Пластикові контейнери

Основні переваги пластикових контейнерів:

Міжнародні сертифікати якості
Продумана посилена конструкція
Ергономічність і різноманітність розмірів
Тривалий період експлуатації
Простота миття та дезінфекції
Мінімальна вага

Пластикові контейнери - впорядкованість зберігання і простота складських операцій

Сучасні підприємства роблять вибір на користь пластикових ємностей для зберігання. Вони багатооборотні і після виходу з експлуатації можуть бути відправлені на вторинну переробку сировини, що допомагає знизити витрати на тару. Полімерна тара універсальна, тому підходить для будь-якої сфери діяльності.

Замовити такі контейнери можна в нашій компанії VSV-Group і отримати їх з доставкою по всій Україні. Офіси компанії знаходяться в багатьох великих містах – Києві, Дніпрі, Донецьку, Полтаві та інших. У продажу ви знайдете пластикову тару для різних потреб, в тому числі і для зберігання найдрібніших деталей.

Понад 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші пластикові ящики. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості пластикових контейнерів

Пластикові контейнери – це сучасна тара для складу і транспортування товарів. Для неї характерні легкість і простота експлуатації, доступна ціна і ергономічність. Використання такої тари дозволяє знизити витрати на логістику і уникнути пошкодження продукції, яка в ній перевозиться.

Складські ящики також використовують для зберігання речей – від металевих деталей до медикаментів. Пластик застосовується у всіх галузях промисловості і стає все більш популярним.

Конструкція такої тари дуже проста і являє собою прямокутний або квадратний полімерний ящик. Він може володіти посиленим дном або укріпленими стінками, який можуть бути як кольоровими, так і прозорими.

У більшості моделей є спеціальна кришка, яка охороняє товар від пошкоджень. Контейнери дозволяють зберігати як дрібну, так і більшу продукцію різної ваги. На кожному виробі можна знайти інформацію про максимальному навантаженні. При правильній експлуатації такі ящики служать кілька років.

Серед моделей ви знайдете два основних типи:

  • поличні;
  • ті, що вкладаються.

Вкладені контейнери мають унікальну здатність поміщатися один в одного. Завдяки цьому їх легше зберігати і переносити, вони займають менше місця і ідеально підходять для складу. Адаптовані для автоматичної роботи з тарою, але також мають на стінках особливі захоплення для ручної роботи. Спеціальна оснащення дозволяє штабелювати ящики. Їх можна зберігати як на підлозі, так і на стелажах. Для опломбування є отвори в ящику і кришці.

Для зберігання великої кількості дрібних деталей зручніше купити поличні контейнери. Це ряд скриньок, які об’єднуються в одну конструкцію і виглядають подібно стелажу. У них можуть бути додаткові роздільники для самих маленьких деталей – рибальських снастей, косметики, фурнітури і багато чого іншого.

В одному контейнері можна сформувати секції різних розмірів. Передня частина ящика може бути прозорою, щоб ідентифікувати товар, не відкриваючи ємність, а також швидше орієнтуватися в асортименті.

Переваги пластикових контейнерів

Пластикова тара швидко стала популярною в Україні, її популярність говорить сама за себе. Контейнери мають ряд переваг:

  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • ергономічність, компактність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • нетоксичність, безпеку для здоров’я.

Крім того, подібні вироби відрізняються доступною ціною. Використання пластика знижує витрати на транспорт, а при зворотному транспортуванні такі ящики займають вдвічі менше місця, ніж з вантажем.

Продуманий дизайн – це не тільки зручність використання, а й різноманітність форм, розмірів і кольорів. Ви зможете вибрати ідеальний варіант для магазину або складу, якщо збираєтеся використовувати тару для зберігання і обліку товарів.

ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів