Пластикові ящики

Основні переваги пластикових ящиків:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана конструкція
Міцність і зносостійкість
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Пластикові ящики - універсальна ємність для зберігання і транспортування різних деталей і запчастин

Вони можуть бути використані для зберігання запчастин, метизів, кріплень та інших товарів. Ємності створені спеціально для важких вантажів, тому мають укріплене дно, стінки і кути.
Такі ящики можуть служити не один рік навіть при активному використанні. Довговічні і зносостійкі, вони використовуються в автомобільній, харчової промисловості, а також в інших галузях.

Ви можете замовити ящики для зберігання товару з доставкою по всій Україні і обладнати свій склад у відповідності до сучасних тенденцій. Якісні ємності не тільки забезпечать збереження вмісту, а й забезпечать зручний доступ до нього. Продажем такого обладнання займається наша компанія VSV-Group з головним офісом в Києві і представництвами в Полтаві, Чернівцях, Донецьку, Дніпрі, Хмельницькому та інших містах.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості конструкції пластикових ящиків

Складські ящики можуть бути з суцільним або посиленим дном. Суцільне дно призначене для середніх навантажень, а посилене використовують для транспортування і зберігання найбільш важких металевих вантажів – запчастин та інших автомобільних товарів. Також є моделі з рифленим дном, яке забезпечує стійкість під час транспортування і плавний рух по конвеєру. На стінках розташовуються ребра жорсткості, які підсилюють їх міцність.

На бічних стінках ящиків є спеціальний простір для пальців, завдяки чому ємність можна без труднощів взяти і підняти – вона точно не випаде з рук. Також є отвори для пломбування скриньок, додаткові кріплення для канбан-карти.

Подібні ємності можна ставити одна на іншу – завдяки спеціальному бортику вони будуть міцно триматися, що сприяє збереження товару і успішному транспортуванню. Це зручно і для складу (для економії простору).

Переваги пластикових ящиків

Сучасна тара з полімерних матеріалів відповідає високим вимогам покупців. Вона відрізняється:

  • тривалим терміном експлуатації;
  • міцністю і зносостійкістю;
  • стійкістю до перепадів температур;
  • легкістю і зручністю експлуатації.

Завдяки стандартизації тари ви зможете поєднувати ящики різних розмірів. Це дозволяє ефективно використовувати простір складу і розміщувати ємності на піддоні так, щоб при транспортуванні вони залишалися на місці.

Ціна таких виробів значно менше, ніж металевих. Пластик відрізняється багатооборотністю, його не потрібно утилізувати і можна використовувати повторно. За рахунок багаторазового використання тара знижує витрати на логістику, частково компенсує її вартість і вторинна переробка матеріалу.

Ергономічність теж знижує витрати на транспортування, а легкість і компактність виробів сприяють ефективності роботи. Широкий асортимент пластикових ящиків дозволяє вибрати тару, яка підходить для будь-якого завдання.

Ви можете замовити ящики для зберігання товару з доставкою по всій Україні і обладнати свій склад у відповідності до сучасних тенденцій. Якісні ємності не тільки забезпечать збереження вмісту, а й забезпечать зручний доступ до нього. Продажем такого обладнання займається наша компанія VSV-Group з головним офісом в Києві і представництвами в Полтаві, Чернівцях, Дніпрі, Хмельницькому та інших містах.

Якщо ви вже вирішили купити пластикові ящики, то необхідно визначитись з габаритами і об’ємом необхідної упаковки, зверніть увагу на вагу кожної одиниці. Прямокутні і квадратні контейнери універсальні, але конструкція повинна відповідати вазі і розмірам вантажу.

Більшість моделей оснащені кришками, які щільно прилягають до корпусу і перешкоджають попаданню пилу, вологи і бруду всередину. Міцні та надійні конструкції позбавлять вас від проблем зі зберіганням і переміщенням деталей. Подбайте про своє підприємство – вибирайте зручну і сучасну тару.

ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 November 2019
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?