Ролети в Павлограді

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент з естетичними властивостями

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує всім жителям Павлограда та Дніпропетровської області проект на виробництво і установку захисних конструкцій з елементами естетики - ролети і їх модифікації.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Павлограді це:

Ролети – універсальність і лаконічність захисних конструкцій

Ролети більш практичні конструкції, ніж поширені раніше жалюзі. Їх функціонал дозволяє не тільки берегти приміщення від сонячних променів, але і захищати від злому і спроб проникнення. Також за своїми споживчими властивостями ролети перевершують металеві решітки. Якщо за параметрами безпеки вони практично схожі, то з енергоефективності та захисту склопакетів і вітрин ролети набагато перевершують металоконструкції. Така продукція має достатній функціонал, щоб уберегти елементи скління від вітру і ударних навантажень, а приміщення – від проникнення недоброзичливців. При цьому зовнішній вигляд будівлі залишиться привабливим.

Одне з головних переваг ролет – їх мобільність. Полотно можна повністю згорнути або ж «наглухо» закрити ним отвір. Простота монтажу дозволяє переносити їх з отвору на отвір за умови збігу габаритів. Управління таким полотном може бути двох типів – ручне або автоматичне.

Варіанти установки бувають двох видів – накладної, коли короб розташовується над прорізом, і вбудований – роллета буде згортатися в короб в ніші отвору. Така універсальність і можливість установки на будь-якому етапі ремонту і експлуатації будівлі забезпечують роллетам значну популярність. З найбільш поширених моделей – ролети на вікнах, також часто можна зустріти ролети на балконі, встановлюють їх і на двері, і навіть на отвір гаража.

У регіональному представництві в Павлограді вас чекають:

 • гостинний прийом;
 • обговорення з кваліфікованими менеджерами вашої ідеї;
 • підбір варіантів реалізації проєкту;
 • оформлення договору на виробництво, доставку і монтаж конструкцій;
 • супровід проєкту від ідеї до здачі готового об’єкта.

Також надаємо можливість замовити сервісне обслуговування, що дозволяє значно продовжити безперебійний термін експлуатації.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролети з металевого профілю

Металевий профіль – економічний за ціною, одношаровий, призначений для отворів не більше 5 кв. м.


Пінонаповнені ролети

Пінонаповнений профіль – середньої цінової категорії, багатошаровий – складається з металевої оболонки і пінного наповнювача (поліуретан), крім захисної функції відмінно справляється з енергоефективністю.


Рольставні з екструдованого профілю

Екструдований профіль – найбільш дорогий матеріал, призначений для прорізів до 15 кв.м, виготовляється із цільних злитків алюмінію, в конструкції передбачені внутрішні ребра жорсткості, що дозволяє використовувати його як захисну конструкцію.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити, щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Павлограді?

  Для захисту отворів ролети і рольставні – незамінні конструкції «3 в 1». Вони здатні одночасно замінити жалюзі, дерев’яні віконниці і металеві решітки. Але при цьому дотримується забезпечення:

  ✅ можливості регулювання освітлення;

  ✅ захисту від несанкціонованого доступу або переглянути об’єкт зовні (крім решіток);

  ✅ запобігання попадання пилу і опадів;

  ✅ естетика конструкцій і її поєднання з архітектурними елементами будівлі.

  Крім того, для створення ексклюзивної моделі, може застосовуватися метод офсетного друку, коли на полотно наноситься будь-який малюнок, в тому числі і рекламного характеру.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність для користувача

  До типу управління ролетами відносяться ручне і автоматичне, які можуть бути присутніми на одній конструкції.

  Ручне управління

  В асортименті компанії «ВСВ-Групп», з яким можна ознайомитися в офісі в Павлограді, представлені наступні типи приводів ручного управління:

  • стрічковий тип – для регулювання ходу полотна застосовується стрічка, кінці якої закріплені на валу і котушці, такий тип відносно недорогий і розрахований на полотно масою до 15 кг;
  • воротковий тип – назва походить від ручки – воротка, за допомогою якої регулюється рух полотна, так як ручка скріплюється з валом, привід розрахований на роллету масою до 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – конструктивна особливість цього типу приводу – наявність пружини всередині валу, за рахунок зусилля якої полотно згортається в рулон, пристрій розрахований на роллету масою до 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Автоматичне управління для ролетної продукції, яка представлена ​​в асортименті Павлоградського офісу, включає фірмові комплекти від білоруської і італійської торгових марок. Вони повністю адаптовані для функціонування в умовах клімату України, а з асортименту можна вибрати найбільш оптимальний і раціональний варіант.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Остаточна ціна ролет залежить від трьох основних чинників:

  ✔ параметри отвору установки конструкції – наприклад, ролети на гараж значно дорожче, ніж ролети на вікна;

  ✔ тип профілю – металевий профіль дешевше екструдованого;

  ✔ наявність або відсутність типу управління.

  Також до вартості замовлення за погодженням із замовником можуть бути додані послуги доставки на об’єкт і монтаж конструкції з пусконалагоджувальними операціями.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Павлограді?

  Послуги проєктування, монтажу та обслуговування ролет в Павлограді від «ВСВ-Груп»

  Виробництво

  В асортименті представництва в Павлограді представлені варіанти готових рішень для обладнання отворів. Але водночас, ви можете в ході консультації з менеджером оформити замовлення на виробництво будь-якої конструкції, а також повністю ексклюзивної моделі.

  Виготовлення

  Процес виготовлення ролет виконується за технологією, розробленою провідними компаніями-виробниками. Технологію, своєю чергою, регламентує міжнародне і європейське законодавство щодо стандартів якості та безпеки.

  Установка

  Процес установки ролет досить універсальний, тому що його можна проводити на будь-якому етапі експлуатації будівлі. Головна особливість в тому, що при уявній простоті, важливо дотримуватися технології і не допускати порушення геометрії в процесі монтажу, оскільки від його якості залежить робочий ресурс конструкції.

  Гарантія

  При оформленні договору на виробництво і монтаж ролет в представництві, клієнтам доступна гарантія на виконані роботи протягом 1 року з повним сервісним обслуговуванням. Зовнішній вигляд залишиться початковим протягом 10 років з дня установки завдяки використанню лакофарбових матеріалів з домішками поліаміду.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Компанія «ВСВ-Груп» пропонує вибрати з широкого асортименту моделей або замовити виготовлення і купити ролети в Павлограді за цінами виробника без націнок і переплат, а також комплексом супутніх послуг, що спрощують установку та експлуатацію ролет.

  Наша компанія вже понад 10 років розвиває бізнес-напрямок «ролети». За цей період ми напрацювали необхідний досвід, щоб пропонувати не тільки стандартні конструкції, але і виробництво унікальних моделей, включаючи інноваційні конструкції, які тільки виходять на український ринок, але в Павлограді та Дніпрі доступні до замовлення.

  Різноманітність ролетних моделей забезпечено декількома факторами. Крім функціональності і способу управління, ролетні конструкції відрізняються:

  • властивостями матеріалів для виготовлення;
  • особливостями конфігурації профілів;
  • типом декоративного покриття.

  Матеріал виготовлення

  Ролетне полотно – це збірна конструкція з окремих сегментів – профілів-ламелей. Особливість таких сегментів в наявності спеціальних зачепів на корпусі, за допомогою яких сегменти з’єднуються між собою, утворюючи напіврухоме зчеплення. Така властивість полотна дозволяє йому легко згортатися в рулон і збиратися всередині захисного короба. Профілі-ламелі розрізняються між собою матеріалом виготовлення. Для ролет застосовуються такі види профілю: металевий, екструдований, пінонаповнений.

  Функціональні відмінності

  Ролетна продукція також різниться за функціональним призначенням. За цим параметром умовно ролети можна розділити на три види:

  • рольставні – для полотна застосовуються цільні або перфоровані профілі, основне призначення – захист від негоди і сонячних променів, а також базовий захист від злому;
  • захисні ролети – найчастіше виготовлені з екструдованих ламелей, відносяться до досить дорогих конструкцій і призначені для об’єктів, які потребують особливої ​​уваги та охоронних заходів;
  • ролетні решітки – міра безпеки, що має попит для житлових і комерційних об’єктів, розсіює сонячні промені і надійно оберігає елементи скління, не порушуючи оглядовості.
Контакти
Павлоград
(Павлоград)
Павлоград, вул. Верстатобудівників, 14д
Кривий Ріг
(Кривий Ріг)
Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 2
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів