Модульні пластикові ящики

Основні переваги модульних лотків:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Модульні пластикові лотки - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Блоки з осередками – це приклад практичності і функціональності, вдалого дизайну і акуратного зовнішнього вигляду. Такі стелажі можна розташувати не тільки на складі, але і в торговому залі, щоб забезпечити доступ до потрібних товарів. Кольоровий пластик дозволяє підібрати варіант, який підходить до особливостей і колірній гамі інтер’єру. Універсальний спосіб зберігання дрібних деталей сьогодні доступний всім.

Продажем таких конструкцій займається наша компанія VSV-Group, яка здійснює доставку продукції по всій Україні і має представництва в великих містах – Києві, Кропивницького, Луцьку, Одесі, Дніпрі та інших.

Понад 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості модульних пластикових лотків

Модульні пластикові ящики являють собою ідеальну конструкцію для зберігання дрібних товарів в торгових залах та на складських майданчиках. Це система з кольоровими або з прозорими висувними осередками, об’єднаними спільним корпусом. Такі конструкції можуть збиратися в блоки по кілька штук.

Додатково вони можуть бути обладнані роздільниками, що дозволяють зберігати кілька видів продукції в одному шухлядці. Застосовуються такі засоби для вирішення найрізноманітніших завдань на складах і в магазинах.

Конструкція модульних ящиків

Модульна пластикова тара складається з корпусу і висувних осередків. Їх характерна особливість – наявність спеціальних напрямних, за допомогою яких ящики можуть збиратися в блоки. Їх можна об’єднувати десятками і створювати блоки необхідної форми, висоти, ширини.

Габарити такого короба будуть залежати від площі складських приміщень і передбачуваного місця розташування ємностей. У таких конструкціях є задня стінка, яка не дає осередкам провалюватися, а також захищає вміст від пилу і вологи.

Шухлядки можуть відрізнятися по висоті, ширині і глибині. Залежно від цього в них може бути від одного до трьох роздільників. Для складу зручно вибрати прозорі осередки, щоб їх вміст було легше ідентифікувати і знайти необхідні деталі. Стійки для таких скриньок можуть бути двосторонніми або однобічними, стаціонарними або рухомими. Для складу можна вибрати стандартні конструкції або замовити виріб за індивідуальними мірками.

Переваги модульних конструкцій

Пластикова продукція має попит і стала популярною не просто так. Вона має безліч переваг, а у модульних ящиків є додаткові особливості:

  • висока ергономічність;
  • зручність в експлуатації;
  • надійне зберігання дрібниць;
  • стійкість до перепадів температур;
  • довговічність.

Доступна ціна теж є перевагою цієї продукції. Вам не доведеться купувати громіздкі меблі, досить знайти місце для стелажів і заповнити ящики.

Завдяки продуманому дизайну користуватися пластиковими ящиками дуже легко. Вони міцно тримаються в корпусі і не випадуть з нього, але при необхідності ємність можна вийняти. Пластик досить міцний для зберігання метизів та інших важких деталей, тому він підходить як для домашнього використання, так і для торгівлі або виробництва. Активно використовується в магазинах електротехніки, автозапчастин і інших супермаркетах, де товарних позицій тисячі.

У нашому каталозі ви зможете знайти найрізноманітнішу пластикову тару і купити обладнання для свого підприємства, гаража або будинку. Ціна таких виробів вигідно відрізняється від дерев’яних і металевих конструкцій. Модулі дають вам перевагу, оскільки сприяють схоронності товару, допомагають організувати простір і тримати потрібні товари під рукою.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів