Пластикова тара

Пластикова тара - ефективне рішення для вашого бізнесу

Сьогодні без пластикової тари складно уявити собі виробництво і торгівлю. Така упаковка має масу переваг, які дозволяють захистити продукцію, організувати простір для зберігання, знизити витрати на транспортування. Пластик має невелику вагу, але високу міцність, тому в Україні полімерною тарою користуються багато виробників товарів. Завдяки різноманітності ящиків і контейнерів кожен знаходить те, що необхідно.

Різновиди пластикової тари

Скляна і металева упаковка давно застаріла через свою громіздкість, крихкість і дорожнечу. Пластик застосовується і для харчових продуктів, і для рідких матеріалів, і для великогабаритних вантажів. У зв’язку з цим виділяють кілька видів упаковки:

 • лотки і ящики;
 • великогабаритна тара;
 • контейнери;
 • піддони.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Пластикові ящики

Ви можете купити ємності практично будь-якого кольору і розміру, щоб вони ідеально підходили не тільки для транспортування, але також для прилавків і виставкових павільйонів. Раціональне використання складського простору і привабливість на вітрині магазину можуть забезпечити одні і ті ж ящики.


Великогабаритні пластикові контейнери

Великогабаритні ємності підходять для складу, для зберігання і переміщення вантажів, які мають велику вагу. Запчастини, напівфабрикати, сипучі вантажі все це зручно і просто транспортувати в великих пластикових контейнерах, які самі по собі мають невелику вагу. Завдяки таким ємностям навіть великі складські приміщення можна утримувати в порядку і чистоті.


Пластикові контейнери

Без контейнерів не обходиться жодне виробництво, оскільки це універсальний спосіб зберігати і транспортувати товари невеликих габаритів і середньої ваги. Їх часто застосовують у фармацевтичній і харчовій промисловості, в сільському господарстві і майже у всіх інших сферах.


Харчова пластикова тара

Відповідна упаковка допоможе впорядкувати роботу, зробити комфортною логістику і транспортування. Полімери допоможуть зберегти харчові продукти в цілості й схоронності, тримати їх в сертифікованої тарі, яка відповідає всім нормам і підтримувати порядок на складі. Успішне підприємство це увага до дрібниць і турбота про якість продукції.


Пластикові піддони

Піддони призначені для зберігання і переміщення вантажів. Вони часто використовуються при транспортуванні на складах, оскільки сприяють дотриманню гігієнічних норм і захищають вантаж від пошкоджень. На українському ринку палети з’явилися відносно недавно, але вже активно використовуються у всіх видах промисловості.


Сміттєві контейнери

Несприйнятливі до перепадів температур і вологості, стійкі до впливу грибка і цвілі. Вони можуть служити роками, не втрачаючи своїх первинних властивостей. Баки для ТПВ легко помити, при контакті з миючими засобами вони не руйнуються і не деформуються. Використовувати їх можна для будь-яких матеріалів, вони дуже легкі. Важливо також і те, що якісний пластик хімічно інертний, тому в ньому можна утримувати продукцію хімічної промисловості.


Пластикові лотки

Для самих дрібних деталей, таких як металовироби, використовуються ящики. Їх можуть застосовувати і вдома для зберігання дрібниць, і в гаражах, і в автомобільній промисловості або на складі. Це можуть бути окремі ємності або модульні конструкції з осередками.


Модульні пластикові ящики

Такі ємності ідеально підходять для стелажів, в них можна зберігати фурнітуру, рибальські снасті, косметику, запчастини. Ціна такої упаковки відрізняється демократичністю, тару можна купити і замовити з доставкою по всій Україні.

ІНШЕ
Как выглядит мусорный контейнер будущего?
24 May 2019
ІНШЕ
«Химический» состав пластиковой тары для склада. Как не ошибиться в выборе?
19 June 2019
ІНШЕ
ПВХ завесы: как сохранить тепло в помещении
6 October 2019

Питання та відповіді

 • У чому переваги пластикової тари від ВСВ-Групп?

  Полімерна упаковка має ряд переваг, завдяки яким стала затребуваною і замінила інші матеріали. Серед головних її плюсів:

  • зносостійкість;
  • доступна ціна;
  • легкість, невелика вага;
  • гігієнічність;
  • естетичність;
  • простота в експлуатації;
  • можливість 100% утилізації.

  Всі ці якості дозволили пластикової продукції завоювати ринок і набути широкого поширення.

  Продажем таких виробів займається наша компанія VSV-Group, яка має представництва в багатьох великих містах України – Києві, Дніпрі, Одесі, Донецьку, Луцьку та інших. У нашому каталозі ви можете знайти пластикові ємності різної конфігурації, їх завжди можна замовити з доставкою в будь-який населений пункт.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?