Шлагбауми і парковки

Паркувальне устаткування вирішує відразу кілька проблем:

Паркувальні системи для авто успішно використовуються в дворах житлових будинків, на території підприємств, біля торгових і розважальних центрів. При цьому парковка може являти собою простий розмічений майданчик або повністю автоматизовану стоянку, яка не вимагає контролю з боку людини.

Паркувальні системи дозволяють організувати процес громадської парковки і максимально його автоматизувати.

 • Забезпечити доступ до паркувальних місць певному колу осіб (співробітникам однієї фірми, жителям одного будинку);
 • Монетизувати громадську парковку і забезпечити стабільний прибуток;
 • Облаштувати паркінг, чітко розмежувати паркувальні місця для різних типів автомобілів, розділити площу на окремі зони;
 • Спростити процес парковки для автомобілів.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Шлагбауми

Шлагбауми компактні, надійні і мають високу швидкість роботи. Ми запропонуємо моделі з довжиною стріли від 2,5 до 12 м. Всі вони оснащені сучасною автоматикою і системами безпеки.


Автоматичні парковки

Без них не обійтися власникам бізнес-центрів, торгових та виставкових комплексів, супермаркетів. Завдяки паркувальним системам вдасться контролювати доступ на парковку, отримуючи прибуток з власників автомобілів.


Паркувальні бар'єри

Системи контролю доступу встановлені на прохідній. Вони дозволять запобігти несанкціонованому проникненню в будівлю, аналізувати пересування співробітників, вести облік їх робочого часу.


Ланцюгові бар'єри

Автоматичні ланцюгові бар’єри широко використовуються при оснащенні автомобільних стоянок, підземних гаражних комплексів, проїздів на платних автомагістралях і залізничних переїздах – скрізь, де потрібний контроль і обмеження в’їзду і виїзду.

Про воротні системи
Как выбрать шлагбаум: учимся на чужих ошибках
18 листопада 2015
Про автоматику для воріт
Шлагбаум на страже вашего имущества
18 березня 2016
Про автоматику для воріт
Когда качество превыше цены: выбираем автоматику для ворот
10 березня 2016

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP

Питання та відповіді

 • Які види паркувальних систем реалізує компанія VSV Group?
  • Пристрої обмежень доступу – шлагбауми, різні ворота і модулі контролю дозволяють контролювати в’їзд на стоянку. Вони бувають як автоматичними, так і механічними. При цьому електричні моделі також діляться на повністю автоматичні, які не вимагають контролю, і напівавтоматичні, управляти якими повинен оператор.
  • Пристрої оплати – електронні термінали, в яких водії можуть сплатити стоянку автомобілів і отримати талон на паркування. Це повністю автоматична система, і для її використання потрібно спеціальний дозвіл.
  • Обмежувачі, бар’єри, блокіратори і демпфери. Ці бетонні або металеві конструкції розмежовують простір стоянки, забезпечують правильне зональний розподіл або обмежують в’їзд на парковку або окремі місця. Вони бувають стаціонарними, знімними і переносними.

  Тип паркувального обладнання залежить від характеру стоянки. Якщо це парковка біля бізнес-центру, то важливо забезпечити повноцінний доступ тільки співробітникам центру. Біля великих супермаркетів важлива автоматичність, а для паркінгу біля будинку – безпека і простота.

 • У чому переваги паркувальних пристроїв Вашої компанії?
  • Комплексне рішення – це повністю автоматична система, яка не вимагає контролю.
  • Вони універсальні, тому використовуються в будь-якому типі стоянок: від звичайних або механізованих до високорівневих і навіть підземних.
  • Механічні шлагбауми, бар’єри та обмежувачі дозволяють організувати паркінг з мінімальною кількістю витрат.
  • Автоматична парковка і спеціальні пропускні пункти також збирають статистику відвідувань і контролюють перебування автомобілів на стоянці.
  • Конструкції надійні, не вимагають особливого обслуговування, не схильні до впливу погодних умов і температури. Наприклад, при правильній установці автоматична система може служити до 15 років, а механічні шлагбауми – до 40 років.
  • При дотриманні техніки безпеки з боку водія система дозволяє повністю виключити аварійні ситуації на стоянці.
  • Автоматична парковка забезпечує будь-який рівень безпеки і приватності автомобілів. При цьому парковка може бути як відкритою і загальнодоступною, так і захищеною картками доступу або спеціальними ключами.
 • Чи можу я купити якісне паркувальне обладнання онлайн?

  В онлайн-магазині VSV Group ви знайдете великий вибір паркувальних систем за доступною вартості – від 1000 грн. Крім того, ми також пропонуємо покупцям комплексні рішення для будь-яких типів стоянок.

  Якщо ви не знаєте, що потрібно для максимально ефективного результату, зверніться до наших фахівців відділу збуту. Вони розкажуть, що з себе представляє автоматична парковка, і допоможуть підібрати найбільш підходящі комплекти або окремі конструкції за хорошою ціною.

  Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками паркувальних механізмів: CAME, AN-Motors, Comunello і іншими. Саме тому пристрої завжди екстра-класу. Замовляйте обладнання в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Створіть зручну і безпечну парковку з мінімумом зусиль.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів