Відкидні перевантажувальні мости

Відкидні перевантажувальні мости - краще рішення для оптимізації вантажно-розвантажувальних робіт

Перевантажувальний міст нівелює різницю в висоті між навантажувальною платформою і кузовом автомобіля при завантаженні і розвантаженні товарів. Конструкція механізму дуже проста, що дозволяє взаємодіяти з різними параметрами вантажних автомобілів: від мінівенів до повнорозмірних фур.

Доклевелер значно спрощує і прискорює всі процеси складської логістики. При цьому він забезпечує високий рівень безпеки робочих, зменшує ризики пошкодження механізмів і витримує високі навантаження (до 4000 кг).

Механічний відкидний міст використовується в великих і невеликих складах, на технічних виробництвах і в автомобільних майстернях.

Понад 100 компаній і підприємств вже оцінили всі переваги наших відкидних мостів!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніше докове обладнання для оптимізації складу. Воно виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  складання технічного завдання

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення відкидного моста

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Відкидні перевантажувальні мости

Механічні відкидні мости за своєю функціональністю близькі до доклевелерів. Вони забезпечують доступ автонавантажувача в вантажний транспорт, підвищуючи ефективність процесу перевантаження.

Відкидні мости застосовуються для компенсації незначної різниці висоти (до 360 мм) між підлогою перевантажувального терміналу і кузовом вантажного автомобіля. Розрізняють два їх основних типи – стаціонарні і ковзаючі. Механічні відкидні мости змінного типу дозволяють здійснювати перевантажувальні роботи на кількох ділянках пандуса по черзі. Досягається це за рахунок направляючої рейки, по якій міст переміщується від однієї ділянки перевантаження до іншої.

У конструкції відкидних мостів три основних елементи. Це – вантажна платформа, апарель і система пружинного балансування. «Відкидання» моста в кузов автомобіля здійснюється за допомогою спеціальної ручки. Після закінчення перевантажувальних робіт міст замає своє попереднє вертикальне положення.

Всі моделі механічних відкидних мостів, що поставляються компанією ВСВ-Груп, оснащені спеціальними замками для блокування моста в вертикальному положенні, сертифіковані і відповідають європейським стандартам.

Різновиди відкидних мостів

Перевантажувальні мости бувають таких видів:

 1. Стаціонарні механічні мости. Встановлюються в одній точці розвантажувальної платформи і закріплені вбудованим замком, який фіксує конструкцію. Вони здатні витримувати до 4 тонн навантаження. Стаціонарні платформи часто використовуються на складах з високим трафіком.
 2. Ковзаючі механічні мости. Пристрій також закріплюється на платформі, але за допомогою спеціальної рейки його можна пересувати уздовж пандуса. Мобільність такого левелера прискорює процес завантаження і розвантаження. Вам не потрібно паркувати автомобіль точно біля платформи.
 3. Переносні мости. Компактні металеві конструкції, які перевозять і встановлюють за допомогою навантажувача. Вони не вимагають електричного підключення, тому їх використовують при перебоях з живленням або за його відсутності. Також вони добре підходять для дрібних навантажувальних робіт.

При цьому різні типи мостів мають власними перевагами. Вбудовані конструкції максимально надійні і міцні. Ковзаючі моделі забезпечують необхідний рівень мобільності.

Пересувні платформи за допомогою автонавантажувача можна перемістити в будь-яку частину складу або зовнішньої території. З їх допомогою навантаження і розвантаження стає безпечніше і швидше, але для їх встановлення необхідно більше часу і зусиль.

У вас є заміри?

Вкажіть ваші заміри і ми підберемо вам кращий варіант

Конструкція перевантажувальної платформи

Основна частина відкидного моста – це сама платформа. Її виготовляють з листа рифленої легованої сталі не менше 6 мм завтовшки, що дозволяє витримувати високі і тривалі навантаження. Лист укріплений поздовжніми балками, які рівномірно розподіляють навантаження на опори.

Платформа рухається вгору-вниз за допомогою гідравлічної системи. У деяких різновидах доклевелерів є висувна апарель, яка дозволяє провести більш точну стиковку з кузовом вантажівки.

На бічні кордони платформи кріпиться спеціальна сигнальна смуга, яка показує рівень підйому моста. Вона необхідна для безпеки автонавантажувача і операторів.

Тип конструкції Гидравлічна  Переносна
Довжина (мм) до 1500 мм до 2000 мм
Ширина (мм) до 2000 мм до 2000 мм

Робочий діапазон

120-200 мм о-260 мм
Товщина верхнього листа від 6 мм від 6 мм
Максимальне навантаження до 4000 кг (40 кН) до 4000 кг (40 кН)
Діапазон робочих температур від -30 до +50 від -30 до +50
Вага (кг) від 150 до 280  від 340 до 370

Великий вибір відкидних мостів в інтернет-магазині VSV-Group

Перевантажувальний міст підходить для кузовів більшості сучасних вантажних автомобілів. У каталозі нашого онлайн-магазина ви знайдете великий вибір левелерів.

Ціна на вантажні платформи залежить від типу конструкції, її кріплень, додаткових особливостей. Вартість конструкції стартує від 18 000 грн.

Ви не знаєте, які конструкції підійдуть для вашого складу? Хочете дізнатися більше про бренди і товари? Зверніться до наших менеджерів відділу збуту. Вони допоможуть підібрати найбільш підходящі рішення за найвигіднішою вартості.

Українські та європейські сертифікати якості підтверджують надійність конструкцій. Більш того, ми самі надаємо гарантію, що платформа при правильній експлуатації прослужить не менше 5 років.

Обирайте перевантажувальний міст в VSV Group. Ви можете купити складське обладнання в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Зробіть свій склад більш зручним і функціональним – замовляйте в VSV Group.

Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів