Шлагбауми і парковки

Паркувальне устаткування вирішує відразу кілька проблем:

Паркувальні системи для авто успішно використовуються в дворах житлових будинків, на території підприємств, біля торгових і розважальних центрів. При цьому парковка може являти собою простий розмічений майданчик або повністю автоматизовану стоянку, яка не вимагає контролю з боку людини.

Паркувальні системи дозволяють організувати процес громадської парковки і максимально його автоматизувати.

 • Забезпечити доступ до паркувальних місць певному колу осіб (співробітникам однієї фірми, жителям одного будинку);
 • Монетизувати громадську парковку і забезпечити стабільний прибуток;
 • Облаштувати паркінг, чітко розмежувати паркувальні місця для різних типів автомобілів, розділити площу на окремі зони;
 • Спростити процес парковки для автомобілів.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Шлагбауми

Шлагбауми компактні, надійні і мають високу швидкість роботи. Ми запропонуємо моделі з довжиною стріли від 2,5 до 12 м. Всі вони оснащені сучасною автоматикою і системами безпеки.


Автоматичні парковки

Без них не обійтися власникам бізнес-центрів, торгових та виставкових комплексів, супермаркетів. Завдяки паркувальним системам вдасться контролювати доступ на парковку, отримуючи прибуток з власників автомобілів.


Паркувальні бар'єри

Системи контролю доступу встановлені на прохідній. Вони дозволять запобігти несанкціонованому проникненню в будівлю, аналізувати пересування співробітників, вести облік їх робочого часу.


Ланцюгові бар'єри

Автоматичні ланцюгові бар’єри широко використовуються при оснащенні автомобільних стоянок, підземних гаражних комплексів, проїздів на платних автомагістралях і залізничних переїздах – скрізь, де потрібний контроль і обмеження в’їзду і виїзду.

Про воротні системи
Как выбрать шлагбаум: учимся на чужих ошибках
18 November 2015
Про автоматику для воріт
Шлагбаум на страже вашего имущества
18 March 2016
Про автоматику для воріт
Когда качество превыше цены: выбираем автоматику для ворот
10 March 2016

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP

Питання та відповіді

 • Які види паркувальних систем реалізує компанія VSV Group?
  • Пристрої обмежень доступу – шлагбауми, різні ворота і модулі контролю дозволяють контролювати в’їзд на стоянку. Вони бувають як автоматичними, так і механічними. При цьому електричні моделі також діляться на повністю автоматичні, які не вимагають контролю, і напівавтоматичні, управляти якими повинен оператор.
  • Пристрої оплати – електронні термінали, в яких водії можуть сплатити стоянку автомобілів і отримати талон на паркування. Це повністю автоматична система, і для її використання потрібно спеціальний дозвіл.
  • Обмежувачі, бар’єри, блокіратори і демпфери. Ці бетонні або металеві конструкції розмежовують простір стоянки, забезпечують правильне зональний розподіл або обмежують в’їзд на парковку або окремі місця. Вони бувають стаціонарними, знімними і переносними.

  Тип паркувального обладнання залежить від характеру стоянки. Якщо це парковка біля бізнес-центру, то важливо забезпечити повноцінний доступ тільки співробітникам центру. Біля великих супермаркетів важлива автоматичність, а для паркінгу біля будинку – безпека і простота.

 • У чому переваги паркувальних пристроїв Вашої компанії?
  • Комплексне рішення – це повністю автоматична система, яка не вимагає контролю.
  • Вони універсальні, тому використовуються в будь-якому типі стоянок: від звичайних або механізованих до високорівневих і навіть підземних.
  • Механічні шлагбауми, бар’єри та обмежувачі дозволяють організувати паркінг з мінімальною кількістю витрат.
  • Автоматична парковка і спеціальні пропускні пункти також збирають статистику відвідувань і контролюють перебування автомобілів на стоянці.
  • Конструкції надійні, не вимагають особливого обслуговування, не схильні до впливу погодних умов і температури. Наприклад, при правильній установці автоматична система може служити до 15 років, а механічні шлагбауми – до 40 років.
  • При дотриманні техніки безпеки з боку водія система дозволяє повністю виключити аварійні ситуації на стоянці.
  • Автоматична парковка забезпечує будь-який рівень безпеки і приватності автомобілів. При цьому парковка може бути як відкритою і загальнодоступною, так і захищеною картками доступу або спеціальними ключами.
 • Чи можу я купити якісне паркувальне обладнання онлайн?

  В онлайн-магазині VSV Group ви знайдете великий вибір паркувальних систем за доступною вартості – від 1000 грн. Крім того, ми також пропонуємо покупцям комплексні рішення для будь-яких типів стоянок.

  Якщо ви не знаєте, що потрібно для максимально ефективного результату, зверніться до наших фахівців відділу збуту. Вони розкажуть, що з себе представляє автоматична парковка, і допоможуть підібрати найбільш підходящі комплекти або окремі конструкції за хорошою ціною.

  Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками паркувальних механізмів: CAME, AN-Motors, Comunello і іншими. Саме тому пристрої завжди екстра-класу. Замовляйте обладнання в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Створіть зручну і безпечну парковку з мінімумом зусиль.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?