Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Павлограді

Пріоритети «ВСВ-Груп» - кращі пропозиції ціни і якості для своїх клієнтів

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу для жителів Павлограда

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Павлограді

Наші клієнти – наша головна цінність! Ми прагнемо запропонувати тільки якісну продукцію і мінімізувати терміни доставки і здачі готового об’єкта в разі, якщо установка конструкцій виконувалася монтажними бригадами «ВСВ-Груп». Також до переваг співпраці з нами потрібно віднести:

 • мінімізація витрат часу на обробку і виконання замовлення;
 • відсутність прихованих платежів і прозорість кошторису витрат майбутнього проєкту;
 • консультування на кожному етапі проєкту;
 • можливість замовлення як стандартного рішення, так і ексклюзивної продукції;
 • технічне обслуговування встановлених конструкцій в термін з дотриманням технологій, які істотно подовжують термін експлуатації.

Замовляючи захисні конструкції, ролети і ворота в нашій компанії, ви довіряєте нам свій спокій і забезпечення збереження майна. Компанія «ВСВ-Групп» зробить все, щоб ваше довіру виправдати!

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Ворота, розташовані на в’їзді в гараж або територію – захисна конструкція, яка своїми властивостями покликана зберігати спокій і забезпечувати впевненість у цілості майна. В асортименті представлені всі види воріт: від класичних орних до інноваційних – підйомно-поворотного типу.


Ролети

Багатофункціональні захисні конструкції, які монтуються на вікна, двері або прорізи гаража та альтанки, а також мансарди, тераси і панорамні балкони. Їх можливості дозволяють не тільки захищати склопакети від механічних пошкоджень, а й запобігати попаданню прямих сонячних променів і перешкоджати тепловтрат (в залежності від модифікації і особливостей матеріалу виготовлення).


Автоматика для воріт і паркувальні системи

Щорічно кількість автомобілів на вулицях Павлограда збільшується в арифметичній прогресії, тому часто буває важко знайти місце для стоянки. Компанія «ВСВ-Груп» пропонує асортимент обладнання для організації паркомісць і контролю в’їзду на територію.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації прорізів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Павлоград
(Павлоград)
Павлоград, вул. Горького 166
Кривий Ріг
(Кривий Ріг)
Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 2
Питання та відповіді
 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Павлоград – один з найбільших районних центрів Дніпровського регіону з більш ніж двохсотрічною історією, своїм гербом і самобутністю архітектури. Промислові забудови тут поєднуються з житловим сектором, тому важливо при установці окремих елементів дотримуватися загальний стиль.

  Компанія «ВСВ-Груп» вибрала Павлоград місцем розміщення регіонального представництва, оскільки число наших замовників з Дніпропетровської області входить в трійку лідерів по регіонах. Щоб прискорити виконання проєктів і доставку придбаної продукції, ми стали на крок ближче і запрошуємо всіх, зацікавлених у співпраці з нами, завітати до нашого офісу.

  Співпраця з нами – це гарантія якості виконання проєктів з обладнання будівель ролетними системами, в’їздів у гараж і на територію – різними моделями воріт, а також комплектація автоматичним управлінням. Крім того, ми пропонуємо обладнання зон відпочинку сонцезахисними конструкціями і організацію складського господарства за допомогою стелажів і спецтехніки.

  Співробітники «ВСВ-Груп» в Павлограді завжди раді кожного клієнта і готові провести презентацію по модельному ряду товарів, необхідних для виконання проєкту.

  Тільки уклавши договір з компанією «ВСВ-Групп», ви гарантовано зможете отримати найвищу якість обслуговування, детальну консультацію на будь-якому етапі виконання замовлення. Один з важливих аргументів на нашу користь – конкурентні ціни від виробника без переплат і націнок.

  Ми гарантуємо задіяти максимум ресурсів, щоб ви залишилися задоволені нашою співпрацею і могли порекомендувати наші послуги своїм знайомим.

  Наші пріоритети

  Один з головних пріоритетів компанії – репутація і виправдання довіри клієнтів. Наша спеціалізація передбачає виробництво і монтаж захисних конструкцій – воріт, ролетів, ролетних решіток, які покликані зберегти майно і спокій власників.

  Індивідуальний підхід

  Наше завдання – виконати замовлення відповідно до побажань клієнта. Тому ми завжди узгоджуємо свої дії і разом з клієнтом обговорюємо оптимальне рішення аж до виготовлення ексклюзивної моделі з нестандартними габаритами.

  Постійне оновлення асортименту

  Ми цінуємо думку клієнтів, але і прагнемо до освоєння нових горизонтів, тому наш асортимент поєднує моделі, перевірені часом, і інноваційні розробки.

  Ексклюзивність виконання проєкту

  Ми підтримуємо прагнення клієнтів підкреслити свою респектабельність і готові запропонувати забезпечення ексклюзивності виконання проєкту з гарантією, що таке дизайнерське рішення більше не повториться нами ні в жодному іншому. Для цього ми можемо запропонувати індивідуальний підбір відтінку декоративного покриття, а також використання офсетного друку для нанесення будь-якого малюнка за бажанням клієнта.

  Послуги доставки і монтажу

  До відкриття регіонального представництва в Павлограді, жителям регіону були недоступні супутні замовлення послуги. Тепер у вас є можливість оформити замовлення на доставку придбаних ролет, воріт або інших конструкцій безпосередньо на об’єкт і встановити їх силами фахівців-монтажників нашої компанії.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Для безперебійності експлуатації, крім якості збірки і установки, важливо своєчасне технічне обслуговування. До переліку робіт входять обслуговуючі операції – діагностика, змазування деталей, заміна елементів, що прийшли в непридатність. Фахівці компанії на договірній основі виконають всі операції сервісного обслуговування встановлених конструкцій.

 • Який ще асортимент товарів може запропонувати ВСВ-Груп жителям Павлограда?

  Пропонований асортимент

  Компанія «ВСВ-Груп» – це модельний ряд декількох виробників, розроблених для різних умов і типорозмірів. Тільки гаражних воріт ми можемо запропонувати не менше 1000 найменувань. Крім того, наша спеціалізація на елементах безпеки для житлових комплексів, зон рекреації і промислових об’єктів дозволяє виконувати комплексні проєкти по установці на одному об’єкті воріт, сонцезахисних конструкцій, ролет і шлагбаума.

  Звертаючись до нас в представництво в Павлограді, ви зможете заощадити час для підбору необхідної конструкції, так як наші менеджери володіють достатнім досвідом, щоб проконсультувати вас про особливості кожної моделі. У нас ви можете замовити виготовлення або купити готову модель, яка вас зацікавила. До наших товарних групах відносяться:

  • всі види роллетной продукції;
  • всі моделі воріт;
  • асортимент шлагбаумів і паркувальних бар’єрів;
  • складське обладнання та спецтехніка;
  • сонцезахисні системи;
  • автоматика для воріт, ролет і сонцезахисних систем.

  Сонцезахисні системи

  Зони рекреації, а також літні майданчики кафе і ресторанів, заміських будинків – основні об’єкти для установки сонцезахисних конструкцій. До послуг клієнтів проєктування і виготовлення маркіз, рефлексолі, як стаціонарних, так і мобільних конструкцій, а також оснащення датчиками і автоматичним управлінням.

  Устаткування для складу

  Для організації складського господарства пропонуємо всі види обладнання для зберігання продукції або товарів, а також спецтехніку для обробки вантажів і проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?