Перевантажувальне обладнання для складу

Перевантажувальне обладнання для автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт

Перевантажувальне обладнання одна з головних складових облаштованного складу. З його допомогою перевозять товари усередині складу, проводять їх навантаження і розвантаження. Сучасна вантажна техніка дозволяє значно спростити складську логістику і зробити її безпечнішою.

Також за допомогою складського обладнання можна переміщати вантажі між поверхами і будівлями, а також між приміщеннями, де необхідно дотримуватися особливого мікроклімату.

Рішення, ідеально відповідає Вашим потребам

Вирівнюючі платформи

Вирівнюючі платформи (доклевелери). Служать для стикування складської підлоги з кузовом автомобіля. Вони забезпечують швидкий рух автоматичного навантажувача при розвантаженні і навантаженні товарів. Доклевелери бувають електрогідравлічними і механічними. Підйом і опускання платформи забезпечують аппарели. Вони бувають телескопічними і поворотними. Поворотні типи підходять для виконання нескладних завдань, а телескопічні використовують, коли потрібно максимально точно розташувати платформу щодо кузова автомобіля.


Герметизатори отворів

Герметизатори прорізу (докшелтери). Призначені для герметизації окремих отворів між складськими приміщеннями, в яких необхідно підтримувати різний мікроклімат. Використання докшелтерів дозволяє значно зменшити споживання енергії і спростити підтримку необхідних температурних умов.


Перевантажувальні шлюзтамбури

Перевантажувальні тамбури. Зберігають мікроклімат під час навантаження і розвантаження товарів. Виконані у формі шлюзів, які герметизуються за допомогою докшелтерів. Бічні стінки тамбурів виготовляють з сендвічних панелей, що забезпечує високий рівень герметичності і міцності.


Підйомні столи

Підйомні столи застосовуються для переміщення великогабаритних та великовагових предметів на заводах, промислових об’єктах і т.д. Максимальна висота підйому 5 метрів.


Відкидні мости

Перевантажувальні мости. Допомагають компенсувати різницю в висоті між кузовом автомобіля і вантажною платформою. Механічні відкидні мости дозволяють компенсувати різницю до 360 мм і витримують високі навантаження до декількох тонн. Переносні мости легші і мобільні, але дозволяють покрити до 240 мм різниці в висоті.


Мобільні рампи

Мобільні рампи. Забезпечують доступ навантажувача в кузов автомобіля в випадках, коли неможливо використовувати доклевелери або відкидні мости. Гарантують швидке і зручне розвантаження і завантаження товарів.

ІНШЕ
Доковое оборудование: назначение, конструктивные решения и особенности выбора
21 October 2019
ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Перегрузочный мост: механика против гидравлики
6 November 2019

Питання та відповіді

 • Чому варто купити вантажне устаткування?

  Докове обладнання має ряд переваг:

  • По-перше, воно гарантує безпеку навантажувальних робіт. Конструкція механізмів знижує небезпеку травматизму робітників і зменшує ризики пошкодження електронного та механічного обладнання.
  • По-друге, докове обладнання забезпечує високу швидкість і зручність транспортування товару і дозволяє дотримуватися всіх температурних норм навіть під час навантаження-розвантаження.
  • По-третє, перевантажувальна техніка універсальна і може використовуватися в різних приміщеннях, для різних платформ і вантажних автомобілів. При цьому її вартість доступна для всіх видів бізнесу.
 • Які функції виконує перевантажувальне обладнання?
  • Збільшення швидкості завантаження і вивантаження.
  • Захист від несанкціонованого доступу.
  • Підтримання стабільної температури.
  • Підвищення безпеки персоналу.
  • Зменшення витрат, викликаних ушкодженням продукції, в тому числі зза впливу несприятливих кліматичних умов.
  • Скорочення персоналу, що займається перевантаженням.
 • Як вибрати і замовити вантажне устаткування у VSV Group?

  В каталозі компанії VSV Group ви знайдете всі види складського устаткування за відмінною ценою. Рівень якості механізмів – підтверджують численні сертифікати якості України і Європи. Крім того, ми настільки впевнені в якості, що надаємо власну гарантію на все перевантажувальне обладнання. Навіть при найвищому навантаженні техніка прослужить багато років.

  Якщо у вас є питання, ви можете задати їх фахівцям відділу збуту. Вони розкажуть вам про всі особливості товарів і допоможуть підібрати найбільш відповідну техніку для ваших цілей і завдань в Києві і інших містах України. Співпрацювати з VSV Group вигідно. Купіть докові механізми у нас і переконайтеся в цьому самостійно.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?