Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Павлограді

Пріоритети «ВСВ-Груп» - кращі пропозиції ціни і якості для своїх клієнтів

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу для жителів Павлограда

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Павлограді

Наші клієнти – наша головна цінність! Ми прагнемо запропонувати тільки якісну продукцію і мінімізувати терміни доставки і здачі готового об’єкта в разі, якщо установка конструкцій виконувалася монтажними бригадами «ВСВ-Груп». Також до переваг співпраці з нами потрібно віднести:

 • мінімізація витрат часу на обробку і виконання замовлення;
 • відсутність прихованих платежів і прозорість кошторису витрат майбутнього проєкту;
 • консультування на кожному етапі проєкту;
 • можливість замовлення як стандартного рішення, так і ексклюзивної продукції;
 • технічне обслуговування встановлених конструкцій в термін з дотриманням технологій, які істотно подовжують термін експлуатації.

Замовляючи захисні конструкції, ролети і ворота в нашій компанії, ви довіряєте нам свій спокій і забезпечення збереження майна. Компанія «ВСВ-Групп» зробить все, щоб ваше довіру виправдати!

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Ворота, розташовані на в’їзді в гараж або територію – захисна конструкція, яка своїми властивостями покликана зберігати спокій і забезпечувати впевненість у цілості майна. В асортименті представлені всі види воріт: від класичних орних до інноваційних – підйомно-поворотного типу.


Ролети

Багатофункціональні захисні конструкції, які монтуються на вікна, двері або прорізи гаража та альтанки, а також мансарди, тераси і панорамні балкони. Їх можливості дозволяють не тільки захищати склопакети від механічних пошкоджень, а й запобігати попаданню прямих сонячних променів і перешкоджати тепловтрат (в залежності від модифікації і особливостей матеріалу виготовлення).


Автоматика для воріт і паркувальні системи

Щорічно кількість автомобілів на вулицях Павлограда збільшується в арифметичній прогресії, тому часто буває важко знайти місце для стоянки. Компанія «ВСВ-Груп» пропонує асортимент обладнання для організації паркомісць і контролю в’їзду на територію.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації прорізів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Павлоград
(Павлоград)
Павлоград, вул. Горького 166
Кривий Ріг
(Кривий Ріг)
Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 2
Питання та відповіді
 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Павлоград – один з найбільших районних центрів Дніпровського регіону з більш ніж двохсотрічною історією, своїм гербом і самобутністю архітектури. Промислові забудови тут поєднуються з житловим сектором, тому важливо при установці окремих елементів дотримуватися загальний стиль.

  Компанія «ВСВ-Груп» вибрала Павлоград місцем розміщення регіонального представництва, оскільки число наших замовників з Дніпропетровської області входить в трійку лідерів по регіонах. Щоб прискорити виконання проєктів і доставку придбаної продукції, ми стали на крок ближче і запрошуємо всіх, зацікавлених у співпраці з нами, завітати до нашого офісу.

  Співпраця з нами – це гарантія якості виконання проєктів з обладнання будівель ролетними системами, в’їздів у гараж і на територію – різними моделями воріт, а також комплектація автоматичним управлінням. Крім того, ми пропонуємо обладнання зон відпочинку сонцезахисними конструкціями і організацію складського господарства за допомогою стелажів і спецтехніки.

  Співробітники «ВСВ-Груп» в Павлограді завжди раді кожного клієнта і готові провести презентацію по модельному ряду товарів, необхідних для виконання проєкту.

  Тільки уклавши договір з компанією «ВСВ-Групп», ви гарантовано зможете отримати найвищу якість обслуговування, детальну консультацію на будь-якому етапі виконання замовлення. Один з важливих аргументів на нашу користь – конкурентні ціни від виробника без переплат і націнок.

  Ми гарантуємо задіяти максимум ресурсів, щоб ви залишилися задоволені нашою співпрацею і могли порекомендувати наші послуги своїм знайомим.

  Наші пріоритети

  Один з головних пріоритетів компанії – репутація і виправдання довіри клієнтів. Наша спеціалізація передбачає виробництво і монтаж захисних конструкцій – воріт, ролетів, ролетних решіток, які покликані зберегти майно і спокій власників.

  Індивідуальний підхід

  Наше завдання – виконати замовлення відповідно до побажань клієнта. Тому ми завжди узгоджуємо свої дії і разом з клієнтом обговорюємо оптимальне рішення аж до виготовлення ексклюзивної моделі з нестандартними габаритами.

  Постійне оновлення асортименту

  Ми цінуємо думку клієнтів, але і прагнемо до освоєння нових горизонтів, тому наш асортимент поєднує моделі, перевірені часом, і інноваційні розробки.

  Ексклюзивність виконання проєкту

  Ми підтримуємо прагнення клієнтів підкреслити свою респектабельність і готові запропонувати забезпечення ексклюзивності виконання проєкту з гарантією, що таке дизайнерське рішення більше не повториться нами ні в жодному іншому. Для цього ми можемо запропонувати індивідуальний підбір відтінку декоративного покриття, а також використання офсетного друку для нанесення будь-якого малюнка за бажанням клієнта.

  Послуги доставки і монтажу

  До відкриття регіонального представництва в Павлограді, жителям регіону були недоступні супутні замовлення послуги. Тепер у вас є можливість оформити замовлення на доставку придбаних ролет, воріт або інших конструкцій безпосередньо на об’єкт і встановити їх силами фахівців-монтажників нашої компанії.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Для безперебійності експлуатації, крім якості збірки і установки, важливо своєчасне технічне обслуговування. До переліку робіт входять обслуговуючі операції – діагностика, змазування деталей, заміна елементів, що прийшли в непридатність. Фахівці компанії на договірній основі виконають всі операції сервісного обслуговування встановлених конструкцій.

 • Який ще асортимент товарів може запропонувати ВСВ-Груп жителям Павлограда?

  Пропонований асортимент

  Компанія «ВСВ-Груп» – це модельний ряд декількох виробників, розроблених для різних умов і типорозмірів. Тільки гаражних воріт ми можемо запропонувати не менше 1000 найменувань. Крім того, наша спеціалізація на елементах безпеки для житлових комплексів, зон рекреації і промислових об’єктів дозволяє виконувати комплексні проєкти по установці на одному об’єкті воріт, сонцезахисних конструкцій, ролет і шлагбаума.

  Звертаючись до нас в представництво в Павлограді, ви зможете заощадити час для підбору необхідної конструкції, так як наші менеджери володіють достатнім досвідом, щоб проконсультувати вас про особливості кожної моделі. У нас ви можете замовити виготовлення або купити готову модель, яка вас зацікавила. До наших товарних групах відносяться:

  • всі види роллетной продукції;
  • всі моделі воріт;
  • асортимент шлагбаумів і паркувальних бар’єрів;
  • складське обладнання та спецтехніка;
  • сонцезахисні системи;
  • автоматика для воріт, ролет і сонцезахисних систем.

  Сонцезахисні системи

  Зони рекреації, а також літні майданчики кафе і ресторанів, заміських будинків – основні об’єкти для установки сонцезахисних конструкцій. До послуг клієнтів проєктування і виготовлення маркіз, рефлексолі, як стаціонарних, так і мобільних конструкцій, а також оснащення датчиками і автоматичним управлінням.

  Устаткування для складу

  Для організації складського господарства пропонуємо всі види обладнання для зберігання продукції або товарів, а також спецтехніку для обробки вантажів і проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів