Гаражні ворота в Одесі

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Ми гарантуємо, що встановлені нами воротні конструкції - це справжній декор ваших володінь з максимальним функціоналом і підвищеними характеристиками міцності!

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Одесі це:

Гаражні ворота – респектабельні моделі для Одеського регіону

Сучасні гаражні ворота – це високотехнологічні багатошарові конструкції, здатні відкриватися від активації однієї кнопки на пульті. Їх відрізняють якість матеріалів, насиченість кольорів, комплектація і розширений функціонал.

Компанія «ВСВ-Групп» представляє всі можливі модифікації і пропонує купити гаражні ворота в Одесі за цінами виробника. Тільки наше представництво в регіоні проведе для вас презентацію асортименту і розповість про технологічні особливості кожної моделі.

Для виконання робіт по проєктам, які ми виготовляємо на основі ваших ідей і побажань, компанія «ВСВ-Групп» залучає всі свої ресурси: партнерські відносини з іменитими європейськими виробниками, кваліфікований штат співробітників, фахівців-заміряють і досвідчені монтажні бригади.

Ви довіряєте нам свою безпеку і спокій за збереження майна, а ми, в свою чергу, прагнемо зробити все і трошки більше, щоб вашу довіру виправдати.

Ми чекаємо вас в регіональних представництвах в Одесі та Білгород-Дністровському і з задоволенням надамо допомогу у виборі оптимальної комбінації конструкції, каркаса, заповнення, а також можливості створення ексклюзивного проєкту, автоматизованого за останнім словом техніки.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Модифікації секційних воріт примітні розташуванням під стелею під час відкриттів і структурою ворітного полотна, що складається з окремих секцій. Така конструкція дозволяє обладнати додатковий вхід, що не перешкоджає ходу ворітного полотна.


Рулонні ворота

Моделі рулонних воріт – найбільш невибагливі в обслуговуванні конструкції, які економлять в’їзний простір і не вимагають особливих умов для монтажу.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Вікторія Симоненко

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Ворота, які будуть оформляти в’їзний отвір, повинні відповідати таким вимогам:

  1️⃣ безпеку – при експлуатації воріт, полотна, пов’язаних з ними механізмів повинні повністю виключатися травмоопасность або ризик каліцтв, не тільки для користувача, але і для оточуючих;

  2️⃣ практичність – сучасна конструкція повинна бути невибаглива в обслуговуванні, а також раціонально розміщуватися в отворі, не створюючи незручностей для проїзду або проходження;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – ворота повинні відповідати розмірам отвору, щільно прилягати до напрямних або оздоблення;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – зовнішні покриття з полімерної фарби повинні мати підвищені характеристики міцності, які забезпечують збереження споживчих властивостей довгі роки;

  5️⃣ ізоляційні властивості – внутрішня частина самого полотна (для розгорнутих воріт і підйомно-поворотного типу), а також в’їзний отвір повинні бути надійно ізольовані від шкідливих умов зовнішньої серед, попадання вологи і забруднень, крім того, полотно повинно мати ущільнювальну систему, яка герметизує в’їзний отвір;

  6️⃣ безперебійність – конструктивні особливості механізмів повинні не тільки протистояти злому, але і зберігати працездатність при будь-яких обставинах.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Можливості виробництва дозволяють з ворітної конструкції створити високотехнологічний виріб з розширеним функціоналом і значним робочим ресурсом, а також відмінними естетичними властивостями.

  Багатошаровість полотна

  Характеристики міцності воротного полотна досягаються дотриманням багатошаровості конструкції: кілька шарів металу, як у воротах з фільонки, або кілька шарів матеріалів, в тому числі і лакофарбового покриття товщиною не менше 30 мкм, як в рулонних або секційних воротах.

  Світлопрозорі вставки

  Установка таких елементів у воротне полотно дозволяє створити сучасний дизайн без втрати захисних властивостей конструкції навіть в разі заповнення всієї площі полотна. Такі елементи стійкі до механічних пошкоджень і не втрачають прозорості в процесі експлуатації.

  Додатковий вхід

  Облаштування в полотні додаткового входу – це раціональний спосіб уберегти основні елементи механізму воріт від зайвого залучення. Особливості конструкції і виробництва забезпечують можливість наявності додаткового входу не тільки в цільних полотнах, а й в сегментованих – секційних або рулонних модифікаціях.

  Ізолюючі властивості

  Особливості ущільнювальної системи дозволяють повністю герметизувати отвір від забруднення, опадів, протягів і навіть міського шуму.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Ворітні модифікації

  Якщо всі можливі варіанти ворітних модифікацій і полотен зібрати в єдиний реєстр найменувань, то асортимент воріт «ВСВ-Групп» становитиме близько тисячі одиниць продукції. Така різноманітність з одного боку спрощує підбір необхідної конструкції, а з іншого – потребує грамотної консультації фахівця, який допоможе не розгубитися у великому асортименті. Співробітники компанії «ВСВ-Груп» завжди готові прийти на допомогу і проконсультувати по кожній моделі воріт.

  Розсувні ворота

  Для розсувних модифікацій характерна наявність 2 стулок. На цьому спільність із застарілими звареними конструкціями закінчується. Представлені в асортименті «ВСВ-Груп» модифікації – це каркаси з елементів з кнопковим з’єднанням, наявністю ребер жорсткості, заповненням з евроштакетніка, екструдованого профілю, металевої фільонки. Крім того, для зовнішнього покриття застосовується фарба з молотковим ефектом або полімерне багатошарове покриття, які стійкі до стирання. Такі конструкції служать не одне десятиліття без реставраційних робіт.

  Секційні ворота

  Палітра відтінків, можливість нанесення малюнка за допомогою офсетного друку дозволяють створити неперевершену з естетики і надійності конструкцію для оформлення в’їзду в гараж.

  Рулонні ворота

  Їх застосовують не тільки в якості оснащення гаражного отвору, але і встановлюють на в’їзді на територію.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Особливість цієї модифікації – переміщення ворітного полотна без його складання або згортання. Полотно у вигляді цілісного щита, повертаючись, підіймається вгору. За такою конструкцією досить просто доглядати, а також не потрібно створювати особливі технічні умови для її установки.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Одесі?

  Ворота від «ВСВ-Групп» – зручність і надійність сучасних конструкцій

  Для жителів Одеси, Білгород-Дністровського та інших населених пунктів Одеського регіону, а також всієї території України компанія «ВСВ-Групп» пропонує:

  • послуги проєктування майбутньої конструкції з узгодженням всіх технологічних параметрів обраної модифікації;
  • виготовлення міцної і безвідмовної в експлуатації конструкції;
  • виконання монтажу силами кваліфікованих фахівців;
  • налаштування механізмів моделі;
  • гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування встановлених модифікацій.
Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Секційні ворота Classic 3500х2250 з сендвіч-панеллю M-гофр в кольорі темний дуб33 912 грн
Секційні ворота Classic 4000х2250 з сендвіч-панеллю фільонка в білому кольорі40 248 грн
Секційні ворота Trend 2500х2250 з сендвіч-панеллю S-гофр коричневого кольору19 440 грн
Секційні ворота Trend 3500х2500 з сендвіч-панеллю M-гофр в кольорі темний дуб26 748 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів