Компанія Somfy

Франція

Заснована в 1960 році, компанія Somfy швидко зарекомендувала себе як стабільний і надійний виробник автоматики для ролет, маркіз, гаражних і в’їзних воріт. Штаб-квартира підприємства знаходиться в мальовничому містечку Клюзе у самого підніжжя Монблану. Цей регіон знаменитий виробництвом точних механізмів, наприклад, швейцарських годинників. Можливо, таке поважне оточення і вплинуло на найвищу надійність продукції під брендом Somfy.

Вже понад 50 років діяльність компанії Somfy зосереджена на системах автоматизації воріт, маркіз, жалюзі та інших пристосувань в комерційних і житлових будівлях. Інженери підприємства безупинно працюють над новими інноваційними рішеннями, щоб запропонувати покупцям ще більше комфорту і безпеки, не забуваючи при цьому про економічність.

Являючись одним з лідерів ринку, компанія Somfy демонструє активну поведінкову стратегію, збільшуючи прибутковість і нарощуючи обороти. Це проявляється не тільки в географічному розширенні дилерської мережі, але і в удосконаленні продуктового ряду. Сьогодні компанія Somfy може похвалитися більше ніж 60 філіями в різних країнах світу. Всі вони пропонують своїм клієнтам різноманітні рішення в області систем автоматизації, покликані відповідати навіть самим нестандартним вимогам замовника.

ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» вже давно є дистриб’ютором систем автоматики Somfy в Україні і працює в таких містах, як Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Краматорськ, Макіївка, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Рівне.

Італія
Компанія Comunello
BMP High Speed Doors
Компанія ESE
Франція
Компанія Extruflex
Україна
Каскад’
Китай
An-Motors
Нідерланди
Компанія Loading systems
Компанія Benoplast
Італія
Компанія Came
Білорусь
Алютех
Німеччина
Компанія Marantec
Чехія
Компанія 2vv
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?