Рулонні штори в Одесі

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент з естетичними властивостями

Компанія «ВСВ-Груп» робить все можливе, щоб українським споживачам були доступні сучасні захисні конструкції для обладнання житлових і виробничих об'єктів.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Одесі це:

Ролети – естетичний захист вікон і дверних отворів

Дверні та віконні прорізи завжди ставали об’єктом пильної уваги і зазіхань зловмисників. Крім цього, вони повинні запобігати не тільки спроби злому, але і берегти приміщення від негоди і сильного вітру. Для забезпечення захисних функцій на прорізи вікон і дверей встановлюють спеціальні конструкції – ролети.

Щоб жителі регіону змогли оперативно замовити ролетні системи для оснащення своїх домоволодінь та об’єктів комерції, компанія «ВСВ-Групп» відкрила свої представництва в Одесі та Білгород-Дністровському.

Звертаючись в наші представництва в Одеській області, ви гарантовано можете отримати повний спектр послуг, пов’язаних з облаштуванням роллетной продукцією вашого об’єкта.

Наші співробітники нададуть консультацію, а також узгодять з вами час відвідування фахівця для визначення розмірів отворів, оформлять замовлення на виробництво, доставку і час виконання монтажних робіт. Ми завжди раді бачити наших клієнтів і готові дивувати неперевершеним поєднанням ціна / якість пропонованої продукції.

Звернення безпосередньо в офіс представництва – це спосіб переконатися в якості продукції, що поставляється, особливості різних модифікацій і купити ролети в Одесі з доставкою по регіону. Також доступні супутні послуги:

 • монтаж придбаних конструкцій,
 • налагодження та синхронізація всіх складових,
 • гарантійне технічне обслуговування на договірній основі.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролети з металевого профілю

Металевий профіль – економ-варіант для об’єктів будь-якого призначення, встановлюється на прорізи загальною площею не більше 5 кв.м.


Пінонаповнені ролети

Багатошаровий профіль з внутрішнього (спіненого поліуретану) і зовнішнього (металевої стрічки) шарів – застосовується як теплоізолюючі конструкції і елемент енергозбереження.


Екструдовані рольставні

Екструдований профіль – утворює полотно підвищеної міцності завдяки наявності в профілі внутрішніх ребер жорсткості, популярний на об’єктах комерційного і житлового призначення, застосовується для захисту отворів не більше 15 кв.м.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • Що таке ролети і які вони бувають?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Практичні і ергономічні ролети – це не тільки стандартні конструкції. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує свої технічні та дизайнерські можливості для проєктування ексклюзивних виробів, дизайн яких потім ніде не повториться.

  Різноманітність типів і моделей забезпечено:

  • матеріалом виготовлення;
  • особливостями конфігурації ролетних профілів-ламелей;
  • зовнішнім декоративним покриттям.

  Матеріал виготовлення

  Рулонне полотно ролет складається з окремих сегментів. Кожен сегмент виготовляється з профілю, від споживчих властивостей якого безпосередньо залежить функції самих ролет. Для виробництва полотна застосовуються різні види профілів: металевий, пінонаповнений, екструдований.

  Призначення

  За функціональністю ролети поєднують в собі можливості віконниць, жалюзі і металевих решіток, якими раніше рясніли вікна перших поверхів. Вони функціонують як пристрій «3 в 1», захищаючи приміщення:

  • від злому і несанкціонованого доступу;
  • від сторонніх поглядів;
  • від сонячних променів і негоди.

  Ролети з пінонаповненого профілю є енергоощадними елементами, оскільки здатні максимально герметизувати отвір і перешкоджатиме потраплянню пилу, вологи. Крім того, вони здатні зберігати кліматичні параметри всередині приміщення внаслідок віддаленості від елемента скління і освіти повітряного прошарку.

  Автоматичне управління, елементами якого опціонно комплектуються ролети, дозволяє швидко відкривати або закривати ролети, регулюючи оглядовість або освітлення.

  Завдяки простоті конструкції, надійності і можливості установки на будь-якому етапі будівництва або ремонту будівлі, ролети набули широкого поширення на території України. Для Одеської області такі конструкції особливо актуальні через переважання сонячних днів в році і значного напливу туристів, разом з якими на узбережжі зазвичай прибувають і недоброзичливці.

  Функціональні відмінності

  За основними функціями і зовнішнім виглядом розрізняють:

  • рольставні – забезпечують базову захисну функцію, а також притіняють інтер’єр приміщення;
  • захисні ролети – характеризуються підвищеними протизламними характеристиками і призначені для об’єктів, які потребують особливої ​​уваги та охорони;
  • ролетні решітки – універсальні конструкції, що застосовуються для захисту приміщення із забезпеченням оглядовості.
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Одесі?

  Лаконічність дизайну, практичність і невибагливість в експлуатації забезпечили роллетам значного поширення в регіонах з переважанням сонячних днів в році. Поєднання функції захисту від злому з привабливістю екстер’єру обумовлюють їх популярність.

  Монтаж ролет на прорізи будь-якої складності, це забезпечення об’єкта установки наступними перевагами:

  ✅ можливість установки на будь-якому етапі будівництва або ремонту домоволодіння або промислового об’єкта без порушення цілісності зовнішніх декоративних покриттів;

  ✅ регулювання рівня освітлення;

  ✅ захист від проникнення недоброзичливців;

  ✅ ізоляція від шуму, пилу і несприятливих кліматичних умов;

  ✅ естетика встановлених конструкцій – палітра доступних кольорів дозволяє об’єднати ролети і наявний архітектурний стиль;

  ✅ технологія кольорового друку дозволяє нанести на полотно будь-який малюнок і використовувати поверхню полотна як рекламний банер.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт експлуатації конструкцій

  Управління ролетних полотном навіть в ручному режимі не потребує особливих зусиль з боку користувача. Таке можливо завдяки поєднанню невеликої ваги полотна і механізму його переміщення. Всього існує два типи управління: ручне і автоматичне.

  Ручне управління

  Для ручного управління застосовують такі моделі приводів:

  • стрічковий привід – стрічка єднає вал і котушку, при її натягу ролетне полотно переміщається, привід відноситься до досить економічних конструкцій і підходить для полотен масою до 15 кг;
  • воротковий привід – з валом з’єднується ручка управління – кардан, обертаючи який, можна переміщати полотно, маса якого не перевищує 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – припускає наявність пружини всередині валу, для фіксації закритого полотна застосовується нижній замок, модифікація підходить для полотен масою до 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Автоматичний привід забезпечує значний ступінь комфорту експлуатації ролети. Він не вимагає ніяких зусиль з боку користувача, може доповняться опційно комплектом аксесуарів, що спрощують експлуатацію конструкції і механізмів.

  В асортименті компанії «ВСВ-Групп» представлена ​​автоматика від європейських виробників, адаптована для використання в кліматичних умовах України.

  Ролетні інновації

  Наша компанія намагається на один крок випереджати конкурентів і на правах співпраці взаємодіє з всесвітньо відомими виробниками, тому має можливість постійно поповнювати асортимент продукцією, яка ще тільки виходить на ринок.

  Також серед новацій необхідно згадати систему «розумний будинок» з інтелектуальної електронікою, частиною якої можуть стати ролети. Синхронізацію елементів конструкції і управління вам допоможуть виконати фахівці компанії на договірній основі.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  На вартість ролетної продукції впливають:

  ✔ розміри отвору для монтажу конструкції;

  ✔ серія і модельний ряд;

  ✔ особливості конфігурації роллетного профілю;

  ✔ властивості зовнішнього покриття;

  ✔ тип приводу;

  ✔ наявність супутніх послуг – установки і доставки.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Одесі?

  Виробництво

  До ваших послуг вибір між стандартною комплектацією і можливістю створення ексклюзивної моделі, а також асортиментом елементів, якими обрана модифікація буде доукомплектовуватись. Загальна характеристика для всієї продукції – 100% гарантія якості та надійності.

  Виготовлення

  Виготовлення ролет проводиться за розмірами отвору відповідно до комплектації, узгодженої з замовником. Регламент технології містить відповідність нормам європейського та міжнародного стандарту якості і безпеки.

  Установка

  У якості елементу значного продовження терміну експлуатації ролет пропонуємо замовлення послуг доставки та установки на об’єктах замовника. Це пов’язано з тим, що від дотримання послідовності складання і монтажу, а також відповідності технічним умовам безпосередньо залежать характеристики робочого ресурсу.

  Гарантія

  Гарантійні зобов’язання поширюються на конструкції, встановлені силами монтажних бригад «ВСВ-Груп». Від послідовності і акуратності виконання робіт залежить термін служби виробу.

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів