Пластикова тара

Пластикова тара - ефективне рішення для вашого бізнесу

Сьогодні без пластикової тари складно уявити собі виробництво і торгівлю. Така упаковка має масу переваг, які дозволяють захистити продукцію, організувати простір для зберігання, знизити витрати на транспортування. Пластик має невелику вагу, але високу міцність, тому в Україні полімерною тарою користуються багато виробників товарів. Завдяки різноманітності ящиків і контейнерів кожен знаходить те, що необхідно.

Різновиди пластикової тари

Скляна і металева упаковка давно застаріла через свою громіздкість, крихкість і дорожнечу. Пластик застосовується і для харчових продуктів, і для рідких матеріалів, і для великогабаритних вантажів. У зв’язку з цим виділяють кілька видів упаковки:

 • лотки і ящики;
 • великогабаритна тара;
 • контейнери;
 • піддони.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Пластикові ящики

Ви можете купити ємності практично будь-якого кольору і розміру, щоб вони ідеально підходили не тільки для транспортування, але також для прилавків і виставкових павільйонів. Раціональне використання складського простору і привабливість на вітрині магазину можуть забезпечити одні і ті ж ящики.


Великогабаритні пластикові контейнери

Великогабаритні ємності підходять для складу, для зберігання і переміщення вантажів, які мають велику вагу. Запчастини, напівфабрикати, сипучі вантажі все це зручно і просто транспортувати в великих пластикових контейнерах, які самі по собі мають невелику вагу. Завдяки таким ємностям навіть великі складські приміщення можна утримувати в порядку і чистоті.


Пластикові контейнери

Без контейнерів не обходиться жодне виробництво, оскільки це універсальний спосіб зберігати і транспортувати товари невеликих габаритів і середньої ваги. Їх часто застосовують у фармацевтичній і харчовій промисловості, в сільському господарстві і майже у всіх інших сферах.


Харчова пластикова тара

Відповідна упаковка допоможе впорядкувати роботу, зробити комфортною логістику і транспортування. Полімери допоможуть зберегти харчові продукти в цілості й схоронності, тримати їх в сертифікованої тарі, яка відповідає всім нормам і підтримувати порядок на складі. Успішне підприємство це увага до дрібниць і турбота про якість продукції.


Пластикові піддони

Піддони призначені для зберігання і переміщення вантажів. Вони часто використовуються при транспортуванні на складах, оскільки сприяють дотриманню гігієнічних норм і захищають вантаж від пошкоджень. На українському ринку палети з’явилися відносно недавно, але вже активно використовуються у всіх видах промисловості.


Сміттєві контейнери

Несприйнятливі до перепадів температур і вологості, стійкі до впливу грибка і цвілі. Вони можуть служити роками, не втрачаючи своїх первинних властивостей. Баки для ТПВ легко помити, при контакті з миючими засобами вони не руйнуються і не деформуються. Використовувати їх можна для будь-яких матеріалів, вони дуже легкі. Важливо також і те, що якісний пластик хімічно інертний, тому в ньому можна утримувати продукцію хімічної промисловості.


Пластикові лотки

Для самих дрібних деталей, таких як металовироби, використовуються ящики. Їх можуть застосовувати і вдома для зберігання дрібниць, і в гаражах, і в автомобільній промисловості або на складі. Це можуть бути окремі ємності або модульні конструкції з осередками.


Модульні пластикові ящики

Такі ємності ідеально підходять для стелажів, в них можна зберігати фурнітуру, рибальські снасті, косметику, запчастини. Ціна такої упаковки відрізняється демократичністю, тару можна купити і замовити з доставкою по всій Україні.

Інше
Как выглядит мусорный контейнер будущего?
24 травня 2019
Інше
«Хімічний» склад пластикової тари для складу. Як не помилитися у виборі?
19 червня 2019
Інше
ПВХ завесы: как сохранить тепло в помещении
6 жовтня 2019

Питання та відповіді

 • У чому переваги пластикової тари від ВСВ-Групп?

  Полімерна упаковка має ряд переваг, завдяки яким стала затребуваною і замінила інші матеріали. Серед головних її плюсів:

  • зносостійкість;
  • доступна ціна;
  • легкість, невелика вага;
  • гігієнічність;
  • естетичність;
  • простота в експлуатації;
  • можливість 100% утилізації.

  Всі ці якості дозволили пластикової продукції завоювати ринок і набути широкого поширення.

  Продажем таких виробів займається наша компанія VSV-Group, яка має представництва в багатьох великих містах України – Києві, Дніпрі, Одесі, Донецьку, Луцьку та інших. У нашому каталозі ви можете знайти пластикові ємності різної конфігурації, їх завжди можна замовити з доставкою в будь-який населений пункт.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів