Автоматичні парковки

Резервування місць для паркування та організація платних паркувальних систем

Автоматизована система паркування, яку поставляють в компанії ТОВ ТПК ВСВ-Груп, дозволяє вести автоматичний облік часу стоянки, спрощує контроль грошових розрахунків, практично виключає вірогідність крадіжок, значно полегшує роботу персоналу і знижує залежність інтенсивності роботи підприємства від людського фактора, тим самим швидко і точно вирішується складне завдання ефективного управління великою автостоянкою.

Автоматичні системи паркування CAME (Італія) дозволяють якісно і швидко надати послуги платного паркування клієнтам, принести задоволення від парковки і завоювати довіру відвідувачів, забезпечити високу рентабельність власникам.

Всі технічні переваги від використання автоматичних парковок гідно оцінені нашими клієнтами!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякіснішу продукцію для організації та автоматизації платних паркувальних місць. Вона виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  і узгодження всіх нюансів

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Встановлення системи

  і безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Рішення для всіх варіантів паркування

З кожним роком в великих містах зростає кількість автомобілів. Перед кожним водієм стає питання – де поставити свою машину, так що б вона перебувала в безпеці.

Тут є кілька варіантів – встановити паркувальний бар’єр, який буде перекривати паркувальне місце. Причому, паркувальні бар’єри можуть бути як автоматичні, що працюють від електромережі і управляються за допомогою дистанційного пульта, так і механічні, що володіють низькою ціною і простотою роботи. Другий варіант – поставити машину на платну стоянку, яка, зазвичай, знаходиться досить далеко від місця проживання автовласника.

Або інша ситуація – Ви власник торгового центру, супермаркету, житлового комплексу. У цьому випадку Ви повинні передбачити велику кількість паркувальних місць для приїжджих, службовців і покупців.

Тобто Вам необхідна велика парковка, яку можна перетворити на постійне джерело прибутку. Адже, кожен зацікавлений користувач Вашого паркувального місця – це потенційний споживач послуги.

Зараз розроблено велику кількість методів збору плати за такі послуги – автоматична пропускна паркувальна система, яка працює на жетонах, чеках або пластикових картах з чіпами. Ну, або, окрема людина, яка ходить і стягує плату за паркування, веде журнал обліку приїзду і виїзду, лається з ними через невчасно внесену абонентську плату, краде якусь частину цих грошей.

«ВСВ-Груп» пропонує придбати автоматичні парковки наступної торгової марки:

Автоматичні парковки CAME PS

Цей вид автоматичних паркувальних систем знаходить широке застосування у виставкових і медичних комплексах, в бізнес-центрах, аеропортах і на вокзалах. Модулі контролю в’їзду та виїзду, автоматичні каси і каси з оператором, оснащені сучасним програмним забезпеченням, здатні організувати роботу стоянки з урахуванням реальних потреб її власників.

ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів