Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Одесі

Одеса - приморська перлина, відома неповторним колоритом і архітектурою

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує асортимент функціональних конструкцій - воріт для оформлення в'їзду, ролет для захисту отворів, обладнання для парковки, комплекти автоматики.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Одесі

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує асортимент функціональних конструкцій – воріт для оформлення в’їзду, ролет для захисту отворів і скління, обладнання для організації парковки, комплекти автоматики для оснащення ролет та воріт автоматичним управлінням.

Щоб стати трохи ближче до клієнтів і забезпечити оперативну доставку замовлень, для зручності наших потенційних і постійних замовників ми пропонуємо відвідати одеські представництва компанії – в Одесі і в Білгород-Дністровському.

Наші співробітники:

 • організують презентацію асортименту;
 • допоможуть визначитися з вибором оптимальної конструкції;
 • зроблять розрахунок вартості;
 • оформлять договір на поставку і монтаж;
 • узгодять дати проведення сервісного обслуговування.

Тільки «ВСВ-Груп» на території України може запропонувати продукцію високого класу за прийнятними цінами без дилерських націнок і переплат. Співпраця з нами – це гарантія якості продукції та надійності встановлених конструкцій.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Воротна конструкція – це перше враження про власника будівлі. Ми пропонуємо новинки моделей воріт, які відрізняються ергономікою, витонченістю і респектабельністю. До ваших послуг вибір відтінку, тиснення або текстури «під дерево», а також нанесення будь-якого малюнка методом офсетного друку. Ми готові оформити будь-який в’їзний отвір якісними моделями орних, рулонних, секційних, відкатних та підйомно-поворотних воріт.


Ролети

Одеса – туристичний центр, який своєю розкішшю приваблює не тільки гостей, а й недоброзичливців. Установка ролетних систем забезпечить захистом ваше майно, а також надійно вкриє від палючої спеки і поривчастого морського вітру.


Автоматика для воріт і паркувальні системи

Значний наплив туристів вимагає вирішення проблеми грамотної організації парковки. Ми пропонуємо новітнє обладнання, як механічне, так і електричне, яке вбереже паркомісця від несанкціонованого доступу.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Питання та відповіді
 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Наші пріоритети

  Наша компанія – динамічно розвивається. Тому і асортимент представленої продукції постійно поповнюється новинками. Можливість придбання продукції, яка тільки виходить на український ринок забезпечується не просто представництвом, а партнерськими відносинами з провідними виробниками воріт, автоматики, ролетних систем. Тому і ціни на товарні групи «ВСВ-Групп» вас приємно здивують. Успіх нашого підприємства і позитивний досвід співпраці з величезним числом замовників багато в чому досягнуті завдяки пріоритетам, від яких компанія не відступає більше 10 років.

  Індивідуальний підхід

  Значний досвід і кваліфікація наших співробітників – це можливість раціонально підходити до вирішення будь-якого питання. Ми готові втілити в життя самий нестандартний проект, який необхідний для вашої зручності і комфорту.

  Постійне оновлення асортименту

  Кожна новинка від іменитих виробників без затримки буде представлена ​​в нашому асортименті.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Крім стандартних виробів, ми готові запропонувати створення ексклюзивного дизайнерського рішення, яке не повториться більше в жодному проекті. Для цього ми забезпечені цілим арсеналом можливостей:

  • великою палітрою для вибору кольорів і відтінків зовнішнього покриття;
  • застосуванням кольорового друку з можливістю вибору малюнка і збереження його первісного вигляду не менше 10 років з моменту початку експлуатації (для секційних воротних конструкцій);
  • створенням комбінованих полотен зі світлопрозорими вставками;
  • комплектацією конструкцій «інтелектуальною автоматикою».

  Ми готові докласти всіх зусиль, щоб пропонованою продукцією прикрасити архітектуру Одеської області.

  Послуги доставки і монтажу

  З відкриттям представництв в Одесі та Білгород-Дністровському нашим клієнтам більше не потрібно тривалий час чекати доставку замовлення. Також можна не тільки купити продукцію, а й замовити послуги монтажу. Це значно спрощує життя нашим замовникам і забезпечує їх тривалим гарантійним обслуговуванням встановлених конструкцій або змонтованих систем.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Для довгої і безперебійної служби будь-який виріб потребує періодичного технічного обслуговування. Замовлення монтажних робіт силами компанії «ВСВ-Групп» – це доступ до сервісного обслуговування у зручний для вас час.

  Співпраця з «ВСВ-Груп» – це сервіс найвищого класу для жителів Одеського регіону

  Компанія «ВСВ-Груп» з початку свого заснування піклується про свою репутацію. Завдяки нашим пріоритетам ми зуміли стати бізнес-лідером в Україні в 2017 році. З моменту створення компанії ми зменшуємо обертів і йдемо до освоєння нових напрямків.

  Ми не хочемо співпрацювати за принципом «продати = забути». Наш пріоритет – повний сервіс – від ідеї до здачі готового об’єкта з супроводом і послугами доставки і технічного обслуговування. Для цього ми розширюємо штат співробітників, стежимо за їх кваліфікацією і щорічним навчанням, щоб вони були в курсі новинок і їх технічних параметрів. Такий підхід дозволяє нам знаходити рішення в будь-яких нестандартних ситуаціях.

  Тому, звертаючись до нас, ви будете приємно здивовані якістю сервісу і гарантійними зобов’язаннями, а також прийнятними цінами на представлену продукцію.

 • Які у ВСВ-Груп є ще пропозиції в асортименті?

  Пропонований асортимент

  Для створення асортименту «ВСВ-Групп» постійно розширює сферу діяльності. Цього вимагає і необхідність здійснення комплексних проектів. Замовнику надається можливість, відвідавши наше представництво, вибрати для об’єкта одночасно ворота, сонцезахисні конструкції, ролети і шлагбауми. Це значно економить час і спрощує технічне обслуговування встановлених конструкцій.

  Для виконання вашого проекту, на всіх етапах – від ідеї до здачі готового об’єкта, будуть мобілізовані кращі сили компанії – менеджери, замірщики, монтажні бригади. Ми пропонуємо замовити і придбати:

  • різні моделі ролетної продукції – базові конструкції, ролети, захисні ролети і решітки;
  • всі типи воріт побутового та комерційного призначення з безліччю варіантів оформлення стулок;
  • пристрої для контролю в’їзду на територію (паркувальні системи та бар’єри);
  • обладнання для складського господарства;
  • сонцезахисні системи;
  • комплекти та аксесуари ворітної автоматики.

  Сонцезахисні системи

  В Одеській області переважають сонячні дні, а також достатня протяжність пляжів уздовж узбережжя. Ми пропонуємо сонцезахисні системи для обладнання курортних зон відпочинку, заміських будинків і закладів громадського харчування витонченими рефлексолями, маркізами і іншими конструкціями, які здатні створити приємну тінь в жаркий літній день.

  Устаткування для складу

  Для організації зберігання товарів на складі, а також їх оперативного опрацювання ми пропонуємо проектування, доставку і установку складських стелажів. Також в асортименті представлено перевантажувальне обладнання, що дозволяє оперативно обробляти вантажі, що надходять на склад.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?