Харчова пластикова тара

Основні переваги харчової пластикової тари:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота мийки та дезінфекції
Мінімальна вага

Харчова пластикова тара - безпечний і зручний спосіб зберігання і транспортування різних харчових продуктів

Купуючи пластикову тару, ви значно удосконалите процес зберігання продуктів. Полімерні ємності не вимагають особливих заходів щодо догляду, їх можна мити хімічними засобами, тоді як дерево деформується від вологи і його частинки можуть залишитися в вмісті контейнера.

Металеві конструкції мають велику вагу і вимагають особливих заходів щодо догляду, тому така тара використовується все рідше. Ящики стають все більш популярними завдяки універсальності, вони з легкістю замінять більшість відомих конструкцій.

Купити тару для харчових продуктів можна в нашій компанії VSV-Group. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, а представництва є в багатьох великих містах – Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Кропивницького та інших.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості ящиків для продуктів

Пластикові ящики широко використовуються в харчовій промисловості, оскільки вони підходять для тривалого зберігання в холодильнику. Охолоджувати і заморожувати продукцію можна разом з тарою, негативні температури їй не страшні. Такі ємності позитивно впливають на продуктивність праці, дозволяють заощадити на логістиці і транспортуванні. Ящики для м’яса мають спеціальну конструкцію з посиленими вузлами, при цьому важать від 1,5 до 5 кг. Їх легко чистити і можна мити з миючими засобами – пластик до них стійкий.

Існують також євроконтейнери, які відповідають європейським стандартам і розмірам. Вони оснащені полозами і підходять для штабелювання. Моделі з перфорованими стінками забезпечать доступ повітря до продукції, яка вимагає вентиляції.

У таких ящиках зручно транспортувати овочі і фрукти. Моделі з закритими стінками підійдуть для рідких і сипучих харчових продуктів, а для особливо важких вантажів потрібна тара з посиленим дном. У нашій компанії VSV-Group можна замовити такі ємності з доставкою по Україні.

Харчова пластикова тара може бути укомплектована спеціальною кришкою, яку можна запечатати. Це дасть додатковий захист вантажу і забезпечить його збереження. Деякі ящики містять спеціальні роздільники для дрібних або штучних товарів.

Розмір комірок може регулюватися. Ціна таких контейнерів демократична, з огляду на її довговічність і зносостійкість. Варто врахувати і те, що пластик дозволяє заощадити на транспорті, не вимагає утилізації і піддається повторній переробці.

Переваги тари для харчових продуктів

Особливість пластикової тари і секрет її популярності у всьому світі полягає в наступних характеристиках:

  • універсальна конструкція;
  • різноманітність розмірів;
  • ергономічність;
  • гігієнічність;
  • простота в експлуатації;
  • тривалий термін служби.

Продаж пластикових контейнерів для м’яса та інших продуктів для багатьох стала вирішенням проблеми з транспортуванням. Спеціальні ящики забезпечують легкість і зручність навантаження і перевезення продукції. Вони використовуються для:

  • м’яса і риби;
  • молочних продуктів;
  • фруктів, овочів;
  • бакалії, сипучих.

Така тара відповідає гігієнічним нормам і зроблена з екологічно чистого і нетоксичного матеріалу.

При дотриманні правил експлуатації таку ємність можна використовувати до 10 років. Вона міцна і герметична, легко миється і зберігає презентабельний зовнішній вигляд. Доступні вироби різних кольорів і розмірів, що дозволяє використовувати ящики для харчових продуктів різних видів.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів