італія
Comunello
Benoplast
Нідерланди
Loading systems
Франція
Extruflex
Чехія
2vv
BMP High Speed Doors
Китай
An-Motors
Франція
Somfy
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?