Пластикові ящики

Основні переваги пластикових ящиків:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана конструкція
Міцність і зносостійкість
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Пластикові ящики - універсальна ємність для зберігання і транспортування різних деталей і запчастин

Вони можуть бути використані для зберігання запчастин, метизів, кріплень та інших товарів. Ємності створені спеціально для важких вантажів, тому мають укріплене дно, стінки і кути.
Такі ящики можуть служити не один рік навіть при активному використанні. Довговічні і зносостійкі, вони використовуються в автомобільній, харчової промисловості, а також в інших галузях.

Ви можете замовити ящики для зберігання товару з доставкою по всій Україні і обладнати свій склад у відповідності до сучасних тенденцій. Якісні ємності не тільки забезпечать збереження вмісту, а й забезпечать зручний доступ до нього. Продажем такого обладнання займається наша компанія VSV-Group з головним офісом в Києві і представництвами в Полтаві, Чернівцях, Донецьку, Дніпрі, Хмельницькому та інших містах.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості конструкції пластикових ящиків

Складські ящики можуть бути з суцільним або посиленим дном. Суцільне дно призначене для середніх навантажень, а посилене використовують для транспортування і зберігання найбільш важких металевих вантажів – запчастин та інших автомобільних товарів. Також є моделі з рифленим дном, яке забезпечує стійкість під час транспортування і плавний рух по конвеєру. На стінках розташовуються ребра жорсткості, які підсилюють їх міцність.

На бічних стінках ящиків є спеціальний простір для пальців, завдяки чому ємність можна без труднощів взяти і підняти – вона точно не випаде з рук. Також є отвори для пломбування скриньок, додаткові кріплення для канбан-карти.

Подібні ємності можна ставити одна на іншу – завдяки спеціальному бортику вони будуть міцно триматися, що сприяє збереження товару і успішному транспортуванню. Це зручно і для складу (для економії простору).

Переваги пластикових ящиків

Сучасна тара з полімерних матеріалів відповідає високим вимогам покупців. Вона відрізняється:

  • тривалим терміном експлуатації;
  • міцністю і зносостійкістю;
  • стійкістю до перепадів температур;
  • легкістю і зручністю експлуатації.

Завдяки стандартизації тари ви зможете поєднувати ящики різних розмірів. Це дозволяє ефективно використовувати простір складу і розміщувати ємності на піддоні так, щоб при транспортуванні вони залишалися на місці.

Ціна таких виробів значно менше, ніж металевих. Пластик відрізняється багатооборотністю, його не потрібно утилізувати і можна використовувати повторно. За рахунок багаторазового використання тара знижує витрати на логістику, частково компенсує її вартість і вторинна переробка матеріалу.

Ергономічність теж знижує витрати на транспортування, а легкість і компактність виробів сприяють ефективності роботи. Широкий асортимент пластикових ящиків дозволяє вибрати тару, яка підходить для будь-якого завдання.

Якщо ви вже вирішили купити пластикові ящики, то необхідно визначитись з габаритами і об’ємом необхідної упаковки, зверніть увагу на вагу кожної одиниці. Прямокутні і квадратні контейнери універсальні, але конструкція повинна відповідати вазі і розмірам вантажу.

Більшість моделей оснащені кришками, які щільно прилягають до корпусу і перешкоджають попаданню пилу, вологи і бруду всередину. Міцні та надійні конструкції позбавлять вас від проблем зі зберіганням і переміщенням деталей. Подбайте про своє підприємство – вибирайте зручну і сучасну тару.

ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів