Компанія ESE

ESE – європейський лідер-експерт в сфері тимчасового зберігання відходів. За 80 років свого існування підприємство пройшло шлях від маленького сімейного підряду до концерну, що володіє заводами в Німеччині і у Франції, а також представництвами в більшості європейських країн. Компанія поставляє контейнери для збору побутових відходів, обладнання для підземних і напівпідземних систем, контейнери для попереднього сортування, а також спеціальні системи для транспортування та зберігання особливо небезпечних речовин.

Поєднання досвіду співробітників і інноваційних ідей молодого покоління дозволяють підприємству виробляти продукцію, яка за своїми технічними характеристиками відповідає всім вимогам безпеки, а також відрізняється сучасної ергономікою і екстер’єром.

У своєму виробництві компанія використовує принципи екологічності та безвідходності. Всі вироби, призначені для збору відходів, виготовлені з сировини вторинної переробки. Крім того, фахівці компанії не припиняють працювати над удосконаленням модифікацій, впроваджуючи інноваційні ідеї в сферу виробництва.

Гнучка структура підприємства, сучасні напрямки, поєднання досвіду та інновацій – за допомогою цих основних інструментів ESE World BV забезпечує виконання зростаючих потреб галузі та частки ринку зі збору та утилізації відходів. Динамічний менеджмент, принципів якого дотримується ESE, за допомогою злагодженої структури підпорядкування віддає перевагу особистій ініціативі і відповідальності досвідчених компетентних фахівців – це одна з складових успіху компанії.

Девіз ESE – «Майбутнє в розвитку!», що підтверджується не тільки якістю продукції, але і розвиненою системою постачання та партнерськими взаємовідносинами.

Франція
Компанія Extruflex
Нідерланди
Компанія Loading systems
Білорусь
Алютех
Чехія
Компанія 2vv
Компанія ESE
Франція
Компанія Somfy
Україна
Каскад’
Компанія Benoplast
BMP High Speed Doors
Італія
Компанія Comunello
Китай
An-Motors
Італія
Компанія Came
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?