Пластикові контейнери

Основні переваги пластикових контейнерів:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Пластикові контейнери - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Сучасні підприємства роблять вибір на користь пластикових ємностей для зберігання. Вони багатооборотні і після виходу з експлуатації можуть бути відправлені на вторинну переробку сировини, що допомагає знизити витрати на тару. Полімерна тара універсальна, тому підходить для будь-якої сфери діяльності.

Замовити такі контейнери можна в нашій компанії VSV-Group і отримати їх з доставкою по всій Україні. Офіси компанії знаходяться в багатьох великих містах – Києві, Дніпрі, Донецьку, Полтаві та інших. У продажу ви знайдете пластикову тару для різних потреб, в тому числі і для зберігання найдрібніших деталей.

Понад 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості пластикових контейнерів

Пластикові контейнери – це сучасна тара для складу і транспортування товарів. Для неї характерні легкість і простота експлуатації, доступна ціна і ергономічність. Використання такої тари дозволяє знизити витрати на логістику і уникнути пошкодження продукції, яка в ній перевозиться.

Складські ящики також використовують для зберігання речей – від металевих деталей до медикаментів. Пластик застосовується у всіх галузях промисловості і стає все більш популярним.

Конструкція такої тари дуже проста і являє собою прямокутний або квадратний полімерний ящик. Він може володіти посиленим дном або укріпленими стінками, який можуть бути як кольоровими, так і прозорими.

У більшості моделей є спеціальна кришка, яка охороняє товар від пошкоджень. Контейнери дозволяють зберігати як дрібну, так і більшу продукцію різної ваги. На кожному виробі можна знайти інформацію про максимальному навантаженні. При правильній експлуатації такі ящики служать кілька років.

Серед моделей ви знайдете два основних типи:

  • поличні;
  • ті, що вкладаються.

Вкладені контейнери мають унікальну здатність поміщатися один в одного. Завдяки цьому їх легше зберігати і переносити, вони займають менше місця і ідеально підходять для складу. Адаптовані для автоматичної роботи з тарою, але також мають на стінках особливі захоплення для ручної роботи. Спеціальна оснащення дозволяє штабелювати ящики. Їх можна зберігати як на підлозі, так і на стелажах. Для опломбування є отвори в ящику і кришці.

Для зберігання великої кількості дрібних деталей зручніше купити поличні контейнери. Це ряд скриньок, які об’єднуються в одну конструкцію і виглядають подібно стелажу. У них можуть бути додаткові роздільники для самих маленьких деталей – рибальських снастей, косметики, фурнітури і багато чого іншого.

В одному контейнері можна сформувати секції різних розмірів. Передня частина ящика може бути прозорою, щоб ідентифікувати товар, не відкриваючи ємність, а також швидше орієнтуватися в асортименті.

Переваги пластикових контейнерів

Пластикова тара швидко стала популярною в Україні, її популярність говорить сама за себе. Контейнери мають ряд переваг:

  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • ергономічність, компактність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • нетоксичність, безпеку для здоров’я.

Крім того, подібні вироби відрізняються доступною ціною. Використання пластика знижує витрати на транспорт, а при зворотному транспортуванні такі ящики займають вдвічі менше місця, ніж з вантажем.

Продуманий дизайн – це не тільки зручність використання, а й різноманітність форм, розмірів і кольорів. Ви зможете вибрати ідеальний варіант для магазину або складу, якщо збираєтеся використовувати тару для зберігання і обліку товарів.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 January 2020
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?