Автоматичні шлагбауми

Основні переваги шлагбаумів:

Понад 7 років експлуатації
Легкий монтаж конструкції
Автоматичне управління
Надійність і безпека
Велика ширина в'їзду
Презентабельний зовнішній вигляд

Шлагбауми - сучасні системи контролю доступу

Щоб обмежити несанкціонований в’їзд автотранспорту на приватні або корпоративні стоянки, необхідно використовувати спеціальне загороджувальне обладнання. Одним з кращих варіантів для цього є автоматичні шлагбауми, які відповідають усім вимогам, які пред’являються до обладнання для закриття проїзду. Крім того, шлагбауми, що поставляються нашою компанією відрізняються демократичною ціною, вони прості в монтажі і надійні в експлуатаціі. Ми розширюємо кордони і тепер працюємо в наступних містах: Донецьк, Київ, Луганськ, Дніпро, Харків і Запоріжж. Надалі ми будемо намагатися ще більше розширити площу нашого бізнесу.

Більше 2200 клієнтів вже оцінили всі переваги шлагбаумів ВСВ-Груп! Приєднуйтесь!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші шлагбауми. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення і монтаж

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтесь комфортом і безпекою

Шлагбаум – це спеціальний пристрій для контролю в’їзду і виїзду на закриті території, дороги та шляхи спеціального призначення, промислові, складські, торговельні та офісні зони, що охороняються, а також інші об’єкти, де вільний в’їзд заборонений або обмежений. З кожним роком кількість автомобілів на дорогах нашої країни зростає, і системи контролю доступу на територію стають все більш актуальними. Без них не обійтися на складах і закритих стоянках для співробітників, в пунктах прийому товарів і пансіонатах. Навіть доступ до дворів багатоповерхових будинків сьогодні закривають за допомогою шлагбаумів, які дозволяють ефективно контролювати автомобільний потік. Моделі для платних стоянок можуть оснащуватися платіжним терміналом, для приватних об’єктів – зчитувальними пристроями.

Шлагбаум складається зі стріли, стійки і приводного механізму. Стріла часто виготовляється з легких і міцних металів або металопластику. Стійки виготовляються з вандалостійких матеріалів. Автоматизовані моделі оснащені електричним дистанційним приводом, який піднімає і опускає стрілу. Для підвищення безпеки водіїв і пішоходів процес підняття і опускання супроводжується звуковими і світловими сигналами.

«ВСВ-Груп» пропонує наступні види шлагбаумів:

Шлагбауми Alutech

Компанія з виробництва охоронних систем Alutech включає в себе сім різних виробничих ліній. Понад двадцять центрів збуту продукції розташовані в країнах СНД для оперативного доставлення необхідного товару кожному споживачеві. Окрему нішу в виготовленні займають автоматичні шлагбауми. Це один з ефективних способів контролю пропуску на закриту територію.


Шлагбауми AN-Motors

Компанія AN-Motors спеціалізується на виготовленні автоматичних систем контролю пасажиропотоку. Використання продуманих електроприводів на дистанційному управлінні – одна з особливостей, яка забезпечує довговічність експлуатації пристрою і простоту його використання. З найбільш популярних типів продукції варто відзначити автоматичні шлагбауми. Виробляється продукція на основі алюмінієвих стріл і опор. Разом з електроприводним редуктором виходить потужний прилад з прекрасними технічними характеристиками.


Шлагбауми Comunello

Італійська компанія Comunello була створена в 1965 році. З тих пір, набираючи колосальний досвід, стала однією з лідерів на світовому ринку автоматики для воріт. Володіючи повним виробничим циклом в Італії, дотримуючись високих стандартів якості, гнучко адаптуючи системи для різних ринків, компанія Комунелло стала затребуваною і в нашій країні. Один з напрямків, що реалізуються компанією, – автоматичні шлагбауми: простий і дієвий спосіб обмежити і автоматизувати в’їзд на територію.

Про воротні системи
Как выбрать шлагбаум: учимся на чужих ошибках
18 November 2015
Про автоматику для воріт
Шлагбаум на страже вашего имущества
18 March 2016
Про воротні системи
Ремонт ворот и сервисное обслуживание автоматических систем
15 June 2015

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP

Питання та відповіді

 • Як обрати шлагбаум?

  Ключовий фактор при купівлі обладнання – інтенсивність використання. Вона визначається співвідношенням часу простою і роботи. Якщо неправильно розрахувати інтенсивність використання, то автоматика буде відключати живлення, щоб уникнути перегріву двигуна. Небезпечно купувати малопотужний шлагбаум і тому, що при інтенсивній роботі його ресурс швидко закінчиться.

  Слід враховувати і погодні умови, в яких будуть працювати автоматичні шлагбауми. Для встановлення на відкритих місцевостях з температурою вище +30 або нижче -20 градусів Цельсія, різкими перепадами температури або високим рівнем опадів необхідно придбати спеціальні шлагбауми з укріпленим приводом і додатковими захисними механізмами.

  Наступний показник – швидкість роботи. Це час, за який піднімається і опускається стріла: як правило, потрібно від 5 до 10 секунд. Чим довше стріла, тим більше часу займе підйом.

  Для шлагбаумів існує широкий перелік додаткових автоматичних систем, що підвищують зручність і безпеку. Наприклад, за рахунок фотоелементів стріла не опуститься, якщо під нею знаходиться будь-яка перешкода (автомобіль, людина і т.д.). Гаражні шлагбауми комплектуються пультами дистанційного керування з брелоками, а професійні для промислових об’єктів – зчитувачами смарт-картами, сигнальними лампами, що світяться дюралайт-стрічками.

  Переглядаючи системи, віддайте перевагу відомим брендам: Nice, Came, Elka, BFT, Genius, Doorhan, AN-Motors, Roger або Fratelli Comunello. По-перше, вони відмінно зарекомендували себе на ринку завдяки зносостійкості і довговічності продукції. По-друге, у випадках поломки до шлагбаума буде легко знайти запасні деталі. По-третє, roger автоматика по праву вважається однією з найбільш надійних на ринку. Шлагбауми для приміщень мають невелику довжину стріли – зазвичай в межах 1 метра. Серед вуличних найбільш затребувані – 4-метрові. Для широких проїздів вдасться підібрати 6, 9 і навіть 12-метрові моделі.

Замовте шлагбаум в один клік прямо на сайті!

Ціни на автоматичні шлагбауми

НазваниеЦена*
Комплект шлагбаума AN-Motors ASB6000 (4,3)20 288 грн
Комплект шлагбаума AN-Motors ASB6000 (5,3)20 635 грн
Комплект шлагбаума AN-Motors ASB6000 (6,25)22 137 грн
Комплект шлагбаума AN-Motors ASB6000 (6,3)21 848 грн
Шлагбаум Limit 500 від Comunello28 063 грн
Шлагбаум Limit 600 від Comunello34 715 грн

* Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?