Компанія Extruflex

Франція

Extruflex – світовий лідер з виробництва компаунда з полівінілхлориду (ПВХ). Так само, компанія ExtruFlex є основним постачальником м’якого ПВХ матеріалу, виробленого в процесі екструдування компаунда.

Область застосування м’якого ПВХ матеріалу, виробництва компанії Екстрафлекс, дуже велика. В основному його використовують для виробництва термоштор (стрічкових ПВХ завіс) і м’яких (гнучких) маятникових дверей. Так само з м’якого ПВХ матеріалу роблять захисні екрани від інфрачервоних і ультрафіолетових випромінювань, термоізоляція для отворів як промислових підприємств, так і для підприємств громадського харчування. Матеріал ПВХ є абсолютно безпечним для життя людей або тварин.

М’який ПВХ матеріал виготовляється у вигляді листів різного крою і товщини. І часто це рулони від 20 м до 50 м, товщиною від 2 мм до 24 мм. Розрахований на різні температурні режими (від -35 до +50 С), ПВХ матеріал може бути виготовлений в напівпрозорому або непрозорому виконанні. Є можливість армування (посилення) ПВХ матеріалу капроновою ниткою, по всій площі.

Географічне розташування головного офісу компанії знаходиться  Франції. І це пояснює високу якість вироблених продуктів. Адже, для роботи на ринку Європейського Союзу і країн СНД, в умовах нестабільного стану фінансової інфраструктури, кожен виробник, який себе поважає, повинен задовольнити потреби сучасного споживача. А це не тільки широкий асортимент продукції, а в першу чергу – якість продукції.

Китай
An-Motors
Україна
Каскад’
Німеччина
Компанія Marantec
Компанія Benoplast
Білорусь
Алютех
Італія
Компанія Comunello
Чехія
Компанія 2vv
BMP High Speed Doors
Франція
Компанія Somfy
Нідерланди
Компанія Loading systems
Компанія ESE
Італія
Компанія Came
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?